Skocz do zawartości

Kramon z Banem


Traitor

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy zauwazyliscie, ale od paru godzin mr.Kramon stal sie posiadaczem Bana. Najprawdopodobniej to Selena z mocnego polobrotu wbila ostatni gwozdz do "trumny" naszpikowanej minusami:)

 

No nic, bywaj Kramon. Mysle, ze wyjatkowo ciezko na to pracowales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem Kramon był rzeczywiście ciężko zdolny, a swoim antyprzykładem pokazał i mam nadzieje, ze użytkownicy z tego wyciągną wnioski jak się nie zachowywać. Ot najpierw miarkę przebrał dziadek, a teraz naszą wrażliwość nadwyrężył sam on. Niemniej w mojej opinii niektórzy ludzie są upierdliwi jak Antoni M., ale to nie powód, żeby wdawać się w nim w dwudniowe wymiany, tylko troszkę zignorować. Jak będziemy tak banować to koniec końców będzie jałowo, a artyści może trudno we współżyciu, ale jednak nie całkiem zbędni. No jeśli się mylę to mnie poprawcie, ale Kramon bezpośrednio nikogo chyba nie obrażał, przynajmniej nie w tym stopniu. Chyba ze się mylę to mnie poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kurde az mi glupio, najechałem kiedys na pasek repy Kramona i widziałem komunikat, ze jeszcze troche i dostanie bana i mnie podksuiło sprawdzic, wiec zminusowałem mu wszystkie posty w jakims wątku. Heh, sorra man, ale zrobilbym tak kazdemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mirass chyba nawet wiem na jakim...hehheh, przypadkiem się natknalem.

Ale w sumie podobna sytuacja była z dziadkiem3d, jak on się wyzalal na innych forach. Nie wiem nawet czy on tam jeszcze istnieje bo po banie na maxie i tam dziadka zaczeli szykanować za....noooo...wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kurde az mi glupio, najechałem kiedys na pasek repy Kramona i widziałem komunikat, ze jeszcze troche i dostanie bana i mnie podksuiło sprawdzic, wiec zminusowałem mu wszystkie posty w jakims wątku. Heh, sorra man, ale zrobilbym tak kazdemu ;)

 

Ahahahahaaaa:D Też mu walnąłem pare, to jak na loterii, masz nadzieje że trafisz w tego ostatniego decydującego minusa i BUM:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś poleciał jeszcze Kurt Hectic. To było ładnych 7 czy 8 lat temu, na pewno starsi forumowicze go pamiętają. Cholernie zdolny grafik, wiele lat siedział w game devie, robił Wiedźmina między innymi. Młody pistolet z niewyparzonym językiem. Spotkałem go parę lat temu. Nawrócił się, dojrzał, wydoroślał. podejrzewam, że dziś byłby cennym userem na forum i choć nie mogę zagwarantować, że nie byłby czasami kontrowersyjny, to z pewnością dojrzalszy. zresztą akurat tutaj nie brakuje ludzi z CDPR, którzy być może znają go na co dzień z pracy i mogą o nim napisac dużo więcej. tak czy siak - ja go lubiłem i nadal lubię. Dziwaki sa potrzebne, na tym forum też. :) Zwłaszcza zdolne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz trafiłem na ten wątek i go zauważyłem. Wy tak serio?

 

I teraz też zauważyłem, że Kramon ma bana. Cóż. Przyznam się, że też dawałem mu ostatnio celowo repy, bo był blisko i sądziłem, że jednak troche wyluzuje. Kasowałem też "floody" negatywów złośliwe. Ale pisałem już o tym kiedyś. Kramon miał niesamowitą zdolność generowania offtopów.

 

Shogun 3D: Z całym szacunkiem, no porównanie chyba nie do końca trafione. Szczerze też nie pamiętam za co kurt dostał bana. Zresztą wydaje mi się, że on później był zdjęty. Nie wiedziałem, że kurt działa dalej w branży.

 

Max3D niedługo będzie miało 15 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartujcie nawet. Pod każdym tematem Dziadek pisałby znowu, żeśmy niegodni, bo nie robimy "prawdziwej sztuki", a pod tym Kramon by pisał "LOL w czym, to renderowałeś? dlatrzego niew Blenderze LOL ja głópi niejestem, tylko blender ziom!!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się nad tym zastanawiałem.

W regulaminie jeśli idzie o bany to jest napisane:

 

"Proszę mieć również na uwadze, że zakładanie kilku kont (nowych kont) po zbanowaniu (zablokowaniu konta) również będzie skutkowało banem na tych kontach."

 

Ale nie wiem czy to się tyczy wielu kont czy jedno nowe można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności