Jump to content

W jakie gry gracie i jakie polecacie?? 2019 edition

Recommended Posts

• Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Plague Tale Innocence, idealna gierka w czasie epidemii, 15h fajnej historii. Do tego polecam Dżume, Camusa 😉

Po tylu latach ta gra cięgle jest świetna i nie przestaje zachwycać 🙂

Posted Images

Posted (edited)

U mnie bez problemu było, fakt że z 2h czekałem aż się Epic odepcha trochę ale ten cały Rockstarowy launcher bez problemu.

Kurde, ile w tą grę roboty włożone jest, że też wcześniej mnie nie kusiło aby popykać.

Prym aktualnie wiedzie u mnie Middle-earth: Shadow of War

Edited by JmTm00

a ja sobie poczekam i tak "zakupione" na konto kumpla bo pozyczylem metro xD. Moze bym i kupil ale zakladac nowe konto mi sie nie chce.
Wystarczy ze przez Bethesde poczułem się wyruchany w dupęnie mogąc grać gdy jestem offline.

• 2 weeks later...
Posted (edited)

chodzilo mi czy na steam ? Czyli platforma Epic. Kupa bo mam pozyczona moze odkupie od kumpla bo mial tylko tam metro xD a juz darmowe GTAV wpadlo.

Edited by Sebazx6r

Wczoraj kupiłem Prey na GOG w wyprzedaży, bo przewinęło mi się mnóstwo opinii, że jest to spadkobierca duchowy System Shocka 2 do którego mam wielki sentyment, ale się rozczarowałem i po około godzinie się znudziłem. A dzisiaj wziąłem na warsztat Resident Evil 2 remake i wsiąkłem na kilka godzin, polecam, bardzo dobra giera.

Metro exodus ---- jak dla mnie badziewnie wykoanne. Moze i RTX ON ale dla mnie to jest poprostu brzydki. Poprzednie czesci byly lepsze. AI postaci to jeden wielki glich....
Story troche nadrabia. Jestem po ludozercach.

Mnie nie jest szkoda, dawno nie miałem tyle rozrywki z gry miesiace przed premiera i bez kupowania i grania, a tu już od poczatku maja gra dostarcza więcej i więcej ubawu. Wczoraj jak zobaczyłem scenę miłosna to o mało nie pękłem ze śmiechu, a to był dopiero wierzchołek góry lodowej. Za każdym razem gdy myślę, że już gorzej być nie może, gra mnie znów zaskakuje. Bezprecedensowy, historyczny przypadek moim zdaniem, 10/10. 🤣

Edited by EthicallyChallenged
  • Haha 2

Znaczy się masz na myśli że jest to "the room" wśród gier?

pytanie które się nasuwa jak tu teraz brać teraz na poważnie "profesjonalnych krytyków"

Ja tu mam dwudziestopięcioletnią odpowiedź na Twoje dzisiejsze pytanie 🙂1758625798_AmigaPower.thumb.jpg.f0628f2caba146221eb66fb7e1c7dd76.jpg

Aha, co do pierwszego pytania, to odpowiadam, że trudno porównywać, bo the Room miał budżet 6 milonów dolarów, a omawiana gra...

jest sequelem 😜

Edited by EthicallyChallenged
  • Like 1

No, no, nawet zastanawiałem się nad 2, ale widzę, że chyba muszę zrewidować postanowienia. Właściwie to już chyba po ten tytuł chciałem zostawić PS4, bo resztę co planowałem to ograłem. Ewentualnie "głośność" tej gry też mnie odstraszała, bo mam w pamięci jak ogrywałem GoW'a to myślałem, że mi konsola odleci i żona się krzywo patrzyła 😉 

Nie, poczytałem recki ludzi na metacritic i macham ręką na ten tytuł 🙂 Przejdę go na YT 😉 

Edited by makak
  • 1 month later...