Skocz do zawartości

Twoj pulpit


wesoledi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok więc oto skrypt do Foobara jakby ktoś chciał (skroluje się tytuł):

 

$puts(text,$if2(%title%,%_filename%)[ - by %artist%][ - from %album%] *** )

$puts(length,$len($get(text)))

// OR: $puts(length,40) to show a limited number of characters only

$right($get(text),$sub($get(length),$mod($mul(%_time_elapsed_seconds%,4),$get(length))))

$left($get(text),$mod($mul(%_time_elapsed_seconds%,4),$get(length)))

 

Należy go wpisać do Main window title

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie się tu zrobiło. Ja do styli używam spaczowanej dll'ki, działa bez żadnego dodatkowego programu.

 

Nie wie ktoś jak bez StyleXP podmienić sobie defaultowe ikonki? foldery/napędy itd?

 

Leru - a nie wiesz jak zrobić by w foobarze scrollował się tytuł na pasku na dole?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masater - zżera tyle samo co każdy styl (o ile nie wyłączysz usługi)

 

Tam można zmienić tylko kilka ikon. Mi chodzi o domyślne zmienienie ikon na przykład folderów, napędów itd.

 

EDIT:

xeav - bierze, bierze. Przecież on działa w tle. Musi przecież gdzieś siedzieć. Dlatego lepiej spaczować dll'kę odpowiedzialną za themes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marudzisz, u mnie system+kde + masę aplikacji w tle i zabiera maks. 300 mb pamięci .. a robię wszystko żeby wyglądało jak najlepiej ;] linuks u mnie ma działać i wyglądać :> ma się jak najmilej mi na nim pracować ...

nie rozumiem cudowania przy windowsie, godziny upiększania i polerowania i nadal wygląda jak windows ... nie wiem czy większość użytkowników okienek z redmont orientuje się w ogóle jakie możliwości posiada kde czy nawet gnome ;]

btw. Leru też chodzę na brushu w firefoxie, zresztą widać to gdzieś na screenach wcześniej ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empeck -> luknij tu http://www.jonmega.com/iceman/ dużo fajnych artykułów o zmianie wyglądu windowsa (co prawda na konkretnym przykładzie ale uniwersalność jest zachowana). Żeby się skrolowało na dole to wystarczy tego samego skryptu użyć w innym miejcu :) (ja mam w MAIN WINDOW TITLE, zapodaj to np. do STATUS BAR).

Jest też do foobara component pt. "OnScreenDisplay", który umieszcza tekst z aktualnym utworem gdzieś na ekranie (sami ustalamy gdzie). Również korzysta ze skryptowania foobara więc również może być skrolowany :)

Jest również component który umożliwia używanie skinów z winampa 2.x ;)

Salvator -> klasa, klasa :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MarveyPOBILES WSZYSTKICH !

ludzie jak mozecie pracowac w takim syfie?! , nie rozumie,,,

ja nawet na dyskach wszystko ma posegregowane w folderach...nawet texturki na wood, bround, nauture, bricks ect.

a o to moj pulpit. - zawsze jest jaks pracka 3d, ktora mnie inspiruje i mowi ze jeszcze nic nie umiem, ze mam pracowac wiecej aby robic lepsze niz te z pulpitu :)''''>....

 

 

pul.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh czepiacie sie :rolleyes:

mogłem to przykryć głośnikiem :P

ale juz wyjasniam :D

+serial do opery

jesteś z policji ? :P

mugen pewnie z golymi babami

nie no chory to ja nie jestem, to zwykla gierka jest :P

a kto wie co sie kryje jeszcze za tymi glosnikami

przesunąć ? :cool:

"free 9 blowjob", "wildsex" OMFG!!

nie dość, że wszystko zauważą, to jeszcze się domyślą :P

 

W folderach są zawartości dyskietek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. jestem z policji:)

2. mugen to jest bijatyka z czasow commodore, tylko jak patrze na te ikonki to pewnie masz do ego mugena skiny bez ubran;)

3. juz nie musisz przesuwac bo pewnie to usunales co tam bylo;)

4. a czemu nic nie powiedziales o hours sex... LOL:DDDD

 

Ps. Sorki zle przeczytalem myslalem ze Hourse, znaczy sie konie... heheh

Ps2. Offtopic tu powstaje, wiec ja powiem ze masz bardzo fajna tapete, kurczaki gora:D

Ps3. A oto moja tapetka:

 

tapetka1tk.th.jpg

 

- nie moge znalesc innego zdj tej pieknej pani;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. No więc to jest scenariusz, ktory chcemy ... z kumplami z akademika przedstawić w wersji operowej :D

2. Czy twoja wyobraźnia nie ma granic ? :P

3. ... :)

4. No więc jest fajne, ale sie zawiodlem bo ma tylko (troche ponad) godzine

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jasne .... akurat tamtego dnia ściągnełem darmowe wersje wszystkich antyvirów, ad-awarów i podobnych i żaden z tym się nie rozprawił :( i reinstal systemu tylko przez to że na 2 sekundy wlazłem na nieodpowiednią strone przez zwykłego IE zamiast maxthonem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez znam ten pulpit jak mi sie to trafilo w robocie w trakcie przegladania stron wyszukanych na stronie z koncowka adresu (box.sk) to myslalem ze mie szlak trafi, na drugi dzien odrazu format C:

nie dalo rady tego zalatwic zadnym adware. i skanowaniem anty virusowym

 

smieszny jest ten niebieski pakiet :) szczegolnie software jaki dostajemy w prezencie jak darmowy spyware ktory przy kazdym skanowaniu wykrywa pliki o duzym zagrozeniu dla systemu :)

 

 

pozdr...............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam najnowszy obrazek Tigera na tapetce ;)

a co do tych informacji o zainfekowanych systemach na pulpitach: po cholere formatka?? :D:D przecież wam sie ładuje stronka na pulpit, a to można usunąć klikając prawą myszą ;) pulpit->dostosuj pulpit->strona www. i wyłaczacie

najlepsze sposoby są ręczne. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

empeck - dobrze mówisz :P

mintrill - rozumiem minimalizm, ale to już jest przesada, poza tym kolor jakiś taki nieładny ;]

knysha ma xp'ka to widać przecieć. tylko że jabłuszka są dużo ładniejsze od falujących kwadratów.

tak btw. fotka ogniska to jedno z moich wakacyjnych zdjęć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności