Jump to content

Nasze Petsy - daily updates

KLICEK
 Share

Recommended Posts

ja oszukalem system, wzialem psa ze schroniska i mam dziennie 1,5-2h spaceru (stania) bez placenia 3k za stol 馃槃聽Niedosc ze schudlem, to jeszcze plecy przestaly bolec XD

ksiezniczka:

cudo.jpg.e352aac39ebd3b6ba8227e80f1620d34.jpg

• Like 6
  • Wow 1
  • Haha 1

20 minut temu, KLICEK napisa艂:

ja oszukalem system, wzialem psa ze schroniska i mam dziennie 1,5-2h spaceru (stania) bez placenia 3k za stol 馃槃聽Niedosc ze schudlem, to jeszcze plecy przestaly bolec XD

ksiezniczka:

cudo.jpg.e352aac39ebd3b6ba8227e80f1620d34.jpg

Piekna ksiezniczka 馃槃 Ja zrezygnowalem z piese艂a, bo w bloku to by sie tylko m臋czy艂

• Like 2

no ja poki co tez w bloku, ale staram sie robic te 3 spacery dziennie 馃檪聽2 krotsze po 2km jeden dlugi 6km 馃槈聽pies na 100% bardziej szczesliwszy niz w boxie 2x2m w schronie 馃槢

No poza tym, trafilismy takiego piesa co spi 90% procent czasu ktory spedza na chacie 馃槃聽kochana krolewna 馃槃

• Like 2

26 minutes ago, KLICEK said:

To ju偶 wy偶szy level, gratulacje 馃槃

• Thanks 1

4 minuty temu, jamnique napisa艂:

To ju偶 wy偶szy level, gratulacje 馃槃

stary najlepsza decyzja w zyciu serio 馃檪聽czasem jest tak ze ten spacer to po prostu najlepsza czesc dnia 馃檪

• Like 2

Godzin臋 temu, szpiler23 napisa艂:

Troch臋 odkopi臋, ale w艂a艣nie jestem na etapie zakupu biurka do pracy stoj膮cej, ale mam jedno zasadnicze pytanie do tych kt贸rzy posiadaj膮 takie biurko, czy ta funkcja pracy na stoj膮co jest przez Was u偶ywana na codzien? Biurko znalaz艂em tu

Na co dzie艅, mniej wi臋cej 1/3 stania, 2/3 siedzenia, do tego tak偶e pies w wersji tr贸jspacerowej i lekka kalistenika 4x tydzie艅

Image

• Like 7

To mo偶e opr贸cz tak potrzebnego w膮tku fitness dla grafika zr贸bmy te偶 kolejny zwierz臋ta grafika, widz臋, 偶e mia艂oby to potencja艂 馃檪
Gdy spotyka艂em si臋 z dziewczyn膮 kt贸ra mia艂a samoyeda to te 8tys krok贸w robi艂o si臋 samo ale 艣nie偶yca czy deszcz to trzeba by艂o wychodzi膰 a pies to taki dzieciuch i g艂upol, wystarczy艂o tylko na chwil臋 nie upilnowa膰, da膰 za du偶o luzu na smyczy to rzuca艂 si臋 na wysuszone go艂臋bie kupy jak na pralinki, z艂apa艂em go od razu za mord臋 i pr贸bowa艂em wyci膮gn膮膰 ale taki smako艂yk w po艣piechu znikn膮艂 a potem mia艂 sraczk臋, oczywi艣cie si臋 nie przyzna艂em 馃槢
Nie wiem czy nie by艂o z nim wi臋cej pracy ni偶 gdy mia艂em 5 kot贸w na mieszkaniu 馃檪

• Haha 2

1 minut臋 temu, Destroyer napisa艂:

To mo偶e opr贸cz tak potrzebnego w膮tku fitness dla grafika zr贸bmy te偶 kolejny zwierz臋ta grafika, widz臋, 偶e mia艂oby to potencja艂 馃檪
Gdy spotyka艂em si臋 z dziewczyn膮 kt贸ra mia艂a samoyeda to te 8tys krok贸w robi艂o si臋 samo ale 艣nie偶yca czy deszcz to trzeba by艂o wychodzi膰 a pies to taki dzieciuch i g艂upol, wystarczy艂o tylko na chwil臋 nie upilnowa膰, da膰 za du偶o luzu na smyczy to rzuca艂 si臋 na wysuszone go艂臋bie kupy jak na pralinki, z艂apa艂em go od razu za mord臋 i pr贸bowa艂em wyci膮gn膮膰 ale taki smako艂yk w po艣piechu znikn膮艂 a potem mia艂 sraczk臋, oczywi艣cie si臋 nie przyzna艂em 馃槢
Nie wiem czy nie by艂o z nim wi臋cej pracy ni偶 gdy mia艂em 5 kot贸w na mieszkaniu 馃檪

haha, ja wam moge pokazac swoja droge fitnesowa 15h dziennie przy kompie i spanko XD

Co do piesow to, faktycznie czy chcesz czye nie 8-10k dziennie wbite, nie wazne jaka pogoda 馃槃聽chociaz moj slonecznik czasem niechce wychodzic jak mocno pada deszcz, wrzuca hamulec na 4 lapy i idz sobie sam XD

• Like 2

Dla mnie to troche zaleta, bo czesto jest tak, 偶e spojrz臋 za okno i za choler臋 bym normalnie nie wyszed艂, ale jak ju偶 wyjd臋 to ko艅czy si臋 na bardzo przyjemnym spacerku (bywa te偶 na odwr贸t).

12 minut temu, Destroyer napisa艂:

rzuca艂 si臋 na wysuszone go艂臋bie kupy jak na pralinki, z艂apa艂em go od razu za mord臋 i pr贸bowa艂em wyci膮gn膮膰

najobrzydliwsz膮 rzecz膮 jak膮 musia艂em wyci膮gn膮膰 z mordy by艂a zdech艂a mysz, musia艂em chyba z 5 minut z nim "negocjowa膰" a偶 wreszcie pu艣ci艂. Ale za to by艂 to najwi臋kszy "triumf woli" jakiego do艣wiadczy艂em w 偶yciu 馃槈.

Je艣li chodzi o biurko, to ja mam takie kt贸re trzeba podwy偶sza膰 si艂膮 mi臋艣ni (bez silniczka) - zawsze to kilka wi臋cej kalorii 馃槈

• Haha 1

Just now, KLICEK said:

haha, ja wam moge pokazac swoja droge fitnesowa 15h dziennie przy kompie i spanko XD

haha 馃槃聽ja to tak czasami dom臋cz臋 do tej 16:30 i w kimono, potem wstaj臋 ok 20 i co艣 tam jeszcze porobi臋 czasami na si艂ownie, gdy chodzi艂em na si艂ownie w japonkach 4,5tys krok贸w w jedn膮聽stron臋 to potrafi艂em chwil臋 przed pierwsz膮 wr贸ci膰 馃槢

Z koleg膮 si臋 ostatnio zastanawiali艣my jak niekt贸rzy ludzie maj膮聽energi臋, tak ca艂y czas biegaj膮, wsz臋dzie ich pe艂no, ca艂y czas co艣 robi膮. Niedawno gada艂臋m z dziewczyn膮 co opr贸cz swojej聽pracy to potrafi艂a聽co wiecz贸r聽i艣膰 na imprez臋, spotkanie czy gdzie艣 do pubu, a po pracy to czasem聽kole偶ance w kawiarni czy innej restauracji聽pomaga艂a gdy jej si臋 nudzi艂o do tego jeszcze psa ma i na treningi z nim je藕dzi itd Ja nawet gdybym zaparzy艂聽sobie podw贸jne esspersso na redbulu i pos艂odzi艂 kokain膮 to najdalej pojecha艂bym na tym do krematorium 馃檪聽Czasami sama kawa to tak na mnie dzia艂a, 偶e nadal jestem okropnie zm臋czony, 艣pi膮cy tylko teraz serce wali i pr贸buj臋 nie umrze膰 馃檪

moja ostatnio zrobi艂a taki numer jak pada艂o, poszlismy rano na sika kupe pod blok, nie chcia艂a wyjsc wi臋c na si艂e j膮 wyci膮gn膮艂em na trawnik, wysika艂a sie elegancko, wchodzimy do windy ja patrze a ta ci艣nie kloca w tej windzie, dobrze ze ludzi nie bylo bo wstyd jak h . jebla idzie dosta膰.

Sory za offtop xD聽

Edited by ArnoldSzczesliwy
  • Haha 1

8 minut temu, ArnoldSzczesliwy napisa艂:

moja ostatnio zrobi艂a taki numer jak pada艂o, poszlismy rano na sika kupe pod blok, nie chcia艂a wyjsc wi臋c na si艂e j膮 wyci膮gn膮艂em na trawnik, wysika艂a sie elegancko, wchodzimy do windy ja patrze a ta ci艣nie kloca w tej windzie, dobrze ze ludzi nie bylo bo wstyd jak h . jebla idzie dosta膰.

Sory za offtop xD聽

miales szczescie ze Pani Basia z Toba nie jechala 馃槃

• Like 2
  • Haha 1

• KLICEK changed the title to Nasze Pupile - daily updates
  • KLICEK pinned this topic

Moja sunia - kundelek/labrador miniaturka (2 razy mniejsza - 16kg - ale apetyt ma za to 2 razy wi臋kszy).
Tylko dla tego wysz艂a fotka bo jedli艣my chipsy i s臋pi艂a.
Ma ju偶 9 lat i siw膮 brod臋. Razem siwiejemy 馃槈

https://photos.app.goo.gl/gxF7aPETfwCyDpoTA

ouvPtBcDtmVqOkrJA9EivBttoeeQ7MXognUDkVf4WNQrpI3Z_jIzGZMtrvSusW2UV7YHME5NumUxP92ISJCbq6_cDzEIdkZQskA5Nd6v2F7y84skJBqsPKtRfY4_pv02Eyi_XTftVy2nVWuiLBytgP28dbmDPGoin5eFj1FH_BLlxdWOQBkciNBCK84gvbLbD4tnqOP4y3VNlRxKke6ylJgpk7OAb6rGhP0tdA6iJkQrjnSWcVMqUDhF1WWM2_TLSdWGLuxHXXbMZWMf7JUI3rh33NfEEzTKTKU4gCtF3TslZxn59MZuAENN3WlhYAg9PcKwFBQslUNMnK5trzZ061tjsYtltFCSj_4cRo4N6DvWB2YsexyZTiRKdszQjKBksjfcquD9uqOz_QEQeRkm2YkFfV9bAIzKsW69SsY90HEnoGd3Y-wRyjvn2_Bha62_P2nFM4s-M3VvCqo3j6_BWO_BbhzlSeEC-DCo7QEJZ1tEtqsl2C8qcGIZFrM1as_LuU5f89NbFQ98D8b4stHwhwQPEaRcA6zuaomll22MA6tXLG1kZqovGTwVGiHuWoappS1C39fbOV0M4mNvEfnll9qWxvH6NqoFH_TW7QIBBF-TZqk7-zgAKDFW_W_36Be9E-7q1zPZoMwwPauiAkEIsO0_Ordgp5WXkqqRRWK6oyQLIxCuZ9bQtpeWt9T3dhoKWtWZ8ksLy7-uRishDI-Jmb8M=w528-h937-no?authuser=0

2 godziny temu, ArnoldSzczesliwy napisa艂:

Polecam rowniez tu moja pere艂ka xD

moja ma takie spojrzenie jak chodzi o jedzenie.

• Like 6

Tak sobie my艣l臋, 偶e pupil to z angielskiego ucze艅 czy wychowanek a pet to zwierz膮tko wi臋c mo偶e nazwa w膮tku powinna by膰 nasze pety? 馃槢

CpK3lu8.png

7ieVUZv.png

--

Ja co prawda jestem teraz "bezdzietny" 馃槢聽ale swego czasu z moj膮 by艂膮 mieli艣my kilka kot贸w, prowadzili艣my聽dom tymczasowy i czasami聽pomagam聽w szpitaliku dla zwierz膮t kociej fundacji wi臋c troch臋 kot贸w si臋 przewin臋艂o przez moje聽偶ycie i mieszkanie 馃檪

I tak zacz膮艂em wspomina膰 i nie mog臋 nie pochwali膰 si臋 piratem, bardzo ciekawym kotem kt贸ry wychowa艂 si臋 z psami, biega艂 z nimi po polach i by艂 jak spakowany nabity dres na osiedlu馃檪聽 Chodzi艂 jak buldog czy napakowany dres wnioskuj膮cy r臋kami paraduj膮cy po osiedlu 馃檪Taki s艂odziak聽

gpDaHlt.jpeg4aE0tPG.jpg

Umi臋艣niony jak tygrys miniaturka, to by艂 jedyny kot kt贸rego jak si臋 podnios艂o bo by艂o czu膰, 偶e si臋 trzyma co艣 pot臋偶nego i nie zrobi si臋 mu krzywdy bo to kawa艂聽umi臋艣nionego聽 skurwiesyna 馃檪

V0hdkuJ.jpeg

Jmdza08.jpeg

Najlepsze, 偶e by艂 pomimo swojego odstraszaj膮cego wygl膮du diab艂a by艂 mega przytulakiem, sam przychodzi艂 i si臋 domaga艂 i o ile zwykle koty "barankuj膮" czyli tak tr膮caj膮 g艂贸wk膮 to on jak typowy dres jeba艂 z bani z w艂a艣ciw膮 mu energi膮 馃槃聽A jak si臋 przerywa艂o za wcze艣nie do si臋 wydziera艂 i protestowa艂 馃檪

hIBQ6Gq.jpeg

Dodatkowo by艂 policjantem na mieszkaniu, gdy inne koty rozrabia艂y lub si臋 bi艂y to zawsze przybiega艂, pyta艂 czy maj膮 jaki艣 problem, jeba艂 wszystkich i rozgania艂 towarzystwo 馃槢

W1mRT4N.jpeg

Raz gdy moja by艂a jecha艂a z nim do domu i czeka艂a gdzie艣 na dworcu to jaki艣 ch艂opak zobaczy艂 pirata, poszed艂 do znajomych i m贸wi " kurwa ta dziewczyna ma tam pum臋"聽馃槃

sPUuLhH.jpeg

Niestety przez such膮 karm臋 mia艂 problemy z nerkami, dlatego te偶 trafi艂 do fundacji sk膮d go adoptowali艣my i po p贸艂tora roku leczenia, kropl贸wek, pod koniec codziennych, w ko艅cu jego organizm si臋 podda艂 - rycza艂em jak ma艂a pizda gdy po raz ostatni go wie藕li艣my do gabinetu ale ciesz臋 si臋, 偶e mog艂em go pozna膰 i da膰 mu dom.

Godspeed you furry bastard 馃檪

TKrdXFv.jpeg

Edited by Destroyer
  • Like 6
  • Thanks 1

• KLICEK changed the title to Nasze Petsy - daily updates
W dniu 8.10.2021 o 14:07, ArnoldSzczesliwy napisa艂:

Polecam rowniez tu moja pere艂ka xD

243347583_927430247853405_5007004235412283218_n.thumb.jpg.acef89b1c0eed1623f2d30e14e28fa96.jpg

To whippet czy chart w艂oski? My mieli艣my przez 15 lat whippeta, ale odszed艂 w zesz艂ym roku i w sumie bywa czasem do tej pory, 偶e go wspominam. Niesamowicie kochane psy, w domu cichacze takie potulne, a na dworze szatany nierozbiegane xD聽

17358827_1396469717041752_321432007513375405_o.jpg

17390492_1396469733708417_7264310542812609109_o.jpg

• Like 5
  • Wow 1

Tak btw. nie wiem jak wasze psy czy inne zwierzaki na spacerach, ale m贸j to by艂 taki hrabia, 偶e jak widzia艂 ka艂u偶e, nigdy w ni膮 nie wchodzi艂, zawsze, ale to zawsze j膮 omija艂, taki elegancik i czy艣cioch lol

• Like 1

2 godziny temu, tobiq4 napisa艂:

Tak btw. nie wiem jak wasze psy czy inne zwierzaki na spacerach, ale m贸j to by艂 taki hrabia, 偶e jak widzia艂 ka艂u偶e, nigdy w ni膮 nie wchodzi艂, zawsze, ale to zawsze j膮 omija艂, taki elegancik i czy艣cioch lol

no moja ksiezniczka taka sama 馃槃聽nie ma lezanie po kaluzach, jak inne pieski zaczynaja drzec jape moje sobie je omija XD no generalnie wyjatkowy psiak 馃檪

2 godziny temu, RaVirr napisa艂:

On/ona ma jakie艣 ko艣ci w 艣rodku? 馃槷

no gdzie, to kot przeciez 馃槃聽jakie kosci? 馃槃