Skocz do zawartości

Nasze Petsy - daily updates


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

@Nezumi Co do krzyczenia na misia który już jest w zasięgu naszego wzroku i już nas widzi to chyba już nie ma sensu, brzmi mi to jak dobry przepis na prowokacje ataku - no chyba, że ma się pistolet hukowy to może coś da. Ale nie wiem, trzeba by było popytać ludzi obeznanych w temacie.
Ale  z tym podnoszeniem rak i wydawaniem się większym niż w rzeczywistości to chyba ma sens - gdzieś  słyszałem coś podobnego w TV czy cuś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak spotykasz Grizzly to nie rob tak bo nie jestes w stanie wygladac jak zagrozenie chocbys nie wiem jak machal rekami 😄 Ale w przypadku czarnego niedzwiedzia ktory jak na niedzwiedzia nie jest duzy i wkracza na twoj teren (nie jesli spotykasz go w lesie ale przyszedl do domu, na pole biwakowe etc.) mozna go probowac przestraszyc. W wiekszosci misie chca cos zjesc a nie zrobic komus kuku. Ale jak wiadomo nie ma jednej recepty na wszystkie przypadki.

https://bearwise.org/bear-safety-tips/bear-encounter/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi a dobrze wiedzieć... w sumie niedaleko mnie doszło do ataku niedźwiedzia, pani grzybiarka podczas ataku rzuciła mu plecak i na szczęście zwiała, a misio 🐻 zainteresował sie łupem 🙂 

A co do wydawania krzyków to jak by co pokaże misiowi pakerskie bicki  @Destroyer-a i oznajmię, że znam tego chłopa... i jak mnie w spokoju nie zostawi to się nim zajmie... jednego leśnego stwora (biedny jeżyk) już załatwił sprytnie, niczym legendarny Szewczyk Dratewka Wawelskiego Smoka! Wiec renomę już ma! Myślę że to załatwi sprawę 😉 

Destro_kill.jpg.74ef93b1bb0e4acee700ba371dd74ebd.jpg

Edytowane przez Mortom
  • kekw 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Mortom said:

@Nezumi a dobrze wiedzieć... w sumie niedaleko mnie doszło do ataku niedźwiedzia, pani grzybiarka podczas ataku rzuciła mu plecak i na szczęście zwiała, a misio 🐻 zainteresował sie łupem 🙂 

A co do wydawania krzyków to jak by co pokaże misiowi pakerskie bicki  @Destroyer-a i oznajmię, że znam tego chłopa... i jak mnie w spokoju nie zostawi to się nim zajmie... jednego leśnego stwora (biedny jeżyk) już załatwił sprytnie, niczym legendarny Szewczyk Dratewka Wawelskiego Smoka! Wiec renomę już ma! Myślę że to załatwi sprawę 😉 

Destro_kill.jpg.74ef93b1bb0e4acee700ba371dd74ebd.jpg

pzhW8qo.jpg

 

@Mortom głęboko ranisz moje delikatne i wrażliwe chłopięce serduszko ;( 

ULewQPw.jpg

 

JHfQKnv.jpg

 

  • kekw 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę sobie chodzę żeby rozruszać zastałe kulasy i dzisiaj tj już wczoraj wypatrzyłem młode sarenki, sporo zwierząt wyszło gdy w końcu się słońce pojawiło 🙂

OBghddt.jpeg

SQL11uL.jpeg

Q1wj8Vv.jpeg

wwWasfd.jpeg

 

A potem w innym miejscu starszą albo jelonka, ciężko ocenić ale taki szaraczek trochę 🙂 

zcmMDKF.jpeg

OYTHFfn.jpeg

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności