Skocz do zawartości

Pokasz twasz czyli jak żyjesz- setupy, crossfit grafika, lifetipy


RaVirr

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.7f93a8395a4f8f97b5b97836a256dcef.png

Ta wygląda na nieszczęśliwą 😐
Swoją drogą, nie chce wyrokować, ale widzę potencjał na zestaw twitchera/youtubera. Designerskie biurko, 2 monitory, a jeśli zrobisz szerszy użytek z noża to możesz nawet uderzyć w patostreaming xD

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam patostream, patostream już nie szydź 🙂 Po "rozwodzie" z konkubiną miałem lepszy setup Threadripper wtedy jeszcze tylko 32 wątki, 2x 2080Ti,64GB ramu, 43' monitor 4k ips i drugi 32' 4K, to jest obraz który sam przychodzi do głowy po przeczytaniu konfiguracji 🙂 

Living the dream to the finest! 😄
A mogłem wtedy założyć jakiego patronajta i zbierać na horom curke 🙂

H2nXu77.jpg

OX4tWl9.jpg

mKgC2q5.jpg

@Nezumi takiej biedy chyba nie przebijesz? 😄 czy nadal się wstydzisz pokazać swoje centrum dowodzenia 🙂 

No i jeszcze ten tablet z innego wątku tu wrzucę żeby nie zginął bo wartościowy content 🙂

fVvpZZX.jpg

plusy: można pograć w kółko i krzyżyk

minusy: trzeba mieć z kim 😄 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/19/2022 at 6:46 PM, Destroyer said:

takiej biedy chyba nie przebijesz? 😄 czy nadal się wstydzisz pokazać swoje centrum dowodzenia 🙂 

Zebys sie nie zdziwil 😄 Mam jeden monitor. Zara jak sie ryz ugotuje to zrobie fotke niech sie ludzie smiejo. ZERO sprzetania kwa mac, WE DO IT LIVE! 😉
Viva Mexico Cabrones! 😄

1642640056472.JPEG

Edytowane przez Nezumi
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nezumi eee po Twoich zapowiedziach spodziewałem się czegoś gorszego, normalny setup tylko kanty blatu trochę sfatygowane u mnie kartonowe pudła robiły za meble 😄

Najlepsze gdy do tego burdelu zaprosiłem kobietę z tidnera 😄 Żeby to zrobić trzeba mieć zajebiście, ale to zajebiście silną psychikę 😄 
Jej reakcja była mniej więcej taka 😄

Mhe09Vf.jpg

 

IKNoAkc.jpg

 

 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie dorzuca zanim ktoś nas zamiecie czymś co wygląda godnie 😉 Monitora z tyłu rzadko używam, raczej do grania i normalnego życia. 

Generalnie planuję przeprowadzkę do innego pokoju i jakieś normalne biurko, takie fajne z ikea na korbkę 🙂 

20220120_085108.thumb.jpg.d7160b2b38488e50bb810fcf57fa0364.jpg

7 godzin temu, Nezumi napisał:

Zebys sie nie zdziwil 😄 Mam jeden monitor. Zara jak sie ryz ugotuje to zrobie fotke niech sie ludzie smiejo. ZERO sprzetania kwa mac, WE DO IT LIFE! 😉
Viva Mexico Cabrones! 😄

1642640056472.JPEG

co ty tam masz? drapaczkę do pleców? 😂

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, michalo said:

co ty tam masz? drapaczkę do pleców?

To jest multitool. Sluzy do gaszenia swiatla bez wstawania, zamykania drzwi, przeganiania kota, zabawy kiedy mysle nad czyms i tak . podrapania sie po plecach. Albo po czym chcesz w sumie.

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KLICEK pinned this temat
11 godzin temu, Destroyer napisał:

A tam patostream, patostream już nie szydź 🙂 Po "rozwodzie" z konkubiną miałem lepszy setup Threadripper wtedy jeszcze tylko 32 wątki, 2x 2080Ti,64GB ramu, 43' monitor 4k ips i drugi 32' 4K, to jest obraz który sam przychodzi do głowy po przeczytaniu konfiguracji 🙂 

Ależ mi ślinka pociekła jak przeczytałem o tych 64gb ramu, ależ właśnie kupiłem 2 kości po 32gb xD 

Edytowane przez RaVirr
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nezumi napisał:

No, az sie zaczalem nad tym XP PENem zastanawiac bo musi byc dobry jak tylu go uzywa 🙂

 

 

dobry, ale nie kupuj 🙂 wez wacoma, naprawde (Xp pen to niby tak 5-10% roznicy w jakosci miedzy wacomem. To odklejanie tej folii i przyklejanie, to jest dramat i zart)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale wolę nie pchać paluchów...
To tutaj to jest jakaś folia ochronna, którą dostaje się od razu nalepioną na tablet? Bo jest taka jakby podwójna krawędź i teraz nie wiem czy nie kleiłem folii na folię xD
IMG_20220120_170741.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, tak między bogiem, a prawdą to mi te ryski nie przeszkadzają- po prostu zafrasowałem się, że jeśli porysowałem tak ekran to słabo i lepiej jednak zabezpieczyć...nie mając pojęcia, że na ekranie jest już "wbudowana" folia...ona jest tak mocno przyklejona, że dopiero jak napisałeś jaki jest dramat ze zrywaniem to dało mi to do myślenia i wolałem zapytać xD
Czyli jednak zmieniam avatar.

Edytowane przez RaVirr
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby się cieszę, ale jednocześnie smutek zagościł w moim sercu 😐 
A tak już serio, jak będziesz miał w planach zamawiać te folie to daj znać. Teraz mi niby te ryski nie przeszkadzają, ale kto wie co będzie dalej 😄

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KLICEK napisał:

dobry, ale nie kupuj 🙂 wez wacoma, naprawde (Xp pen to niby tak 5-10% roznicy w jakosci miedzy wacomem

Tylko różnica w cenie jest dużo większa i nie jest to różnica 5-10% 😐 Wiadomo że Wacom najlepszy ale ceny mają zaporowe w porównaniu do innych.  

Widzę że klawiatura i głośniki jak moje też się przewinęły.

Edytowane przez Blaza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Blaza napisał:

Tylko różnica w cenie jest dużo większa i nie jest to różnica 5-10% 😐 Wiadomo że Wacom najlepszy ale ceny mają zaporowe w porównaniu do innych.  

Widzę że klawiatura i głośniki jak moje też się przewinęły.

ta, po pierwszej wymianie folii ten sprzet nadaje sie na smienik. Wiec nie jest tanszy  niz wacom 🙂 jest duzo duzo drozszy, tym bardziej ze folia sie niszczy po 3 miechach i pozniej to juz nie jest to samo 🙂

5 minut temu, EthicallyChallenged napisał:

Jak mi kiedyś padnie mój czternastoletni intuos3, to będę na rynku tabletów jak rozmrożony jaskiniowiec wypuszczony na skrzyżowaniu w Nowym Jorku... Strach się bać!

ja Ci polecam wymienic intous 3 (tez mam juz 3ci grafik sie nanim uczy) on Cie w brew pozorom odrobine trzyma w mijescu :). 512 nacisku itp, no to juz pazdziez jest 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

512 to mial Graphire. Ten to mial oslonke dopiero - pancerny plastik, z milimetr grubosci. Nie do zdarcia sprawa chocbys nozem rysowal 😄 Mam go jeszcze w szafie. Zgubilem kiedys rysiki do niego i zrobilem koncowke z wykalaczki drewnianej. Smigal bez problemu, nawet feeling mial lepszy 😄
Teraz tez mam Intuosa Z 1024 POZIOMAMI! 😉

Co do tabletow to zawsze przypomina mi sie ten filmek. Facet robi spoko rzeczy a jedzie na na prostym tableciku. Mam ta sama filozofie - brakow w znajomosci anatomii nie nadrobie zajebistym tabletem. Taki tam truizm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nezumi napisał:

Wiedzialem ze ktos wrzuci zajebisty setup i mi bedzie przykro 😄 No nic, ktos musi byc na tym low-end to dlaczego nie ja 😄

 

Jeżeli to chodzi o moją wrzutkę to dzięki:) ale zawsze można coś poprawić. Na pocieszenie dodam, że ja nie posiadam multifunkcyjnej drapaczki;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daromir co to za burżujski setup na bogatości? Panie my tu pokazujemy mniej lub bardziej patologiczne układy 😄 I jeszcze pokój wielki jak dwie kawalerki, no ten to pożyje 😄 Taborety dla petentów przynajmniej na poziomie żeby długo nie siedzieli ględząc jakieś kocopoły bo czas to piniondz 🙂 Ja bym tam jeszcze łózko wstawił żeby zerkać w nocy czy rendery się nie zastopowały, a miejsce jest 😄

A tak poważnie to naprawdę super miejsce do pracy oby każdy głodujący, tj na redukcji i deficycie kalorycznym, artysta mógł kiedyś takie mieć 😛 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Destroyer napisał:

@daromir co to za burżujski setup na bogatości? Panie my tu pokazujemy mniej lub bardziej patologiczne układy 😄 I jeszcze pokój wielki jak dwie kawalerki, no ten to pożyje 😄 Taborety dla petentów przynajmniej na poziomie żeby długo nie siedzieli ględząc jakieś kocopoły bo czas to piniondz 🙂 Ja bym tam jeszcze łózko wstawił żeby zerkać w nocy czy rendery się nie zastopowały, a miejsce jest 😄

A tak poważnie to naprawdę super miejsce do pracy oby każdy głodujący, tj na redukcji i deficycie kalorycznym, artysta mógł kiedyś takie mieć 😛 

Dziękuję, ale nie przesadzajmy😂  Pokoju się dorobiłem to fakt, ale reszta to nic nadzwyczajnego. Sprzęt na szczęście pochodzi z przed lub z początku "gorączki technologicznej"😅, meble z Ikei, dywan z Castoramy😁

 

Dodam, że każdy ma dobry setup bo sam go sobie stworzył. Ważniejsze co z niego wychodzi.

Ja narazie swój marnuje i mógłbym się wziąć do roboty🥱 

Edytowane przez daromir
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Nezumi napisał:

Wiedzialem ze ktos wrzuci zajebisty setup i mi bedzie przykro 😄 No nic, ktos musi byc na tym low-end to dlaczego nie ja 😄

 

Dziwisz się? Nie od dziś w polsce mawia się "Ale Meksyk" itp. sformułowania. To jak masz mieć? Jeszcze brakuje tam jakiejś spluwy i działki nie najlżejszych narkotyków. Podejrzewam, że są  w szufladzie. 

U mnie to już w miarę wygląda bo się przeprowadziłem. Ale rok temu to byłem wciśnięty jeszcze bardziej w kawalerce, z psem zawsze przy boku, obładowany dookoła zabaweczkami i rysunkami dzieci z kilka lat nie malowaną brudną ścianą. 

 

A co do tabletów to się zgadzam - nie wycisną z ciebie nic więcej niż jesteś w stanie zrobić. Czy to s-ka, m-ka, lcd, chujon 😉 wacom. To już twoja własna ręka i oko się liczy.

A co do ponownego wyboru XP-Pen. No ta folia to wielki wielki minus.  Dodatkowo, zanim go kupiłem, nigdzie nie natknąłem się na info o tym. Widać ci c o go testowali oparli się na kilku godzinach pracy.

Jak okazuje się, że trzeba to wymienić to już człowiek inaczej na niego patrzy.  I to jest ten jeden minus - bo tak to jest zajebiście. 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, michalo said:

Dziwisz się? Nie od dziś w polsce mawia się "Ale Meksyk"

No i wszystko w pomaranczowym kolorze jak na filmach 😉 U mnie jak w Blenderze. Cale zycie "juz za chwile" ma byc lepiej 😛 Ale nie narzekam, jest git.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/21/2022 at 4:50 PM, Nezumi said:

To juz wrzuc fote z jakiegos katalogu... Tutaj wrzucamy surowa codziennosc a nie jakies ustawki. Weak. 😉

Mówisz masz 😛 Do tego prosto z fotoziemniaka. Klawiatura na kolana, myszka na podłokietniku, słuchawki BT na uszy i jazda. Polecam wszystkim kolegom 100kg+

potato_cam.jpg

Edytowane przez jamnique
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zaczynam kolejną rundkę 😮
Podczas pandemii wpadłem w kompulsywne kupowanie rzeczy i tak jakoś wyszło, że zrobiłem w piwnicy taki setup:
721793797_silowniapiwniczna.thumb.jpg.0df3f7d151d17cf6cfc709d3553b5210.jpg

Oczywiście jedyne czym się mogę pochwalić to tylko ten zestaw żelastwa, ale wierzę, ze na wiosnę będzie już super \o/

  • Like 6
  • Wow 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności