Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne vol.3


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, Destroyer said:

70 to ja be miał jak jeszcze z 5 wytracę 🙂 Ty się lepeij pochwal ile lat i jaki wzrost to będzie można porównywać i oceniać czy pizza jest zalecana  😄 

edit ale bym teraz pizze opierdzielił ale nie mogę sobie na takie cuda pozwolić już pół małej pizzy w tym roku zjadłem 🙂 

24 lvl, 185 wzrostu, takze jeszcze dyche przydalo by sie przyjebać 😄 ale ni mo szansy, jem kebaby , pizze all jak leci i waga w dól albo stoi 😄 dopiero jak zaczynam sie ruszać na siłowni to leci w góre 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, ArnoldSzczesliwy said:

24 lvl, 185 wzrostu, takze jeszcze dyche przydalo by sie przyjebać 😄 ale ni mo szansy, jem kebaby , pizze all jak leci i waga w dól albo stoi 😄 dopiero jak zaczynam sie ruszać na siłowni to leci w góre 

3bmv7Ki.jpg

No to jesteś dopiero ledwo młodym mężczyzną, gdy miałem tyle lat też miałem właściwe bmi bez wysiłku choć już pod górną granicę 😛  masa sama się robi wraz z postępem w wieku 😛 Ale fakt, że trochę mało ale za to wzrost stawia Cię wysoko.

Ja jak ostatnio podbiłem kalorie z 1400 na całe 1600 to od razu utyłem 2-3kg i dopiero teraz po 8-9 dniach wróciłem do starej wagi i zacząłem dalej chudnąć a już się bałem, że 1600 to już będzie przy robieniu masy a nie redukcji ale organizm trochę się wyregulował i jest znośnie póki co 🙂 Walczę dalej o sylwetkę plażową 😄 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minutes ago, ArnoldSzczesliwy said:

o kurde 1400 kcal na chopa to chyba malo.

Ano mało ale raz, że jestem na redukcji a dwa, że jestem kurduplowaty to i tyle nie potrzebuję zwłaszcza, że już te 21kg zleciało 😛 

A co powiesz na 1000kcal 🙂 ta górka 3tys to Wielkanoc ale nie wiem ile tam było kcal bo nie ważyłem i nie pytałem z czego te ciasta 😄 A potem pokutowałem mocnym obcięciem kalorii, teraz już 1600 jak będę się zbliżał do 70kg to podbiję do 1800 i zobaczę co dalej 🙂 

AMKfZMk.jpg

XsWF1I5.jpg

Włącz jakieś białko do diety to i kalorie szybko przyjdą i będzie łatwiej jakieś mięsnie zbudować 🙂 Ja kiedyś to białko traktowałem jak przyprawę do jogurtu, mało brałem i na bardzo długo mi wystarczało a teraz to trochę tego leci, już kilka puszek i worków w tym roku opróżniłem 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minutes ago, ArnoldSzczesliwy said:

nieno mordy mowie wam przejebane jest byc chudym 😕 

a wy co tam kurczak z ryzem?? 

281300402_1705034793172673_3080656971278030427_n.thumb.jpg.a82f5ba06220fcbf4d3e35bb850a9116.jpg

 

giphy.gif?cid=ecf05e47fzzv3z3wp54nr0m2t7

 

Ta kurczak z ryżem, Ty wiesz ile to ma klaorii?! Mix sałat z pomidorkami a nie jakieś bomby kaloryczne 🙂

J6eRMW8.jpg

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 1
  • Haha 1
  • Wow 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, michalo said:

Nie bałeś się tego murzyna? 

haha umarłem 😄

nice one 😛 Na zjazd max3d tak przyjdę😄

 

Zresztą co by nie mówić to taka koszulka ma świetną wentylację i jest używana przez profesjonalistów jak Faceless ze strength wars czy Paleciaka 🙂

 

 

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ArnoldSzczesliwy napisał:

nieno mordy mowie wam przejebane jest byc chudym 😕 

a wy co tam kurczak z ryzem?? 

281300402_1705034793172673_3080656971278030427_n.thumb.jpg.a82f5ba06220fcbf4d3e35bb850a9116.jpg

 

Ja jem wszystko prawie , ale w miedzy czasie bicek barki i basen... 
Tak jest kurczak ryz brokuly bialko... ale wapda tez MC pizza czy nalesniki cola i cos slodkiego...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie colkę w domu, render leci, najedzony kabanosem z biedronki. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie rzeczy o grafice na max3d, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam render leci w blenderze wiec zero potrzeb zero kombinowania nie musze nikomu płacić bo nie mam za co. Mam hajsy mam jedzenie i bezpieczenstwo i render leci. Pozdrawiam

  • kekw 2
  • bogactwo 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, RaVirr said:

Ja pierdole jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie colkę w domu, render leci, najedzony kabanosem z biedronki. Nic mi wiecej nie potrzeba ogladam sobie rzeczy o grafice na max3d, kotek siedzi mi na kolanach. Przypominam render leci w blenderze wiec zero potrzeb zero kombinowania nie musze nikomu płacić bo nie mam za co. Mam hajsy mam jedzenie i bezpieczenstwo i render leci. Pozdrawiam

A render leci? 🙂

khe he he 😉

f1EXzNx.jpg

 

A co do wypłat i klasy średniej to kto dostał/ poprosił o podwyżkę w związku ze < robi zamaszysty ruch ręką> wszystkim? 🙂 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Destroyer napisał:

A render leci? 🙂

khe he he 😉

f1EXzNx.jpg

 

A co do wypłat i klasy średniej to kto dostał/ poprosił o podwyżkę w związku ze < robi zamaszysty ruch ręką> wszystkim? 🙂 

 

Zrobiłem podwyżkę przy wycenianiu zleceń, ale to było z 2 miechy temu więc za jakiś czas pewnie pójdzie korekta...kwestia czy ktokolwiek będzie chciał tyle płacić xD
BOGACTWO CZĘŚĆ GŁÓWNAAAA

  • Like 1
  • bogactwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/18/2022 at 1:01 PM, KLICEK said:

jak tam wasze krypto kochani?

 

image.png.075c94be90a5a7d7314f4fda1ea7a629.png

Tak się zbierałem żeby sprawdzić swoje portfele czy tam czego nie ma ale nowy system i nie wiedziałęm gdzie mam te zabezpieczajaće frazy ale w końcu znalazlem i metamask to jest więcej niżsiespodziewałęm tj 

yJe7rBh.jpg

 

ale gdy się logowałem do templa to mi serduszko zabiło bo myślałem, że jestem milionerem 

BchqwcO.jpg

a to był tylko tutorial do logowania 😄 jaki smuteczek 🙂 

CxC4fSE.jpg

11 dolarów, gdybym sprzedał pod koniec zeszłego roku byłoby ok 50$ czyli tyle ile pamiętałem, że tam miałem ponad rok temu gdy się ludzie na to napalili jak kornik na meblościankę 🙂 a z eth miałbym wtedy ze 2 dolary🙂

Tak czy tak nadal stratny nie jestem choć tych 50$ trochę szkoda ale ja to czasem odkładam jakieś rzeczy na później np gdy wypasiona listwa zasilająca mi się spaliła tzn bezpiecznik to miałem tylko 8 miesięcy żeby oddać na gwarancje ale nie zdążyłem 🙂 albo części ze starego komputera z threadripperem już z 1,5 roku leżą i nie mogę się zebrać żeby to sprzedać co działa 😛

 

Wie ktoś jak szybko i bezpiecznie wyciągnąć USDT z binanca na dolary w paypalu? 🙂

  • kekw 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kolesiami co smigaja na silke codziennie i sie jaraja tym to zabawna sprawa jest. Oni przypakowani jak byk na uboj, licza kalorie, dzwigaja ciezary - spedzaja wiekszosc czasu ze soba macajac sobie wzajemnie kolana i rozmasowujac barki. Po powrocie do domu ogladaja filmiki - znowu z jakimis dopakowanymi facetami pocacymi sie na silowni...
Tymczasem jakis zwykly koleszka, ktorego by przygniotla sama sztanga, w tym samym czasie zaprasza jakas kobitke i spedza milo czas w damskim towarzystwie.
Cos mi sie wydaje, ze ci mega fani silowni spedzajacy zycie na powiekszaniu bicepsa, prezacy sie przed lustrem i porownujacy sie z kumplami to sa geje po prostu  - byc moze boja sie tego przyznac przed soba samym. Facet ktory wbija na silke, robi swoje i wychodzi - pelen luz. Koles ktory spedza tam caly dzien... Moze bez obawy uzyc tych swoich miesni do otwarcia szafy i wyjscia z niej 😄

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Nezumi said:

Z tymi kolesiami co smigaja na silke codziennie i sie jaraja tym to zabawna sprawa jest. Oni przypakowani jak byk na uboj, licza kalorie, dzwigaja ciezary - spedzaja wiekszosc czasu ze soba macajac sobie wzajemnie kolana i rozmasowujac barki. Po powrocie do domu ogladaja filmiki - znowu z jakimis dopakowanymi facetami pocacymi sie na silowni...
Tymczasem jakis zwykly koleszka, ktorego by przygniotla sama sztanga, w tym samym czasie zaprasza jakas kobitke i spedza milo czas w damskim towarzystwie.
Cos mi sie wydaje, ze ci mega fani silowni spedzajacy zycie na powiekszaniu bicepsa, prezacy sie przed lustrem i porownujacy sie z kumplami to sa geje po prostu  - byc moze boja sie tego przyznac przed soba samym. Facet ktory wbija na silke, robi swoje i wychodzi - pelen luz. Koles ktory spedza tam caly dzien... Moze bez obawy uzyc tych swoich miesni do otwarcia szafy i wyjscia z niej 😄

Oj Nezumi dopatrujesz się w tym więcej niż jest, czyżby jakaś zazdrość czy coś przemawiała? 🙂 Fakt, że są ludzie co tym żyją za bardzo ale to jak każde uzależnienie, są i tacy co lubią na chłopców popatrzeć lub nawet więcej ale to chyba nie powód żeby tak to wyciągać i szydzić? 🙂 

Dla mężczyzn siłownia i wszelka aktywność fizyczna jest psychoterapią jak dla kobiet ścinanie włosów czy farbowanie na wszystkie kolory.
CLI8aoO.jpg

Jeśli z tym nie przesadzasz to może bardzo pomóc bo raz dla zdrowia, dwa mózg dużo lepiej pracuje gdy ciało jest poddawane aktywności fizycznej i starzeje się wolniej i ma większą plastyczność a dodatkowo dyscyplina i struktura życia jakie może dawać siłownia i regularne ćwiczenie bardzo pomaga nadać jakiś stały rytm w życiu a to też się przekłada na zdrowie fizyczne i co ważniejsze psychiczne. I ostatnie jak już coś osiągniesz to masz satysfakcję i jesteś z tego dumny podnosi się twoja samoocena i pewność siebie oraz co bardzo ważne twoje poczucie sprawczości. Sam na to zapracowałeś i jest to coś czego nie mozna kupić tylko trzeba poświęcić czas i energię. I tak samo dobrze zbudowany chłopek w czarnej koszulce za 20zł będzie wyglądał lepiej niż ludek z koszulką z wielkim logo bossa naciągniętą na bebzon 🙂 

Ba ostatnio nawet znajoma zobaczyła mnie bez koszulki i tak zagadała i mówi, że już może wystarczy mi tego odchudzania bo naprawdę bardzo dobrze wyglądam i tam mnie komplementuje, uśmiechnięta,  oczka jej się świecą, szczebiocze  i tak kilka razy mnie zmierzyła z góry na dół 😄 I tak jakoś ostatnio częściej zagaduje 🙂 

yuDMA4K4n_DR30PgfY_INnOZ36nuGzw8TBn5X5xm

Albo dzisiaj narzeczona kolegi też mnie zobaczyła po kilku miesiącach i od razu zaczęła mówić ile mnie ubyło i że super, dużo lepiej wyglądam i twarz tez bardziej męska i jakoś mi tak było głupio bo kolega obok niej 😄 

Przyjemne i motywujące i jakoś tak bardziej się chce dalej to ciągnąc gdy widzę efekty i jestem coraz bardziej zadowolony ze swojego ciała i już nie ma takiego wstydu nawet bez koszulki a do tego jeszcze czasem jakiś komplement usłyszę 😛 

 

Tymczasem ten "zwykły koleżka" o którym piszesz to miał szanse 10-15 lat temu, ciesz się, że masz kobietę i nie musisz się grzebać w tym randkowym bagnie współczesnego świata 🙂 Kiedyś poznawałeś kogoś ze swojego kręgu, szkoła, uczelnia, praca, kolega kolegi, domówka etc. teraz w czasach tindera i podobnych wynalazków nie ma już lokalnych kręgów znajomych i faceci rywalizują o kobiety np w promieniu 10km przez co statystyki mówią jasno że koleżka 5/10 i niżej ma zerowe szanse, normik jakieś ma a chady i chady light czyli 7+/10 zbierają całą śmietankę 🙂 Teraz wygląd to prawie 100% sukcesu, a mięsnie i sylwetka są częścią tego wyglądu i pierwszą informacją zwrotną tzn, że masz w sobie dyscyplinę i samozaparcie żeby siebie dbać. Inna sprawa, że jak morda brzydka to i muskularna sylwetka jak Arnold na Mr. Olympia jest już całkowicie bez znaczenia 🙂 

Gdy jesteś niski jak ja też jesteś eliminowany z miejsca i bez znaczenia jest wygląd, sylwetka, status socjoekonomiczny a tym bardziej ta jakże "pożądana" osobowość i poczucie humoru 🙂 

5Nl4rNi.jpg

 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nezumi napisał:

Z tymi kolesiami co smigaja na silke codziennie i sie jaraja tym to zabawna sprawa jest. Oni przypakowani jak byk na uboj, licza kalorie, dzwigaja ciezary - spedzaja wiekszosc czasu ze soba macajac sobie wzajemnie kolana i rozmasowujac barki. Po powrocie do domu ogladaja filmiki - znowu z jakimis dopakowanymi facetami pocacymi sie na silowni...
Tymczasem jakis zwykly koleszka, ktorego by przygniotla sama sztanga, w tym samym czasie zaprasza jakas kobitke i spedza milo czas w damskim towarzystwie.
Cos mi sie wydaje, ze ci mega fani silowni spedzajacy zycie na powiekszaniu bicepsa, prezacy sie przed lustrem i porownujacy sie z kumplami to sa geje po prostu  - byc moze boja sie tego przyznac przed soba samym. Facet ktory wbija na silke, robi swoje i wychodzi - pelen luz. Koles ktory spedza tam caly dzien... Moze bez obawy uzyc tych swoich miesni do otwarcia szafy i wyjscia z niej 😄

Ostatni raz byłem na siłowni latem 2017, ale odpowiedź na to mam taką:image.png.832064e19d5637700754ce2c34d83de6.png

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Destroyer said:

Oj Nezumi dopatrujesz się w tym więcej niż jest, czyżby jakaś zazdrość czy coś przemawiała?

Stary, ja za chwile skoncze 45 lat... Jestem w wieku w ktorym zazdroszcze 80 latkom, ze tak dlugo zyja a nie jakiemus 20 latkowi "miensni" 😄 Teraz jestem w siodmym niebie bo moge po pol roku oddychac bez duszenia sie 😄
Oczywiscie dobrze jest miec kondycje itd. Napisalem o kolesiu co robi swoje i idzie do domu. Luz. Maniacy co siedza na silce calymi dniami zawsze byli dla mnie powodem do drwin 😄 Mama pracowala na silowni, spedzalem tam cale dnie (wiec w sumie tez powinienem smiac sie z siebie..?) w czasach jak Lee Haney byl Mr Olympia pincet razy z rzedu.

Czuje sie jakbym chcial tylko poczochrac komus wlosy a tu przypadkiem zrzucilem tupecik i sie zrobilo niemilo 😄
I wiem ze trudno w to uwierzyc ale nie pilem do nikogo tutaj - nasunelo mi sie po tym filmiku co zamiesciles.

Co do tinderow i innych rzeczy - nie wiem o czym do mnie rozmawiasz ale ja zone na MIRCu poznalem jak byla na innym kontynencie 😄 Ciekawe ilu jeszcze wie co to jest/bylo. Ale tak, wspolczuje wszystkim co teraz telefonicznie randkuja. Albo i nietelefonicznie. Z perspektywy czasu randkowanie to najslabszy czas w zyciu pelen dramy i psych. Nie ma to jak byc zonatym, wiesz czego sie spodziewac. A zona czu nie - kobiety odstawiaja psychy zawsze.

Dobra, ponabijalem sie z silki a sam ide truchtac jak staruszek nazywajac to bieganiem... Ale przynajmniej juz moge truchtac, jeszcze kilka miesiecy temu balem sie ze bede przywiazany do lozka jakas choroba pluc - tak ze jest git.

Edytowane przez Nezumi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko @Nezumi ja nie odebrałem tego osobiście ale miałem potrzebę pomędrkować 🙂 ale fakt, że tak trochę dziwnie to zabrzmiało jak właśnie ludzie co sami nie mogą a kpią z innych bo łatwej. 
Dobrze, że też i u Ciebie lepiej i też się ruszasz, na pewno lepiej dla zdrowia i samopoczucia 🙂 

A dzisiaj na siłowni właśnie był taki sterydowy buhaj i to jeszcze w leginsach, ciekawi mnie jak są tacy co mówią, że to pedalskie nosić leginsy czy któryś by się odważył mu to powiedzieć i kto po tym wszystkim okazałby się pizdą dławiąc się własną krwią i zębami 😄 Ale serio taki nabity był, poślady miał większe niż dupiate baby z instagrama i rzucał tymi talerzami po całej siłowni jakby był głuchy. Mniej więcej takie wrażenie robił i z ciała i z mordy 🙂

wYY5Dme.jpg

 

Edytowane przez Destroyer
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Destroyer napisał:

Co to? mount and blade bannerlords? 

Ja trochę w borderlandsy 3 zacząłem, całkiem spoko, jest jakiś progres i graficzny i quality of life 🙂 Ale tak czy tak robotę mam na rano do zrobienia 😛 

Conquerors blade, takie coś na pozór w podobie do bannerlorda, ale online 😄 Naprawili gierkę, jest f2p, polecam serdecznie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nigdy się nie poddawaj i oglądaj codziennie dla motywacji ten wywiad

(ma 166 cm wzrostu btw)

A tak poważnie to zdrowie jest ważniejsze niż westchnienia redaktorek, gejów i kolegów podziwiających twe ciało szptając pod nosem zaklęcie 'no homo bro', dlatego nie chciałbym nigdy wyglądać jak ten pan. Tzn wyglądać tak, ale nie takim kosztem jaki oni ponoszą.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, gryzon said:

Temu panu kulturyście coś z brzuchem się stało? 

Palumboizm fachowe określenie. A klata tak wygląda przez zerwanie mięśnia piersiowego w przeszłości.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosyc popularna sprawa u kulturystow ostatnimi czasy. "Bubble gut" albo "palumboism". Kulturysci ogolnie wyniszczaja organizm na setki sposobow, wczesna umieralnosc wcale nie zaskakuje. Mowie o wyczynowcach a nie w ogole o chadzacych na silke. Czasami umieraja nawet mlodziaki w rodzaju tego gostka z Australii o ksywce Zyzz. Padl na serce w wieku 22 lat. I co mu z tego, ze byl "legenda"? Ja zupelnie nielegendarnie zyje juz dwa razy tak dlugo jak on... Wszystko z umiarem, bez obsesji - diety, sport, wszystko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzz wyprzedzał swoje czasy i był influencerem zanim w ogóle to słowo powstało. Ale fakt, ilu ludzi tyle opinii na jego temat. Jakby nie patrzeć to pomimo tego że umarł to dalej żyje i niewiele wskazuje na to żeby na dobre miał się położyć do grobu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, część ludzi nie ma problemu żeby poświęcić swoje życie tylko po to by mieć szanse i tylko szanse osiągnąć coś więcej i zapisać się w historii i ja to szanuję. Inna sprawa, że ogromna większość i tak przemija bez żadnego echa a cała ta branża fitness jak i każda inna jest sztucznie pompowana żeby sprzedawać swoje produkty i usługi a żeruje na słabościach i kompleksach, jak zresztą prawie każda branża, kaliptasm at it's finnest 🙂 

 

wLET7a0.jpg

Cen7XDI.jpg

JFVKYM3.jpg

 

Edytowane przez Destroyer
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Zyzz nie wiedzial ze umrze. To nie bylo jakies przemyslane dzialanie no bo niby jaka przekazuje wiadomosc potomnym? "Wykoncze sie ale za to chude dzieciaki beda wiedzialy, ze tez moga sie naszprycowac sterydami i przez kilka lat cieszyc sie zajebista sylwetka zanim sie przekreca"?

Przynajmniej ani Zyzz ani jego brat nie ukrywali uzywania roznych srodkow i ze to nie tylko na diecie tak urosli - w jakis dziwny sposob respektuje ta szczerosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minutes ago, Nezumi said:

Przynajmniej ani Zyzz ani jego brat nie ukrywali uzywania roznych srodkow i ze to nie tylko na diecie tak urosli - w jakis dziwny sposob respektuje ta szczerosc.

Prawda, zresztą teraz jest to coraz bardziej popularne, że ludzie już otwarcie mówią jakie środki biorą i brali i jakie akcje z tym mieli np upuszczanie sobie krwi bo było za wysokie cieśnienie i trzeba było się na szybko ratować 🙂 Zablokowanie po braniu testosteronu i trzeba go brać do końca życia, impotencja, pryszcze, wypadające włosy, stany depresyjne, wahania nastroju, myśli samobójcze etc. Lista jest długi w sumie to wygląda jak skutki uczone w co drugim antybiotyku jaki ochoczo przypasuje lekarz już widząc pacjenta w drzwiach 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności