Skocz do zawartości

Promised Land Art Festival 2022


Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem nigdzie o tym wzmianki (ani w newsach na głównej, ani na forum), ale jakby ktoś nie wiedział, to Promised Land zapowiedziane jest na 31 sierpnia - 3 września https://www.promisedland-artfestival.com/pl

Wybiera się ktoś? Ja akurat nie byłem na wcześniejszych edycjach, ale na tą z chęcią się wybiorę. Może udałoby się zorganizować jakieś forumowe spotkanie przy okazji?

 

image.thumb.png.e4884c7a9a1d13ddcd0731cac6b1ad08.png

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF? Czy to prawda, czy to jawa, czy sen jaki złoty? Jeżeli znowu nie odwołają przez Cyberpunka i jeżeli rząd nie zawiesi tymczasowo moich przywilejów podróży międzynarodowych/międzymiastowych/między dzielnicami Łodzi aby chronić moją mizerną powłokę cielesną przed Ptasią Grypą/Małpią Ospą/Ligmą/Chujwieczym, to jadę! Byłem na wszystkich edycjach i każda była zajebista i lepsza od poprzedniej. Forumowy zlot też byłby super. Ha, ale się ucieszyłem z rana, dzięki @Araiel!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.05.2022 o 09:46, KLICEK napisał:

potwierdzam promised land bedzie 🙂 ja juz zabookowalem hotel 😄 nie przyszlo mi do glowy wrzucic newsa xD lol

 

przenosze bo to dobry news 🙂

no ale ty masz za free... ja to wole chyba sobie kupic krate piwa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było też wzmianki, ale widziałem, że obecnie można już kupić bilety w przedsprzedaży. Z tego co pamiętam to 1700zł obecnie, bliżej terminu eventu 2000zł. Cena nie powiem, troszkę mnie zaskoczyła. Miałem nadzieję, że tutaj inflacja nie dotarła i koszt będzie podobny jak w poprzednich edycjach 😛 No nic, pozostaje na razie ogarnąć kredyty, wyjazdy wakacyjne i mieć nadzieję, że pojawi się jakieś dodatkowe źródło dochodu, które pozwoli na pojawienie się na evencie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jak, wybiera się ktoś? Ja osobiście mógłbym pojawić się na Open Day 4 września (tutaj bileciki w cenie dla zwykłego śmiertelnika - 30zł 😜 ). Programu jeszcze nie ma na niedzielę, więc czekam, no i jestem ciekaw czy ktoś z forumowiczów będzie tego dnia? Fajnie by było się spotkać w maxowym gronie i pogadać. Ewentualnie można by zrobić wspólny wypad do jakiegoś lokalu na piwko albo dwa  😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę na całym i też chętnie bym się spotkał.

3 godziny temu, Araiel napisał:

można by zrobić wspólny wypad do jakiegoś lokalu na piwko albo dwa

no właśnie moim skromnym zdaniem możnaby zrobić taki myk, żeby któregoś wieczora spotkać się w jakimś innym barze niż te wyznaczone przez Promised Landa które są oblegane ludźmi, wtedy możnaby zrobić maxikowy minizlot i pogadać bez stania w półgodzinnej kolejce do baru, popokazywać sobie nawzajem wydrukowane wcześniej na kartkach memy, a potem jakby co możnaby się przenieść do tej festiwalowej imprezy, zwłaszcza jeśli tylko ja przyjdę i nikt inny się nie pojawi. 😜 Kto w ogóle z forumowiczów będzie prócz Klicka i Araiel'a?

  • Like 1
  • Haha 1
  • kekw 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie mogę też zrobić tak, że wpadnę już wcześniejszego dnia i można wyskoczyć na wspólny wypad z soboty na niedzielę. A 4-go sobie wtedy spokojnie już pójdę na dzień otwarty 🙂 Na festiwalową imprezę pewnie się nie załapię bez normalnego biletu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KLICEK mam pytanko, jakie masz plany na Twoje środowe warsztaty? Czy to będzie stricte Zbrush? Chętnie bym coś podłubał pod okiem eksperta, ale w 1,5h nawet bym nie zaczął ogarniać interfejsu Zetki z którym jestem na bakier, więc myślałem czy by nie przynieść laptopa i próbować w Blenderze, albo spróbować odpalić go z USB jeśli się da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, EthicallyChallenged napisał:

Spoko, dzięki za odpowiedź, powodzenia jeśli będziesz brał!

jezeli cos, to bierz laptopa 🙂 jak bedziesz mial jakies pytania to z checia cos pokaze 🙂 zawsze mozna usiasc na dole w kawiarence czy gdzies. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Araiel said:

Można dać newsa, że zapowiedziana jest już nowa edycja i można kupować bilety ( @KLICEK - zaszaleliście w tym roku z ceną 😛 )

Może i drogo ale na pewno coś wyniesiesz z tego spotkania, ja bym się czaił na tablet, najlepiej cintiqa bo mały, lekki a drogi to się wyjazd zwróci 🙂Alternowanie można jak na weselu tj tak pić, jeść i pić żeby się zwróciło 😄 

 

  • bogactwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności