Skocz do zawartości

Wasza muzyka


Batou

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 799
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

FAlcom3D - bardzo podobne kliamty do moich, z tych kapel nie trafie blinka i suma. reszta rulezz ;) dorzucilbym jeszcze troche thrashu (slayer, rage) i melodic deathu (in flames).

 

ale ostatnio znow sie wkreciłem w instrumentalną muzyke:

- sonic mayhem - po prostu rządzą

- OST z gry Painkiller (w sumie tylko kawałki z serii "fight")

- OST z Final Fantasy VII

w tej chwili przsluchuje OST z Half-Life'a 2

 

znacie cos w podobnych klimatach?

 

*vbmenu_register("postmenu_374506", true);* vbmenu_register("postmenu_374506", true);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Grrr.. ten wątek powinien mieć inną nazwę - co tu wchodzę, jestem święcie przekonany, że chodzi o muzykę tworzoną przez forumowiczów, po czym niemiło się rozczarowuję..

 

Właściwie to tyle, ale żeby nie było tak offtopowo, to ostatnio wpadł mi w ucho Happysad - fajne kawałki mają :)

 

PS> Błagam, niech ktoś zmieni nazwę na np.: "Czego słuchacie?"

 

Vorek> Cohen to podstawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xeav vbmenu_register("postmenu_374564", true); - zarzuc jakims screenem folderu z muzą...

prócz tego co wymieniłem na dysku mam:

-Alkaline Trio

-PapaRoach

-Eminem, Peja (słuchałem jak byłem mały ;>)

-Grind OST

-Bas Religion

-Linkin Park

-Metallica

-Chopin

-Mozart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham muzyki generalnie różnej, zdecydowanie jednak najwięcej Jazzu, Rocka, Funka i od pewnego czasu muzyki powszechnie nazywanej Downtempo,tudzież Lounge Music, tudzież Chillout... w sumie są to klimaty takie raczej niezbyt sprecyzowane i raczej nie dające się zakwalifikować do jakiegoś konkretnego gatunku.

Co do płyt, które bym na dzień dzisiejszy polecił to:

 

Skin - Fake Chemical State

Gotan Project - Lunatico

The Beastie Boys - The In Sound From Way Out (uwaga, pozory mogą mylić:))

Esbjörn Svenson Trio- Seven Days Of Falling

 

no i byłoby na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Logitech Lohitech... Logi tech za co się weźmie zorbi najlepsze hjakie jest na świecie, ten zestaw Logitech Z-5500 jest najlpepszym zestawem do komputera, konsoli czy nawet KINA DOMOWEGO NA ŚWIECIE !! poczytajcie sobie o tym, jest dużo lepszy niż wiele zestawów, może nawet najlepszy... a co do podzespołów komputerowych jest najlepszy... :)) jego moc moge jedynie prrzetestować ww Auchanie, u mnie na Tysiącleniu, tam jest wielka hala, dużo ludzi i szum wokoło.. a dziwięk mnie rozwalił, to chyba coś znaczy,... z resztą ten zestaw łącznie ma 505 wat RMS i certyfikat THQ :)) moje mażenie, narazie zbieram na nie ;P pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja tutaj słucham czegoś w stylu

 

DJ Tiesto (Traffic szczegołnie)

Gigi de Agostino

MBrother ("Trebles" - na zawsze najlepsza nuta :D )

DJ Timoty

Benny Banassi

itp etc?

 

Acha czasami Fort Minor, Fenomen, Linkin Park

 

Te pogrubione to ja slucham ;]

 

A teraz właśnie nuta z "Ja wam pokaze", ta co w tle klaszcza...ale kozak !

 

O. Szomanska & P. Branny - Niech Mówią Że To Nie Jest Miłość.mp3 ;]?

 

http://www.freewebs.com/luvizmaguu/img/WHTC7.tmp.html Moge udostepnic pojedyncze nuty na 24 h rzecz jasna ;)

 

Manieczkom mowimy nie ;|

 

Hmm ostatnio przesluchuje sobie OST z Ostatniego Samuraja i The Rock (Twierdza) - obie autorstwa Hansa Zimmer'a - takie dostrojenie przed maturka ;]

 

Hehe no i niezapominajmy o secie na imprezy - zbior roznorakiej muzyki (przewaznie dance, coby sie imprezowiczom podobalo ;]) -- http://stal.nowadeba.pl/knysha/lista.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, Knysha -wielkie THX ze przypomniales mi o OST z Twierdzy. ostatnio ogladalem ten film w tv i stwierdzilem, ze calkiem fajna muzyczka tam jest...

 

co do dance - zawsze mnie zastanawialo, skad oni biora tytuły do tych swoich utworów? mają jakis programik generujący losowe tytuły czy co? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W The Rock muza jest rzeczywiście niezła.

Słyszeliście OST z filmu Peacemaker - zwłaszcza niektóre utwory są wyjątkowo ciekawe. Polecam fanom Zimmera (znalazło się tu np. miejsce na nokturnę Chopina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do dance - zawsze mnie zastanawialo, skad oni biora tytuły do tych swoich utworów? mają jakis programik generujący losowe tytuły czy co? :D

 

Hehe chyba - tak jak kiedys byl generator hip hopowych przebojow, mam nadzieje ze kojarzysz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knysha - dobrze pamietam ten obrazek :) po prostu rewelka. probowalem go teraz gdzies znalezc, ale neisteyt sie nie udalo....

 

hcpiter3d - troche dziwna muza :P sciagnalem kiedys pare mp3 Analogs. po paru piwach na imprezie moze dałoby sie posluchac, ale tak poza tym to ciezko :) jedyne co to polewkowy tekst jest w kawalku "pier****** era techno" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Tool - 10000 days jest niezły, pozatym Arctic Monkeys - Whatever People Say I Am, That's What I'm Not bardzo milo sie słucha, szybko w ucho wpada, Death From Above 1979 - You're A Woman, I'm A Machine mało skomplikowana muza ale całkiem niezła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ilekroc ogladam teledysk Tool'a to za !% nie moge sie wyczai o co w nim chodzi ;].

 

HC? Slyszalem tylko Hatebreed - I Will Be Heard ( fajna piosenka z xXx ;] ) oraz 1250 (?) - Moja Scena ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a hehe po paru piwach i słuchaniu analogsów powoli mi sie agresoe włacza ;) a ta muzyka jest melodyjna i wogole super teksty :D

AGmakonts Bo nie wiesz co dobre :D wime wiem wolisz czarne msze i ksiegi satana ;)

Knysha z HC to polecam coalition-na krawedzi, showbread- i had music in my heart, but now my heart is broken :) A Hatebreed zaraz ocenie

A no i jeszcze dla wyluzowania jakies tam Knopians, Boba troszke mniej, Farben Lehre, KSU, Leniwiec, uliczny opryszek Oi

Oi Oi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem w rączki Fellowship of the Rings Complete Score - trzy godziny wspaniałych brzmień instrumentalnych Howarda Shore'a - coś niesamowitego :)

 

Nareszcie mogę posłuchać fragmentów spotykanych dotąd tylko w filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że płytka DarkSide jest tak niedoceniona. Poza tym Unholyunion i Moonlight Act III rządzą.

 

Ja ostatnio męczę w kółko MonumentuM i płytkę Ad Nauseam, rewelacyjna muza, ciężka do sklasyfikowania, ale klimat ma ponuro-grobowo-genialny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Indios Bravos, szczególnie płytke "Mental Revolution", naprawde daje rade, ale równiez jakis Myslovitz chętnie wpadnie w ucho, Kazik, T-love.

Z takich mocniejszych to Analogsi(wszystkie płytki), Bulbulators, Lumpex`75 i SOAD`a najnowsza płytka (chodz poprzednia bardziej mi sie podobała).

P.s. a z tą zmianą tematu to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indios Bravos poznałem dopiero na Juwenaliach i nawet mi sie spodobało, tak jak Junior mowi: płytka Mental revolution (szczegolnie kawałek "tak to tak").

z pojedynczych kawałkow bardzo polecam: Hunter "kiedy umieram" i Closterkeller "Władza".

poza tym z niedawno odkrytych zespołów: Monster Magnet - taki lekki metal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niezle kurde wreszcie jakas bratnia dusza :D

 

a posluchasz czasem paula von dyka, albo armina van buurena? ci to robia normalnie takie techno ze szok :D:D na imprezie jak czasem sobie walne cos "mocniejszego" (hehe) to przy takiej muzie mam doslownie ODLOT! :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kome: kalwi&remi to techno ? no niekoniecznie :P

mloda1638: o jak miło że ktoś mnie kocha :) ja słucham techno, trance, hardstyle, drum'n'bass, breakbeat, chillout i troszke dobrego club i dance :P wszystko na mocnym podbiciu basu (aż drzwi mi trzeszczą :P ) a na disco polo i polski hip hop to wymiotuje :D

pozatym chyba był kiedyś podobny temat o muzyce więc ten jest niepotrzebny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Junior: nie trzeba na********* się białego by się dobrze bawić;/;/, ja czesto bywam na techno party i czy tym podobne imprezach i do tego czasu nic nie wziełam... chociaz musze ci przyznać , ze takie kluby ( omen czy ekwador itd ) to same apteki...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

discopolo to nie mój kimat, już naogladałam się patrząc to na porąbanych gości którzy nie potrafią tanczyć, przy debilskiej muzyce...

hehehe jakiś czas temu był w rzeczach interesujących i zabawnych zbior filmow prezentujących taniec przy techno i innych tego typu imprez :D

Było sie z czego pośmiać, polecam obejzec :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności