Skocz do zawartości

Wasza muzyka


Batou

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zapytam tak, co dodalibyście do tego squadu:

Kaliber44, Paktofonika, Pijani Powietrzem, Kanał Audytywny, Pokahontaz, L.U.C., Fish, Łona, Rahim, Ego, Focus, Abradab, Talib Kwali, Herbalizer, Amon Tobin :)

Chodzi mi o funkowo-jazzowo-reaggowe podejście do hip-hopu i wszelakie inne elektroniczno-chilloutowe rymowanie, chodzi o ludzi którzy nie krzyczą do mic`a bo to mnie strasznie odrzuca :)

Przed chwilą obczaiłem pewien zestaw płyt o tytule "a journey into abstract hip-hop", jeżeli to jest to co myślę to będę w siódmym niebie :)

 

Re do Hcpitera : Obviously :) I Ostrego też

Edytowane przez Ex3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 799
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ostry trochę na innej płaszczyźnie , bardziej muzycznej niż solowej, ale też go tam dorzucam.

 

A tak a propos tego zestawu abstract Hip-Hop to BARDZO polecam :)

są tam takie składy jak:

Gasoline, RJD2, Dj Cam, Guts, Wax Tailor, Alias, Dj Tommy.

Wszystkich słyszę po raz pierwszy i bardzo mi siadło na umysł :)

Przednia muza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reps, Skill Mega, The Returners, Witchdoctor Wise, Common, Dilated Peoples itd itd wszystkich nie pamiętam, musiałbym sprawdzić co mam na kompie. Chociaż z tego co widze to raczej o polski hh Ci chodziło. To może Afront jeszcze.

 

edit:

Nowa płyta The Gamea daje rade. Jestem mile zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam 15 Minut Projekt

wczoraj odkryłem, bardzo fajne połączenie dnb z nujazzem (takie odniosłem wrażenie)

Założyli go dwaj muzycy Jan Młynarski(perkusja) i Michał "Fox" Król (instr. klawiszowe) - obydwoje muzycy zespołu "Kayah".

 

w sam raz na chill wieczorem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiaki, mam przeogromną zagwozdkę - jakiś tydzień temu w niedzielę widziałem na MTV w nocy teledysk jakiegoś kawałka d'n'b. To, że d'n'b lubię chyba nie jest tajemnicą, więc poszukuję zespołu (sqrwiele nie dali tytułu na końcu klipu).

Teledysk pokazywał imprezę, którą koleś ogląda w tv. Ludzie rozwalają mu mieszkanie, a on siedzi w innym miejscu i to ogląda. Z tego co pamiętam, dzwoni na policję, ale się nie odzywa gdy widzi laskę ciągnącą faceta do toalety.

Ma ktoś pomysł co to takiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mało orginalnie po prostu słucham dzień w dzień:

http://www.ah.fm

http://www.etn.fm

http://www.di.fm

 

Szczególnie audycje Music For Balearic People w wykonaniu DJ Shah'a oraz Future Sound Of Egypt w wykonaniu Aly & Fila.

 

Jak coś słysze fajnego w filmie to sobie zasysam :)

 

do tego jesio DnB, chillout, house :)

Edytowane przez BiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Hc! Akurat ten numer w calosci na Reasonie 4.0. W sumie to byl pierwszy raz kiedy sie dorwalem do nowego reasona. Fajny syntezatorek dodali, ktory Thor sie zowie . Mozna powiedziec ze "skracznąłem surfejs" jezeli chodzi o jego mozliwosci ;p

Program nieziemski... wszystko w jednym ino muze robic :D

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności