Skocz do zawartości

scena3D. Midway


Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcial bym sie z wami podzielic moja nowa praca ktora ukonczylem jakis czas temu. Jest to pracka o tematyce wojna do konkursu ktory sie zakonczyl na evermotion.

Co o tym sadzicie pozdro

PS sory za interie: \

 

Midway.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam obywatela :) liczylem ze zrobisz czolg ... atu taka pracka .. szczerze napisze ze naprawde mi sie spodobala jedynie co mnie troche w tej pracce razilo to woda .. pozatym miod i orzeszki...przyznam sie ze myslalem ze wygrasz alienware , wtedy gdy ujzalem twoja pracke.. W kazdym razie piekna robota pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziekuje za wszytkie komentarze, nooo i za konstruktywna krytyke. Pracka powstala w expresowym tempie i niestety nie dokonca mialem czas aby sie wczuc w scene,,, czasem ciezko jest ocenic cos co sie samemu robi, macie racje, moglem uzyc atmosfery aby samoloty w tle byly bardziej przygaszone (wszytkie to pelne 3d). Rozbryzgi mogly by byc lepsze bardziej detalowe i dokladne, ale nie mialem juz sily do tego wszytkiego. jesli chodzi o oswietlenie sceny to jesttylko 1 zrodlo wielka planarka Vraylight, bo chcialem zrobic jak najbardziej realne osweitlenie w ktorym promienie leca rownolegle, a wiec swiatlo to rozciagnolem nad cala scena i lekko pochylilem, pochylenie jest lekko od przody z prawej strony, hehe zawsze moglbym sie tlumaczyc ze te corsarze mialy pecha i sa w cieniu chmury, ale prawda jest taka ze chyba zlej mapy reflekta urzylem, hehe dodam jeszcze cos. Co mnie osobiscie bardzo razi a nie chcialem tego wczesniej mowic, zdawalo mi sie ze szybko wylapiecie ten blad, ja sam go zauwazylem po tym jak oddalem prace. Cala rzecz dzieje sie na statku mamy tu wybuch ktory nie daje blasku na kadlubie: ] zapomnialem wrzucic tu ominowke z zoltawym swiatlem,,,, to tyle narazie,,, jeszcze raz dzieki za komentarze i krytyke ktora jest budujaca, pozdro : ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zamiesc pracke jako zalacznik, nie rozumiem czemu sie ludzi upieraja przy tej interii - koszmarny serw.

Sama pracka z tego co zdazylem przyuwazyc ( bo mnie sie dol nie dociagnal za pieknie ) praktycznie spoks, znaczy sie mnie takie klimaty srednio sie widza z zasady ale wykonanie oki poza woda - ktora wyglada jak zamarznieta ziemia a statek sunie po futrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie znam, ale samoloty nie mialy chyba jednakowych numerow, hm?

Nie znam sie tez na kompozycji i walce powietrznej, ale nasrales tych samolotow strasznie i do tego zupelnie bez sensu imho. Gdzie one tak spokojnie leca w szyku na tej wysokosci, prosto w dzialka?

Te w lewym gornym to juz w ogole bzdura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kadr jest zdecydowanie za ciasny - odnosi się wrażenie, że tyle tam wszystkiego aby się tylko zmieściło. A wystarczyło rozciągnąć po bokach i to sporo.

Mimo to pierwsze wrażenie jest jak najbardziej pozytywne, niestety im dłużej się przyglądać tym więcej nasuwa się wątpliwości, a efektowność przeradza się w efekciarstwo. Szkoda, bo tego typu "duże" prace nie zasługują na miano "popatrz raz i pójdź dalej".

Nie spiesz się następnym razem to najgorszy doradca i żadne wytłumaczenie:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

tematyka mi sie niepodoba ..ale to kwestia gustu ..ale wykonanie klarowne ......osobiscie zazdroszcze takiego kunsztu....pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoki poziom jak zwykle. Zgadzam sie z Markiem - rozszerzenie kadru byloby wskazane. Przesuniecie samolotow w prawo wraz z rozszerzeniem obrazka troche zrownowazylo by kompozycje. No i moze lekkie pochylenie nadlatujacych maszyn dodalo by troche dynamiki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki za wszytkie komentarze, uwagi, slowa krytyki jak i uznania, postaram sie w przyszlosci wykozystac te cenne uwagi, wedlug mnie w wiekszosci sluszne, przepraszam ze nie odp odrazu, ale 2 dni temu wywalilo nam serewr i nie mam jak sie odezwac: \, co do samolotow to faktycznie nackalem ich tylko aby byly, troszke sie nad nimi nameczylem i chcialem aby przynajmniej bylo je widac dlatego sa tak ciano i na kupe napchane: ], Co do wody to widze ze bede musial troszke dopracowac moja technike tworzenia jej,,,, bo teraz z perspektywy czasu jak nie ogladalem tej pracyto faktycznie wyglada ona lekko dziwnie: ],,,, pozdrawiam czekaja kolejne bitwy i wyzwania nie ma co stac w miejscu, mam nadzieje ze sie spotkamy na tutejszym polu bitwy : }

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i sie wkoncu doczekalem , no i musze powiedziec ze nawet bylo warto, chociarz jak juz ktos tam wspomnial, woda 2d i te rozpryski jakos do siebie nie pasuja. Mogles posiedziec jeszcze troche i wode tez wykombinowac w 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, a ja mam pytanie, co tak na prawde jest w 3d? Możesz pokazać siatkę? Mi pozostaje tylko patrzeć zazdrosnym okiem na takie produkcje (narazie) i chciałbym się nieco więcej dowiedzieć ile wycisnąłeś z maxa a ile z post produkcji.

Szacuneczek za wysiłek i efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok np: ]

 

ale i tak moge sie spowiadac,, no wiec, jest to detal textury okretu, rozmycie dymu czasteczkowego z komina, Caly praktycznie dym z lufy dziala, wybuch max, ale ze po samym maxie wygladal...hehe no koment wiec bez PS sie nie obeszlo i na koniec rozbryzgi na burcie,,,,aaaa zapomnial bym Yamato w tle, tez jest plaski jak decha: ], pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polacy nie gesi tez tak sadze i nie lubie naduzywania obcych zwrotow itp,ale

evermotion to raczej anglojezyczna strona, wiec jak mial zrobic, hm?

 

btw. fajna scena, mimo ze nie moj klimat.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polacy nie gesi tez tak sadze i nie lubie naduzywania obcych zwrotow itp,ale

evermotion to raczej anglojezyczna strona, wiec jak mial zrobic, hm?

 

btw. fajna scena, mimo ze nie moj klimat.

pzdr

 

no sory ale wiesz moogl zrobic cos takiego ze sa wersje english i polska...

no ziomalom z ojczyzny tez sie cos nalezy ??

wszyscy tak obce chwala swojego nie znaja;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ciekawe jak by się czytało chiński na CGtalku. Podstawowa reguła- pisze się w języku portalu na którym zamieszcza się prace- tyle.

 

BTW zachwaszczanie polskiego syfami jak "moogł" i "ziomale" raczej nie świadczy o "znaniu swojego" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier--> dzieki za przypomnienie: ]

Baldack--> dla twojej wiadomosci ja pisalem text po polsku, i poszedl on dopiero do tlumaczenia, dla nadwornego tlumacza evermotion 'pg'Pawel Gajlewicz (mam nadzieje ze sie nie pomylilem w nazwisku): ].

jesli wyrazasz tylko chec to moge ten tekst podestal w jezyku polskim, tylko ze pisanym przezemnie co moze sprawiac klopoty w zrozumieniu: ]...

pozdro

 

PS teraz trzeba tylko czekac na making of Pioniera: ],,,,to tylko kwestia wzrostu entropii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności