Skocz do zawartości

Pojazd 3D: maluszek


geno7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Tym razem wziąłem sie za pojazdy.Szczerze powiem że pierwszy raz robiłem pojazd, dlatego pewnie jest wiele niedociagniec.

Modelik ma okolo 1200 faces wliczajac w to kolka.Teksturka 1024 ale docelowo bedzie użyta 512.Teksturke robilem ze zdjec referencyjnych ktore sam napstrykałem, dlatego jest troszke niezbyt dobrze spasowana z modelem.

maluszekrender9pk.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Fiacik extra, wlasnie bardo dobry jest w tym, ze to są tekstury, przynajmniej na renderze, chociarz dość mały. Trudno zauważyć jakieś inne błędy, no ale wiadomo. ogolnie mi sie podoba. Ta gra musi być naprawde mało wymagająca. Mam wrażenie , że drzwi są wgniecione, a korozja chyba nieźle zeżarła krawędzie hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś takiego... też biały z grubą warstwą brudu :D Prawdziwy krążownik szos! ...ah to były czasy....

A co do modelu, to myśle że powinieneś wstawić 2 podziały siatki w zdłuż osi samochodu zamiast 1, bo na modelu widać mocno ten kant przez środek. Mam też wrażenie, że szyby są jakieś za wysokie -za duże. No ale to są już wszystko drobiazgi.

Teksturka spoko. Tak 3mać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności