Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: "Superciężka mobilna kwatera dowództwa"


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 249
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Falcrum

chveti

 

A teraz taki update pod presja matki. :D

Kilka mniej waznych szczegolow + barierki.

Uzylem irradience na med, wiec w paru miejscach robia sie "malosamplowe babole". ;)

 

maszyna184gy.jpg

 

I jeszcze tylek:

 

maszyna193np.jpg

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknie super cudownie... RA powiedz mi jeszcze - 3dsmax i brazil, tak? (nie doczytalem wczesniej)... Modelik swietny tylko nie pasuje mi tam ten miecz na froncie, ale jak tak ma byc. Pozdro i powodzenia

 

EDIT: czemu, zamiast tego miecza moze byc np.: glowa hitlera:D, nie to tylko taki zart, pracuj dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy te "kopuły" z porzodu maja tak wystawać? Jeśli tak to przydało by je sie jakoś wzmocnić jakąś konstrukcją tam gdzie "wiszą" w powietrzu. Ja jednak wolałbym, gdybyś je przesunoł nico do tyłu. Oczywiście to twój model, robta co chceta ;)

Detaluj dalej :)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie coś na górze zaczeło się dziać;) BTW: Orzełek ma łep w dobrą strone?

 

Nadal niepasuje ten "bunkrowy" przód. Zrób może takie działka jak w angielskich tankach z I wojny światowej. takie wałki z działkami...hmm kiedyś w takiej grze figurkowej "warzone" był fajny czołg tego typu, taki gigant wypchany minigunami. Rozejrze się i przyśle ci photosy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje juz ustawic kamere tak jak bedzie finalny obrazek i robic szczegoly tylko z tej jednej strony :-) Masz jeszcze duzo powierzchni do zagospodarowania, a szkoda by bylo, zeby sie sonczylo na prostych bevelach, bo Ci pomyslu braknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatel

 

EDIT:

Pytanko. ;)

Jaki czolg ma byc drugi? Tiger I czy Tiger II? Bo ja sie waham. :)

Chyba, ze macie jakies inne propozycje, ale takowe prosze mi zglaszac razem z printami (najlepiej dobrej jakosci). ;)

Chce znowu odpoczac od modelowania kolosa i w tym czasie zrobic drugi mniejszy czolg i pomyslec nad szczegolami dla duzego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Nio ja mi się dzieje to samo na widok Pantery co Kilmentowi :). Też jestem za Panterką. Ale tak poważnie to mdleje na widok z zachwytu jak widzę PzKpfw. I :D miodzio :P. No ale koniec sentymentów faktycznie pasuje tu Pantera. Zwrotna silna i awaryjna :P… Ładna ta cała kwatera, dla mnie to ona wygląda zbyt futurystycznie, ale jest spoko.

 

 

P.S Najładniejszy czołg z II Wojny to : PZInż. TP-7 :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEh co do orzełka t oprzed wojną był na mundurach bo to i wkońcu herb był.

http://www.trojmiasto.pl/oliwa/herb-reich.gif t odla porównania herb III rzeszy więc RA bliżej oryginału trafił:D

zalezało to podobno od tego jakie dewizje braly udział na froncie wschod to w lewo zach w prawo

Brzmi trochę głupio ale niemcy mieli troche głupich pomysłów.

 

Co do kolosa jest super tylko co z tymi działkami przeciw lotniczymi ? całkim porzuciłeś ten pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..hej, nie wiem czy to jest dobry pomysł ale może trochę Ci pomoże w detalowaniu tego kolosa ... mianowicie natknąłem sie kiedyś na cgtalk na taką prackę http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=178256&highlight=ted+terranova ... wymyślony mech nawiązuje do niemieckiej broni pancernej poprzez charakterystyczne elementy zaczerpnięte z innych maszyn tamtego okresu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec konkurs wygrala Pantera. Niech tak tez sie stanie...

spinoza

 

Swoja droga, to szkoda, ze ta maszynka nie jest niemiecka. :(

Niespelna 100 ton zelastwa... slodko!

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/1/17/T-28-1.jpg

 

A jak zobaczylem to dzialko, to zwatpilem. oO

 

http://www.warbirdpictures.com/ATC/ATC-16InchGun-1.jpg

 

pozdrawiam

od jutra robie Panterke. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym chetniej sie zgodzilem. :D

 

EDIT:

Zdalem sobie wlasnie sprawe, ze zrobienie Panther'y sprowadza sie prawie tylko do zmiany nadbudowki/wiezyczki. To zrobie w pol godziny maksimum. W zwiazku z tym konkurs na kolejny (3 juz) czolg wciaz trwa. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest taka:

przed kilkudziesiecioma minutami padl mi dysk. Jako ze na komputerze byl system padl mi tez caly windows.

Pisze wlasnie z notebooka kolegi mojego brata...

Jutro zanosze dysk do serwisu. Naszczescie mam tam znajomego wiec bedzie zalatwiony bez kolejki. Ekspertyze powinienem miec na wieczor.

Modlcie sie by dysk byl zdatny przynajmniej do skopiowania zawartosci, bo w przeciwnym wypadku bede musial zrezygnowac z bitwy.

Ostatni backup jaki zrobilem byl tuz po zrobieniu gasienic. W skrocie nie ma nic oprocz gasienic. Doslownie nic. Jagdpantery tez...

Jestem troche wk... wiec nie pisze juz wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrocie wynik ekspertyzy:

Prawie 80 giga danych o kant dupy...

 

Z tego powodu zmuszony jestem zakonczyc prace nad bitwa.

Nie mam juz sil robic czegos drugi raz.

Przepraszam wszystkich za moja nieodpowiedzialnosc.

Przepraszam tych ktorzy wlozyli cos od siebie w ten watek i tych ktorzy wiazali z nim jakies nadzieje.

 

Zycze powodzenia innym uczestnikom i... archwizujcie swoje dane bardzo czesto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kur...a naprawde podobał mi sie twój projekt :| Wielka strata...:(

 

Nie rozumiem jak mozna nie zabezpieczać sie na taka ewentualność. Ja do swojej sceny mam chyba ze 30 roznych plików, z czego mam kilka najwazniejszych kopii na CD-RW :P Autosave mam co 10min...

Tez kiedyś straciłem scenę, która była dość spora, dlatego teraz wole być gotowy na wszystko :D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S.T.O.R.M.

Teraz kiedy mam juz nowy dysk bede archiwizowal pliki czesciej. Kupilem sobie wczoraj DVD-RW specjalnie do tego celu, wiec powinno byc dobrze...

 

PS: Dzieki wszystkim za mile slowa...

Trzeba sie teraz za cos zabrac...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności