Skocz do zawartości

moment krytyczny: "na trzy..."


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O w mordę jeża, to Ty nie wiesz że tumbnaile się podmienia ? Co wchodzę- kurde, Kozioo nic nie zrobił, miniaturka ciągle ta sama. Podkrąż mu oczy zmniejszając optycznie odległość między nimi ciemną plamą- tak jak na referkach. Może to i cień ale cholera wie czy renderer zrobi to tak jak ma być a jak namalujesz- na bank będzie. IMO brwi trochę za mocno podkreślone- albo za gęste albo za mało przezroczyste włosy i wargi trochę za mocno póki co się wybijają- może to ten połysk (sorry że tak się czepiam ale lepsze to niż kadzenie)- ale klimat ma to makabryczny. Przypominają się scenki z gilotyny. Zapowiada się super- a nawet trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krwi chyba nie będzie. Nie wiem czym by mogła być uzasadniona.

Cien dodałem, brwi troche wybladziłem. Wargi tez starałem sie poprawić, ale chyba nie do konca wyszło;)

Nowy render i zrzut teksturki mordy w ramach gratisu. No i zaraz podmienie miniaturke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skora zdecydowanie za blada brakuje jej troche czerwonosci, chyba Ci zalezy na tym zeby wygladalo ze on jeszcze zyje przed oddaniem strzalu ? :) Narazie jest tak przestraszony ze umarl ale jeszcze o tym nie wie.

 

Narazie jest ql robota, trzeba czekac na wiecej :D

 

 

btw ryjek jest stylizowany? *upewnia sie*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koloru na razie nie dodaje - to moge zawsze zrobic. Chce zobaczyc jak to będzie wyglądało w scenie, z normalnym oswietleniem.

Czy ryjek jest stylizowany - Troche tak, troche nie;) Nie sile sie na ultra-fotorealizm, ma być przede wszystkim klimatycznie.

Te linie rzeczywiscie troche zbyt ostre wyszly, poprawie je przy okazji. Najpierw jednak musze ustawić oswietlenie pod mentala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy rzut oka- super, światło fajnie się układa, ma horrorowy, obłędny klimat ale potem zauważa się że coś z detalami się kaszani. Może to oczy patrzą nie w ten punkt... trudno powiedzieć, trzebaby posiedzieć i pomyśleć dłużej- coś "nie gra" i psuje. Wrażenie w każdym razie fajne- oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozioo -> chyba powtarza się schemat z poprzedniej Bitwy z kolorami i jasnością :/ IMHO jest stanowczo za ciemno, albo kontrast jest za maly i wszystko się w jedno zlewa. Dodatkowo kadr, mało dramatyczne, jego zmiana to chwila. Główka za to sama w sobie jest na prawdę w porządku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... z tej perspektywy wydaje sie ze:

1. naboje troche za duze w stosunku do pistoletu

2. ze facet ma jakies pół metra wzrostu (jezeli ta butelka to faktycznie 35cl)

generalnie to ze skala sie wszystko rozjeżdza chyba przez małą ogniskową kamery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. najwyrazniej ten koles naprawde musi byc zdesperowany.. wspolczucie.. :D popraw material dla pistoletu.. mniejszy odblask.. bardziej matowy.. a druga sprawa.. to niby to moment krytyczny.. ale bron jest zabezpieczona.. :P odciagnij.. i odbezpiecz.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może pistolet jest z czekolady (jeszcze w sreberku:) hehe i kolo chce go skonsumować. J.w. jeśli chodzi o połyskliwość pistoletu, Jeśli chodzi o taką zmianę kadru to zrobiło się trochę nudnawo. Musiałbyś zrobić mnótwo szczegółów na twarzy i broni żeby warto było na dłużej zawiesić oko na w większości pustej scenie, co oznaczałoby że masz dużo do poprawienia w anatomii i teksturach...

Działaj dalej

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuje i zostane przy tym ujęciu. Przynajmniej taki mam plan :> Postaram sie wrzucic głowe mieczysława do zbrusha w celu dodania detali. Mozliwe ze troche poprawie tekstury. No i dalej bede dodawal pierdolki, takie jak te tutaj:

uj02.jpg

Model pistoletu też przejdzie zdecydowaną metamorfoze. Odbezpiecze go na koniec - nie chcemy przecież, żeby głownemu bohaterowi stała się krzywda, prawda? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze krople dac taka na koncu nosa? tak jakby miala z niego spasc ale jeszcze na nim jest i na skroni tez by sie jeszcze przydala jedna. moze zamiast rewolwera jakeigos glocka? mi sie wydaje jeszcze ze tlo za mocno zblurowane czy jakos tak to sie mowi....

 

pozdrawiam

 

ps - jak co to ja sie nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie by wyglądało jakby w tej pracy był umieszczony jescze powód samobójstwa... może np w tym kadrze ktoś po prawej stronie wchodzi do tego pokoju, albo jakby było inne ujęcie to bohater trzyma jakies zdjęcie ukochanej... chyba trochę za mało czasu na takie dodatki... ale i tak w takiej formie jak jest wygląda bardzo przyjemnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmtm00 - ostatecznie wyszlo "troche" podobnie do fight clubu ;) A flaszeczka poczeka na lepsze czasy, moze sie kiedys do czegos przyda.

klicek - ucho poprawilem, chyba lepiej wyglada

t0m3k - Juz wielu sugerowało zamkniecie oczu, ale zostawiam otwarte. Niereformowalny jestem :)

f2.jpg

Przymiarki do koncowego obrazka. Ew. zmiany to juz prawdopodobnie tylko podmalowki. Chyba ze ... sam nie wiem co ;)

 

edit: obrazek moze isc do nominacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tło jest właśnie dobre... Bardzo dobrze, że dał taką małą głębie ostrości... Kolorystyka też jest OK

 

 

Praca genialna, jedynie właśnie możesz mu zrobić bardziej "rasowy rewolwer" i poprawić koszule ale nie trzeba, bo już jest git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta poraca nie wygra to ja bede wygladal jak ten koles :P Zajmuje sie maxem niedlugo a teraz juz wiem ze moim celem jest twoj poziom Kozioo. Jest poprostu swietna! Choc nie wiem dlaczego mi sie tak strasznie podoba, dokladnie trafia w moj gust... Bedziesz mial cos przeciwko jesli wrzuce ja sobie na tapete?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedną uwagę. Skieruj mu lufę o 30 stopni w górę, bardziej w móżdżek, niz w krtań. Proces umierania i tak twa 4 minuty co najmniej, nawet przy ucięciu głowy. Przecież nie chcemy, by głównemu bohaterowi stała się zbyt duża krzywda? Jak on bedzie wyglądał z dziurą w karku? Co innego potylica...

A poza tym... świetna robota. Tło jest tip - top. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pracka!:) szczegolnie podobaja mi sie oczy:) ale 3 uwagi:

1) te zmarszczki na czole wygladaja jak by mu skora pekala

2) juz ktos o tym wspomnial: co to za fioletowa poswiata wokol rewolweru?

3) dolna warga wyglada jakby byla szpiczasta a raczej jak by gdzies w polowie wogole jej nie bylo

 

ale ogolnie swietna robota

 

-pozdrawiam,

M.B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności