Jump to content
kozioo

moment krytyczny: "na trzy..."

Recommended Posts

Zaklepuje miejsce. Na razie concept, prace pewnie rusza w najbliższym czasie. Przynajmniej taką mam nadzieje.

c01.jpg

No ja tu widze lekko zapijaczonego mężczyznę, który chce skończyć swój żywot używając do tego klamki, tudzież pistoletu ;). Nawet fajnie moze to wyjść, powiem, że może to wstępny obrazek ale czuć klimat, kamera szczególnie mi sie podoba.

Ja bym powiedział że to jest ... samobojstwo!

Oj oj oj ... za to sie do piekla idzie :D

Szczerze mówiąc najpierw myślałem że to będzie alkocholik na głodzie gapiący się w szklankę- zarośnięta morda, przekrwione oczy, kufajka. Potem zauważyłem pistolet i trochę mnie rozczarował. Niezależnie od wszystkiego- zarąbisty kadr. Kciuki w górę.

heh widzę kozioo, że na inny wpadłeś pomysł jednak :] witam w Bitwie, powodzenia :)

Pierwszy renderek - bohater tej sceny (wbrew pozorom) wie, co jest dobre, dlatego popija jacka danielsa ;)

he, rendery beda w mental rayu? Ta swietlowka przypomina mi ten, no light override (jakos tak).

und3r: a wlasnie ze nie we wszystkich przypadkach :P

Jak na razie rendery są z Vray'a. Prawdopodobnie tak już zostanie. A to taki tam update... Powoli pojawiają się kolory i konkretniejsze oświetlenie. Prawdopodobnie zwalcze ten refleks na stole, bo przestał mi się podobać.

PS: to nie jest świetlowka, tylko uchylone drzwi ;)

ja bym światło ustawiła dopiero jak modeling jest gotowy. bo możliwe że na przykład z takim ustawieniem światła nos by wyglądał dziwnie, a teraz jeszcze tego nie zobaczysz.

ale scena zapowiada się klimatyczna.

Chodziło mi o generalne rozplanowanie oświetlenia - na pewno będą poprawki, dziwne nosy, itd ;)

scena zapowiada się klimatyczna

ciesze sie, ze juz to w jakiś sposob czuć;)

a tymczasem mały update.

tej Jacus czy Daniel czy jak mu tam to chyba zamkniety :) -koles widac nie lubi jak oktany sie marnuja :)

Witam.Mam tylko jedno male pytanko.Jak zrobić efekt blur ale tylko dla poszczególnej części tzn. tak jak jest na renderze powyrzej czyli tło jest zamazane?? Wiem ze to nie odnosnie pracy ale szukalem wszedzie w tutorialach i nie znalazlem.Za pomoc dziekuje.Pozdrawiam

Przerażony tempem nadanym przez Klicka i Jarasa postanowiłem troche nadgonić ;) Półtorej godzinki roboty...

Pewno dlatego że siatka była za rzadka, a model zbyt gładki ;)

Teraz sie lepiej prezentuje?

mietek.jpg

/podmieniony render;]

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy