Skocz do zawartości

Moment Krytyczny : Ozyrys- Ostatnie pożegnanie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 526
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

kiedys na discovery byl program o makijazach w gegipcie i mowili ze wokol oczu byl robiony czyms tam w zielonym kolorze - na polichromowanych rzezbach podobno gdzies sie przypatrzyli, brwi mieli powrywane i namalowane czarnymi kreskami, no i łyse glowy z perukami.

ps: bardzo bardzo zazdroszcze Wam talentu :[ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu płachta to tylko tak zeby bylo wiadomo ze ona tam bedzie, poprostu jak poza zostanie ustalona plachte zrobi sie reaktorkiem :)

 

Ozdobki beda oczywiscie zlote i myslimy nad blyszczacymi klejnocikami :)

 

Co do wloskow to Jarek od kilku dni przerzuca mase fryzur narazie jeszcze nie ma tego na co obaj liczymy ale Jarek pracuje w pocie czola z tymi wloskami :)

 

dzieki za komentarz :***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spinoza - poprostu ta wywalimy wstawimy plenara z wieksza iloscia przedzialow + reactor a ona rak nie bedzie miala opuszczonych :) tylko bedzie pila wódke dlatego ze wreszcie udalo jej sie pozdbyc meza :D

 

Co do platania sie miedzy nogami to taka mielismy refke z tym materialem :)

 

"[...]poza tym twarz wyszła całkiem sexi " dzieki :D:D bardziej sexi jest inna czesc ciala ale Jarek niechcial jej wrzucic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makijaze robili na bazie olowiu :) - co w kosekwencji doprowadzalo do ciezkich chorob czesto smierci :)

 

oczy zeczywiscie jakos dziwne - daj z boku - moze bedzie lepiej widac o co chodzi

 

Jaras - wiem ze nie jest to potrzebne - ale jak idziecie na calosc - to dopiesc ta teksturke (a nuz sie model kiedys sprzyda) - narazie jest zbyt jednolita

 

Klicek-> bucu jak cie dorwe to zobaczysz :D "barton tobie lepiej idzie mapowanie"

DOBRE SOBIE ;P

 

NIce boys keep going :) i nie lizac sie po jajkach - bo widze ze zwalniacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze wytlumacze oco dokladnie chodzi :)

 

To nie sa oczka do ostatecznego renderu te ktore sa widoczne na ostatnim updejcie sa to oczka ktore poprostu sa po to zeby bylo wiadomo ze w ogole sa, machnalem je podczas modelowania calego obiektu w wingsie :)

 

Oczka te ostateczne mam ja ... ale ze ja renderuje na fr st1 a Jarek na vreju a scena ostateczna bedzie robiona na vreju tamte oczka odpadaja poprostu ... bo vrej nie ma material converter taki jak ma fr no ale nie wazne, bo juz od wczoraj probuje sie naumiec vreja ;)

 

Tamte oczka z mojego updejtu wygladaly dziwnie bo lewe bylo zle umieszczone lol ;)

 

Obywatel displejs jak i bump zdaje mi sie ze sluza do urealnienia skory jak pada na nie swiatlo daje to efekt jak by bardziej "zywej skory" takiej troche namoczonej w wodzie :)

 

Zibi_pl co do paska wydaje sie ze wisi on w powietrzu poniewaz na tym renderze nasza bohaterka jest bez majtek i spodnicy :}

 

dzieki za komentsy panowie :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom babeczka wychodzi coraz ladniejsza, dobrze ze jej te wymiona zmienilsice :) moze by tylko troche stonowac kolr sutkow :)

a no i te oczka moze cale poprostu sa za duze te dziurki na galki? mnie sie wydaje ze troszeczke po zewneczne konciki wychodza juz na poczny profil twazy :)

ogolnie swietnie wam idzie panowie :) Jaras jestes kozak :) Klicej ty wiesz.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obywatel - sorry za wprowadzenie w błąd - myślałem o difjuse a napisałem displejs :) mea culpa !

DarCon i chveti (do postu poniżej) - oczywiście chłopaki - adoptuje Was ! prześlijcie tylko wszystkie niezbędne papiery (Pesel, śmesel itp ) ;)

ostrzegam tylko przed jedną sprawą : pozabijamy się o dostęp do kompa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze podejscia do tematu i finezji latwosci kreacji,,,tylo pozazdroscic waszych umiejetnosci: ], jak narazie bomba super fajowe, choc twarz tej panienki mi sie jakos niepodoba,, glownie oczy a wlasciwie oczodoly wyglada jak z mangi, Kaplan jest genialny, jescze jedno mam ale odnosnie tych rycin czy plaskorzezb, to trzeba robic z modelu nie dalo by sie to jakos bumpem, albo siakims displace, nie wiem dla mnie to po prostu troche rozrzutnosc mocy na siatce,,pozdrawiam: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru - nie chciałem dawać nieskończonego dziadka ale jak chcesz to proszę

Komic- ta siatka jest bardzo prościutka a podrzeźbienie jej lekko to banał - Klicek to machnął w 20 minut albo nawet szybciej. Rzuca przynajmniej prawidłowe cienie :D poza tym to jest bitwa 3d a nie 2d :) dlatego PSa wykorzystujemy najmniej jak się da i podchodzimy do tego tematu poważnie :D

dziadek nie jest skończony d3b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksturka świetna, niestety póki co (bo zdaję sobie sprawę że to WIP) na modelu w ogóle nie widać pracy jaką włożyłeś w teksturę jego twarzy. Być może to cień zasłania wiele elementów, ale moim skromnym zdaniem jest troszkę za duży bump na twarzy.

Poza tym to... już wiele razy pisałem co sądzę o Waszych postępach - zdania nie zmieniłem :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

zabijacie mnie tekstami w stylu "dziadek nie jest skonczony"... az strach sie bać jak skonczycie. Puki co strasznie ciemno w okolicach oczu dziadka. da sie jasnie zrobic czy cos ukrywacie ;) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności