Jump to content
abstract

Armia wzywa

Recommended Posts

W zwiazku z tym ze armia sie odezwala po mie kolejny raz i watpie ze w tym roku sie wywine

a wymigam sie 5lat

mam pytanko jakie mam mozliwosci zeby mnie nie wzieli( skuteczne rozwiazania)

wyczytalem ostatnio ze mozna skladac wnioski o przeniesienie do rezerwy ale nie wiem czy to prawda, moze ktos z was wie cos na ten temat wiecej

dodatkowo slyszalem wczoraj ze mozna wszyc sobie esperal i nasciemniac ze sie pije nalogowo ale tez nie wiem czy to przejdzie

******** zostalo mi jeszcze 13dni na zrobienie jakis badan i wymyslenie kolejnej sciemy

jak sie nie uda to ide tupac a jakos nie spieszy mi sie w tym kierunku

pomocy!!!!!

pozdr.........

U mnie to kolesie róznie robią:

Wybierz sposób :)

1) Zrób sobie dzieciaka - i musisz byc jedynym żywicielem rodziny - nie zawsze przechodzi ale jak masz kogoś pod opieką to powinno przejśc

2) Zapisz sie gdzieś zaocznie (ok 150zł na miesiąc ale masz z głowy cały cyrk z wojem - i co najważniejsze tam teraz zmienili chyba że do 25lat ścigajątylko o ile dobrze pamiętam)

3) Chyba najlepszy sposób - wymelduj sie z miejsca zamieszkania i wraze czego niech Twoja rodzina i znajomi mówią że wyjechałes gdzieś za granice i nie mają z Tobą kontaktu - lub wyjedz sobie :) i po kłopocie.

4) Z tego co sam wiem to teraz już tak niechcą do woja brać zbytnio, zresztą 8/10 miesięcy czy ile tam teraz jest to jeszcze nie taka poracha jak kiedys ;)

5) coś tam było że można odsłużyć swoje w jakichś innych organizacjach ale nie pamiętam jak to szło.

Hmm kumpel sluzyl miesiac, bo jest na studiach. Udawaj psychicznie chorego to cie nie wezma hehe ;]

Ja chyba wiem co masz na myśli...ja mam 16 l. ale do wojska to mnie żywcem nie wezmą. POgadam z kilkoma osobami, dowiem sie jakie papiery trzeba załatwić. Najważniejsze to jak sie studiuje wtedy nie mogą cię wziąść. Jak masz jakiegoś znajomego w armii to też może ci coś pomóc skołować :D. Możesz też zainwesować, kup jakiegoś starego malucha...rozbij go i powiec, że maszod tego uraz psychiszny...źle widzisz i czasami ci odbija:]

z udawaniem umysłowo chorego nie ma co kombinować bo będzie to za tobą szło do końca. Raczej kombinuj ze służbą zastępczą. teraz i tak nie wszystkich biorą nie ma takiej potrzeby. Jeszcze trochę a łupówki będą brali za to że wezmą do wojska a nie odroczą:D

Słyszałem, że teraz każde podjęcie jakiejkolwiek nauki (jakiegoś kursu nawet, obojętnie jakiego) może uratować. Takie kursy są bodajże w pośredniakach nawet za darmo.

zroob sobie tatułaz ... serio:) moj kumpel mial i sie go pytali czy jest normlany

dziara na ramieniu (spora) ale bez przesady...ale jak kiedys bedziesz chcial cos z wojskiem pokombinowac(wkrecic sie tam) to raczej z dziara nie masz sznas...

ja na twojim miejscu bym tam poszedl:D

Zapisz sie gdzieś zaocznie (ok 150zł na miesiąc ale masz z głowy cały cyrk z wojem - i co najważniejsze tam teraz zmienili chyba że do 25lat ścigajątylko o ile dobrze pamiętam

tez o tym myslalem ale slyszalem gdzies ze to juz nie dziala na wojsko oczywiscie studium zaoczne bo na studia mnie nie stac

Chyba najlepszy sposób - wymelduj sie z miejsca zamieszkania i wraze czego niech Twoja rodzina i znajomi mówią że wyjechałes gdzieś za granice i nie mają z Tobą kontaktu - lub wyjedz sobie i po kłopocie.

to jest dobry patent chyba o tym pomysle

rozbij go i powiec, że maszod tego uraz psychiszny...źle widzisz i czasami ci odbija

to odpada debila nie bede udawal bo to idzie dobrze w paiery i zostaje dokonca i sa problemy ze znalezieniem pracy

Słyszałem, że teraz każde podjęcie jakiejkolwiek nauki (jakiegoś kursu nawet, obojętnie jakiego) może uratować. Takie kursy są bodajże w pośredniakach nawet za darmo

to jest ciekawe najlepiej bedzie jak chyba zadzwonie do wku i zobaczymy co na to powiedza.

kumpel odrabiał w straży ochotniczej

mozna by sprobowac ale czy beda tam mnie chcieli na odrobienie wziasc tym bardziej ze nie mam zadnego szkolenia pozarowego.

roob sobie tatułaz ...

o tym juz myslalem ale tatuaz musi byc na widocznym miejscu zeby wystawal za mundur.

wielkie dzieki cos bede kombinowal i wybieral, mysle zeby isc do okulisty dac w lape i na oczy posciemniac.

pozdr..........

ja mam -1(krótkowidz) dioptrie na kazdym oku i mam KAT "A"...kumpel ma -2.5 i tez ma A

jedyne wyjscie to niewidomy:P

udawaj geja :) Serio mowie. Znajomy chodzil przez jakis czas z rurka w tylku. Na komisji stwierdzili, ze jest homo, bo ma rozepchany tylek - ofkoz nie wzieli goscia :D

ten wątek zaczyna się rozwijać w kierunku 'rzeczy interesujące rzeczy zabawne' :D

LOL Deus, co to za komisja ? Ja byłem co prawda... eee... 12 lat temu ale nikt mi za przeproszeniem w dupie nie grzebał. Co do dziarek- kiedyś odrzucali tylko tych z dziarą na twarzy. Fakt, można zrobić sobie tatuaż czasowy- taki co po bodaj roku znika ale to zawsze ryzykowne- można sobie teksturę na całe życie spaprać.

tez o tym myslalem ale slyszalem gdzies ze to juz nie dziala na wojsko oczywiscie studium zaoczne bo na studia mnie nie stac

bzdura. od dwóch lat tak się migam. :D

a na serio: jeśli tylko studium posiada uprawnienia szkoły publicznej to nie ma problemu: do woja nie biorą.

do 25 :)

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 10 characters.

miałem na myśli to że po 21 roku życia, WKU nie interesuje że idziesz do studium :) - tak słyszałem

Cóż ja słyszałem, że u psychologa można skombinować odpowiednie papiery (coś typu: w wojsku jest źle, jest fala i ja sie boje)

A skoro mówicie, że wizyta u okulisty nic nie daje to kicha...bo ja mam problemy wzrokowe (jakiś minus w jednym oku) i myślałem, że chociaż mógłbym to wykorzystać.

" Baby lecą na facetów w mundurach"...co to za bzdura!

hehe, etraz wiekszosc facetow w mundurach to takie same cioty jak dresiarze - choc nie zawsze.

najlepiej isc na jakies studium czy do belejakiej szkoly:)

i do woja nie wezma

tez slyszalem ze tatuaz to tylko jak na twarzy to nie biora:)

a najlepiej nie odbierac powolania:D

albo uciec z kraju;P

pozdro

udawanie choroby psychicznej nie musi od razu wiązać się z problemami z pracą mam paru kupli którzy tak zrobili i wszyscy pracują i mają się dobrze, zresztą ja również:)Tylko nie można przesadzić, wystarczy napisać że się sika pod siebie na tle nerwicowym, albo ma się problemy ze skupieniem uwagi. Poza tym każdy pożądny pracodawca zwykle rozumie porażkę pobytu w wojsku i można mu wytłumaczyć że to była tylko taka ściema.

Ja bym poszedł w tę stronę...

bzdura. od dwóch lat tak się migam.

a na serio: jeśli tylko studium posiada uprawnienia szkoły publicznej to nie ma problemu: do woja nie biorą.

tez tak robilem jak chodzilem na pierwsze studium ale tez slyszalem ze tylko do 21 lat i dlatego to to olalem ale skoro do 25 to jutro ide zapisac sie na studium :)

musiałbyś być chyba niewidomym

no to lipa bo na to chcialem kombinowac

dzisaj albo jutro bede dzwonil na wku i pytal sie o te nowe przepisy

i ziomek ma mi podrzucic gazete wyborcza w ktorej ukazal sie ciekawy artykul jak nie isc do wojska:)

W karzdym razie mnie trz tam zywcem nie wezma

pozdr.............