Skocz do zawartości

Postac 3D: Kobieta.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

szkoda Generale, że pokazujesz tylko czysty model. Ciekawie by było zobaczyć tą panią na jakimś ładnym renderku prężącą swoje... polygony ;)

Tym nie mniej modelik bardzo mi się podoba, szczególnie koszulka.

 

To już trzeci model w bardzo krótkim czasie :) świetnie, że robisz i pokazujesz

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelik bardzo ladny :)

 

co z tymi lydkami - takie ociosane kloce troszke wyszly - to jakis transwestyta czy cus ? :) (po operacji owcors ;)

 

ogolnie to czepial bym sie nog i piersi - ale podkreslam ze "czepial"

 

laska nie wyglada na taka co by miala wlasnie stanik - a kobiety poprostu takich piersi nie maja :) - chyba ze to jakis ostry sylikon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny modelik .. cycki powinny nieco opadac bardziej ... tylek jest cacy ..

 

Deus ... chyba zes kobiety na oczy nie widzial, ze gadasz, ze ona za szeroka w biodrach ... albo jestes fanem wieszakow, anoraktyczek lub 13-latek ...

 

oj chyba za bardzo pojechalem ... no offence :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obcas wyszedł żle. POwinien być przesunięty bardziej do tyłu. Przy takiej budowie nie utrzymała by równowagi. No i troszkę za kwadratowa łydka (jak już pisali). Troszkę bym zmiejszył ilość fałd w ubraniu za to bardziej konkretne. Ogólnie 4,5 na 5. Pozdrawiam i czekam na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ktorzy dotad widzieli juz obrazki ladnie wciskaja ctrl + F5

Czasem przegladarki nie odswiezaja same obrazkow tylko biora stare wersje z cachea.

 

No wiec tak - normalnie nie wracam do modeli ale zrobilem wyjatek.

 

1. Lydka nie jest kwadratowa juz. Nie wiem jak to sie stalo, ze taka byla.

2. Dodalem szef na srodku majtek. On tam z zalozenia mial byc ale zapomnialem poprzednio o nim. Stad one tak ladnie sie tam wbijaja :).

3. Z ta skronia to cos te 3 swiatla co byly w scenie daly taki efekt. Wiec je wyrzucilem. Zamieszczam przyblizenie twarzy.

4. Tylka nie zmniejsze bo nie chce kolejnej anorektyczki ;)

 

No i oczywiscie siatke zamieszczam. Tym razem 14,5 tysiaca poligonow.

 

lp5.jpg

lp_wire.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że teksturki dodałyby tej pracy prawdziwego pazura.

Co do anatomii, to jest perfekcyjna. Dlaczego? Bo nie istnieje perfekcja w świecie rzeczywistym. Wszystkie są albo chude albo grube, wysokie, nieproporcjonalne, szerokie i wąskie. Mam dosyć już komentarzy na temat anatomii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie będzie konstruktywnie, ale co mi tam :P

Dla mnie naprawde PRO!

Całkowicie się zgadzam z Gordym! Powiem więcej! Odczepcie się od tej twarzy! Co Wy myślicie, że po mieście same modelki chodzą? No w sumie macie prawo, jak całe życie przed kompem spędzecie :P Mały wypadzik na piwko zawsze wychodzi na dobre! :D

BTW. Śmiejcie się śmiejcie.. Ale mam BARDZO podobną z twarzy kumpele.. IMO aż taka zła z nie jest.. Ale może się tam nie znam :P

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod przedmowcami. -PRO- Bardzo "prawdziwa" ta kobieta jest, dosłownie jak przecietna ładna dosc zgrabna dziewczyna. Ogolnie to rzadko widuje sie Tu taki poziom (to nie tak że Nie, ale żadko głównie przewazaja tematy motoryzacyjne brr ale rowniez pro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności