Skocz do zawartości

Postac 3d: Adadis


Moona

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ten najmiejszy prostokat w logo adidasa, powinien byc trojkatem, wydaje mi sie ze ma przesunieta szyje troszke w lewo, szkoda ze zrobiles mu podkoszulek, lepiej by wygladal w kurtce tzw. dresie, buty 2 kolorowe? brak palki, podoba mi sie ze ogoliles go na 0 (skinhead)... powodzenia w nast. prackach, pozdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie przesadzajmy.

Jak ktos inny by dal taka prace to by lecialu bluzgi i otworzylibyscie don ogien ciagly. Pracka jest slaba.

 

Moona: z calym szancunkiem dla ciebie, ale nastepnym razem postaraj sie bardziej, bo to jest praca skladajaca sie z kilku figur podstawowych. Zero checi nauczenia sie czegos, nawet znaczki to boxy a nie tekstura. Zakladam ze modelujesz za pomoca 3d studio max. Prosze, oto kilkadziesiat tutoriali. http://max3d.pl/show.php?id=tut_3dsmax

Nie musisz wszystkich przerabiac, ale naucz sie podstawowych narzedzi, naucz sie uzywac poly-modelingu oraz Meshsmooth. Licze ze nastepna praca bedzie naprawde 100 jak nie wiecej razy lepsza. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz modelować postać to polecam technike box modelingu :-> twożysz boxa zaznaczasz jeden bok jednego bądz grupe faceów i dajesz extrude potem bedziesz musiała tylko ustawić vertexy ale dobrze jest. Tą pracke możesz jeszcze złączyć chyba weż to połącz w całosć poprzez atach usuń ścianki tam gdzie sie łączyć będą no załużmy stopy z nogą (ewentualnie za pomocą opcji cut w edit mesch dodaj linie siatki) teraz zaznacz 1 wertex stopy . W opcjach edit mesch zaznacz weld (najlepiej włączyć ściąganie do wertexa taki magnesik z trójeczką na górze kliknij go prawym i odznacz wszystko prócz vertex) i poprostu przejedz na wertex nogi mu odpowiadajacy to je połączy reszte połączeń też tak zrobisz. Na koniec zostanioe tylko dodanie nowych lini za pomocą cut i ustawienie wertexów. Dziewczyny na forum to rzadkość więc witamy :p życze powodzenia jak by co to pisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

illy: Dlaczego ja mam sie tlumaczyc i wogole z czego ? Pomagam Moonie, pokazalem jej narazie podstawy i tyle. Nie wiem czego oczekujecie, ale jedno moge powiedziec, ze niedlugo nauczy sie polymodelingu i wtedy wam wszystkim pokaze :P ...

 

Pozdrawiam, bez odbioru ;)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Wy nie powiecie...wiem ze slaba tylko jakos nie rozumiem tego zdziwienia-'z prostych figur' i czego oczekujecie po 30 pierwszych minutach bycia w 3ds maxie...przypomnijcie sobie swoje pierwsze prace ;)!

 

tylko zeby nie bylo zaraz ze nie przyjmuje krytyki..dzieki za komentarze...ale ja jeszcze pokaze ze dziewczyna potrafi :)) ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój komentarz nie jest żadną prowokacją :P ja tylko pisze jak mozna poprawić chce pomóc. Jezeli chodzi o moja pierwszą prace 3d to był to miecz ale zanim go zrobiłem to przeczytałem tutki o modelingu :p z kolei 2 praca to postać z tutoriala Joen która nadal robie :p Oczywiście bawiłem sieteż na figórach np przy prubach z materiałami czy testowanie opcji ale tych prac nie zamieszczałem na forum :p Jeszcze raz podkreslam pracuj :p a nie będzie żle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam na forum, ale mam prośbę: czy możesz bliżej określić co przedstawia to co pokazałeś... bo niewiem czy jak ktoś powiedział - dziadek do orzechów, czy to drewniany pajacyk, czy tytułowy adidas ( ??? ) ale to chyba odpada bo oprócz firmowego pancerzyka to nic mi się tu nie kojarzy z adidasem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytasz co? zielony domek na wzgorzu..can't you see that? :)) ^^

a i to nie wcale ma sie kojarzyc z adidasem bo gdyby uwaznie czytal tytyl jest: 'adadis' a nie 'adidas':)

Pozdrawiam.

 

PS>>aha...no i jak cos to nie 'pokazales', tylko pokazalas-ttaakkii 'maly' szczegol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac komentarze tej pracy mam wrazenie, ze dziala tu instynkt stadny : pierwsza odpowiedz : Xeaw (postow:1539), podbicie : Vorek (postow:1557) i wszystki nastepnym pracka sie podoba. Wylania sie nastepna inna osoba z duza iloscia postow : Illy (postow 2808) i pograza pracke w otchlaniach ciemnosci - co sie dzieje ? wszyscy nastepni robia to samo.

Chymm ...

Co do pracki - moze modelingu tu nie ma, moze oswietlenie nie powala ale jak zobaczylem tego dresa to od razu usmiechnela mi sie morda :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe. Moona ogólnie fajny wątek ;) Ja swoją pierwszą prackę chyba wrzuciłem [ups], za co zostałęm powyzywany :) [zart, ale pracke wrzucilem]

Moona najlepiej naucz się tego, co powiedział Szenszi, a będzi Ci o wiele łatwiej. A wy chłopaki już nie nabijać się z dziewczyny, tylko jej pomóc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś potrzebowała pomocy to pisz na gg 7376033 nieprzejmój się tym co inni piszą tzn bież krytyke pod uwage ale nie pozwól by to cie uraziło. Za moją postac uznano mnie za pedofila to nie było miłe ale przynajmniej wziełem sie w garśc i zaczełem prace nad modelem nie poddawaj sie i pracuj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś potrzebowała pomocy to pisz na gg 7376033 nieprzejmój się tym co inni piszą tzn bież krytyke pod uwage ale nie pozwól by to cie uraziło. Za moją postac uznano mnie za pedofila to nie było miłe ale przynajmniej wziełem sie w garśc i zaczełem prace nad modelem nie poddawaj sie i pracuj :D

 

Szanszi, ale Moona to blondynka, 100 cm wzrostu, 100 kg wagi, daruj sobie... ;]

A do pomocy to ma mnie.

 

Pozwolcie temu watkowi utanac... za duzo tutaj off topicu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, kolejny off-topic ...

 

Illy -> to nie bylo kierowane przeciwko tobie, po prostu zwracam uwage wszystkich, ktorzy tu zagladaja na pewne smieszne moim zdaniem tendencje;

nielot007 -> widze, ze tez to zauwazyles ... lol

 

Mona -> zrob cala bande adadisow - poustawiaj ich jakos (nic nie sugeruje - dla mnie to moze byc kilka rownych szeregow) i pobaw sie renderingiem. Postac rozwesela a topic masz na tyle popularny, ze ludziska pomoga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male...'blondynka' loool ^^ I guess..I'know what you mean :)))

KaeMS...czy ja tak zrobie?hmm zalezy jaka najdzie mnie wena tworcza:P jak komputer powroci mi do zycia, bede starac sie cos bardziej ambitniejszego tzn. bardziej skomplikowanego...:)) tylko bez przesady, bo z niektorych oczekiwaniami...: 'trzeba sie bardziej starac'..albo..'trzeba miec checi'^^..n/c

 

pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by a to nie spojrzec wszyscy pochodzimy od kobiet :) Za co im chwala. A co do pracji, nio to umm.... kazdy ma jakies poczatki i wazne jest aby sie ich nie wstydzic. Kiedys gdy juz bedziesz wspaniala graficzka to miloci na pewno bedzie zajrzec do nich, a teraz nio hmmmduzo duzo pracy ^_^ i jeszcze raz pracy, bo umiejetnosci same nie przychodza. Nie boj sie wyzwan, im cos trudniejsze tym wieksza satysfakcja i wiecej umiejetnosci nabedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności