Skocz do zawartości

[scena] Maszyny bojowe: "Kontrofensywa"


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 347
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajny sherman (tez robie na swojej bitwie), kurde szczegolow to ma duzo, wlasnie jak RA spytal ile to ma poly? pozdr

 

EDIT: nachodzi sie tam gdzie sa te 3 rzeczy (niewiem jak to nazwac), na ta zebatke z gasienicy.. (a moze tak ma byc?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

 

Nio ten sherman to powinien być chyba na drugim planie jak na twój poziom :), ale nie jest zły ma wszystko raczej jak powinien mieć, chociaż się nie przyglądałem za bardzo gównie chodzi mi o te szczegóły i gąsienice, ogólnie bryła jest w jak najlepszym porządku Ale czekam na ten czołg na pierwszy plan, co to będzie?, Pantera ? :D czy Tygrys :D ?.

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie wiem czy to bedzie tygrys czy pantera,

 

wrzucam podglad z maxa, to chyba ostatni pojazd na 2 plan, chwilowo bez renderow (malo widac, wiem :( ) . Mam male problemy z kompem (restartuje sie sam z siebie :| ), jak sie sypnie dysk to odpadam z bitwy ..

 

attachment.php?attachmentid=19651

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypalaj na cd wszystko co niezbędne :) najprostsze rozwiązania są najlepsze :)

przecież do końca bitwy jeszcze kupa czasu !! bez wymiękania i kwękania mi tu ;)

natomiast zastanawiam się czy Ty uciągniesz całą scenkę na tym swoim duronie ? bo jak widzę obiekty 2 planowe to o 1 planowych nawet nie myślę . pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie świetnie - nic dodać nic ująć. Czekam na tekstury.

Skoro są to obiekty drugoplanowe i istnieje zagrożenie zbyt dużej ilości poly, to całkiem nieźle sprawdza się tu meshsmooth - jest to na pewno bardziej czasochłonna metoda, ale wymaga mniej poly do wymodelowania i, co najważniejsze, ma możliwość włączania wygładzania tylko i wyłącznie po renderze, natomiast w viewporcie może być wyłączony przez co komp się nie zmula - pewnie niepotrzebnie o tym piszę, bo na bank o tym wiesz ;)

 

Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak...kolejny model na drugi plan..a o pierwszym jak nie było słychu ani widu tak nie ma! pionier..zlituj sie wreszcie nad nami i uchyl rąbka tajemnicy co to bedzie? Tygrys? Pantera? hulajnoga zdzisia czy co? NO CO!!?? dla mnie póki co nie masz konkurencji w temacie maszyn wojennych...i dobrze o tym wiesz...o kurcze..miało byc dziś krytycznie...zapomniałem..Ok..więc..moze....tło z view porta mi sie nie podoba!!:D pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

 

jaras, chyba nie myslisz ze moj duron 800 nie da rady :)?, hihi a tak powaznie to calosc bedzie renderowana na kompie Bonifatza.

 

Corleone, dzieki!

 

Artooro, tak wiem o tym ale dzieki za posta!

 

giorgione, rowniez dzieki

 

kliment, :D hehe... .Wciaz nie wiem czy tygrys czy pantera, hmm raczej tygrys :)

 

ok, to wrzucam raczej skonczony halftrack:

 

attachment.php?attachmentid=19744

 

 

jutro moze jeszcze jeden renderek dorzuce bo dzis juz nie starczylo czasu, jutro tez zmienie "pierwszy" obrazek w temacie : )...

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no ja juz samym avatorkiem mowie ze jestes moim idolem:D model jak wszystkie inne przepiekny (ogolnie tez musze takiego half tracka zrobic na bitwe)... Pozdrawiam

 

Ps. jakie swiatlo daje taki fajny kremowy kolor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no piekna sprawa te modele, koncepcik Bonifatz'ego tez swietny, jak dalej bedziecie utrzymywac taki poziom, to macie ogromne szanse na wygranie.

 

Powodzenia zycze i pozdrawiam

 

Aha.. 10 minut patrzylem na rendery zeby sie do czagos przyczepic i kurcze nic nie znalazlem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Bonifatz pracuje niestety (a moze i stety bo sianko bedzie :D)

Z prac sie nie wyłączam, jak skoncze dam czadu za wszystkie czasy ;]

Landskejp i architekturka to nastepne rzeczy do zrobienia (nie mowiac o skoczeniu koncepta). Spiesze sie jak moge z komercyjnymi projektami, niedlugo wracam ;D

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

niestety ale na razie odpadam z bitwy, padl mi komputer na ktorym robie 3D. Nie jest to zaden wirus itp, hardware sie sypnal :(. Walcze, jak sie nie uda to jade na wies odpoczywac a Bonifatz bedzie pracowal sam...

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

niestety ale na razie odpadam z bitwy, padl mi komputer na ktorym robie 3D. Nie jest to zaden wirus itp, hardware sie sypnal :(. Walcze, jak sie nie uda to jade na wies odpoczywac a Bonifatz bedzie pracowal sam...

 

Pozdr.

 

bardzo mi przykro :/ ALE z drugiej strony lepiej dla Ciebie wreszcie pogonisz rodzicow zeby Ci kupili maszyne twoich marzen :) tego ci zycze :* wracaj szybko i kop im tylki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu...takie piękne modele, ze aż komputer mu się "sfajczył" :D KLICEK ma rację...moze to być pretekst do wymiany kompa :D

W sumie to dobrze, ze sie tak stao ( na razie), bo zrobisz sobie przerwe ( mi to pomogło :D) i jak wrócisz to będziesz miał zapał 2x wiekszy ;) No i nie poddawaj się. Nie dawaj złudnej nadziei innym, ze ktoś po za Tobą i twoim partnerem ma szanse na wygraną...:D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo dobra,

 

wgralem nowy bios i poki co wszystko dziala ok, miejmy nadzieje ze juz tak zostanie...

 

dlugo myslalem jaki czolg zrobic na pierwszy plan i chyba bedzie to ten kolos:

 

9916%20Tiger-II.jpg

9971%20Tiger-II.jpg

 

obecny etap prac: ... zbieram materialy bo wciaz mi malo ;).

 

 

serdecznosci i dzieki za mile slowa !

 

Pozdrawiam

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo brzydkie, to nie jest od tigera zrob od nowa... no doobra zartuje, poprostu jak patrze na Twoja ges a moja to az mnie w brzuchu sciska. Masakrycznie modelujesz, oj w wrzesniu zmienie avator (render kontrofensywy:)) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności