Skocz do zawartości

Scena 3D: cug


Fr3d3k

Rekomendowane odpowiedzi

hello...

efekt kilku dni zabawy ...

Jesli znajde chwilke to ustawie lepiej swiatlo i wrzuce jeszcze wnetrze, wersje nocna oraz troche closeup'ow

 

...aha no i ten blur ..bedzie inny :)

hf!

cug_color.jpg

 

EDIT:

Tak wiec...maly feler...jak do sceny dodam wagon to mi sie scena sypie :| ..szit..jest tylko pierwszy segment

Dodaje finalny render nocny...maszynisty jak nie bylo tak nima :P

Moja maszyna juz nie wytrzymuje ...mozliwe ze jeszcze dojdzie jakis render, ale narazie zostaje tak.

pozdro

cug_wnocy_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh, ale żes wymyślił z tym niemieckim tytułem :)

ale pasuje, bo rpzed chwilą grał Rammstein na MTV ("Du hast")

 

bardzo fajny pociąg, ale widac ze nie z Polski - brak graffiti :P w ogóle jakiś zbyt czysty

motion blur totalnie skopałes - a da sie w PSie zrobić taki jakby zbiegający do jednego punktu

materiał szyb tez do poprawy - raczej w takich warunkach nie bedzie widać tego, co jest w środku wagonu

 

te bajery pod szynami mi nie pasują. te deski są identycznie oteksturowane. przydałyby sie jeszcze jakieś kamienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

codziennie jeżdże takim do szkoły i z powrotem :) fajna pracka ale mało zeczywista. powinien miec bardzo podrapane i brudne szyby, farba powinna wygladac bardziej na olejną, tutaj wyglada jak papier scierny. oczywiscie na pociagu i szybach napisy typu ***, *****, **** i podziel to na wagony, bo ten podzial cos tutaj niebardzo widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh..troche sie spalilem z tym FW...

to jest wip jeszcze ale po kilkugodzinnych renderach, przeszedlem chwilowy kryzys...i jakos to tu wyladowalo.. :)

No ale ...wnetrze sie juz konczy, wagon srodkowy tez ... (pentagrafy sa na srodkowych, a nie skrajnych...:))

Dlatego wszystkie wasze uwagi i sugestie sa jak najbardziej na miejscu

...blury, kanty, oswietlenie, tekstury ...wszystko idzie do poprawy...wiec luzik...

Dzieki za komenty!

 

A tu siatka...malo widac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm. mnie się zbytnio nie podoba... model fajny, trochę kanciasty, ale fajny. jednak reszta bardzo nierealistyczna. patrząc Z pociągu mogłobysię wydawać otoczenie rozmazane, jednak patrząc z perspektywy na pociąg to właśnie on pędzi i on powinien być nieco rozmazany, otoczenie jest drugoplanowe, nie przesuwa się - powinno być nieruchome. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej gdyby pociąg był w ruchu, kamera także.

wtedy włączasz motion blur i gotowe - zadnego babrania sie w PSie, wszystko masz ładnie i dobrze policzone.

 

ew. mozesz zrobić szybko poruszającą sie kamere i przypisać motion do wszystkich obiektów oprócz pociągu.

 

A tu siatka...malo widac :P

hm, pokaż w 256x192 to bedzie jeszcze mnie widac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne, ale nie przesadziłeś z tym brudem i rdzą na pociągu, wiem że w Polsce jeżdzą łupy ale tak źle z nimi chyba nie jest. Pracka cool.

 

żartujesz sobie chyba? pociągi w realu są znacznie bardziej brudne i obskurne, albo po prostu na trasie wrocław - legnica wysyłają te najgorsze

gdyby mi podstawili taki pociag jak ten tutaj to naprawde bym sie cieszył, ten ma czyste szyby a to sie nigdy niezdaża w rzeczywistosci. na dole szyby warstwa brudu i syfu ma grubosc kilku milimetrów! to jest skandal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pracka fajna ale chyba przeoczyliście że to jest kolejka elektryczna a ona musi mieć takie cuś na dachu co łączy sie z przewodami u góry (z boku to wygląda mniejwiecej tak ) mam nadzieje że wiece o co chodzi.a i jeszcze pionowe krawedzie nie sa tak ostre wiem bo dzis takim cudem zasuwałem.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec...maly feler...jak do sceny dodam wagon to mi sie scena sypie :| ..szit..jest tylko pierwszy segment

Dodaje finalny render nocny...maszynisty jak nie bylo tak nima :P

Moja maszyna juz nie wytrzymuje ...mozliwe ze jeszcze dojdzie jakis render, ale narazie zostaje tak.

pozdro

cug_wnocy_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś to takie mało realne, ostatni renderek wygląda o niebo bardziej interesujaco niż ten pierwszy ale do realizmu brakuje mu chociaż motorniczego ;] a może uciekł w połowie drogi bo już nie mógł zapanować nad tym gratem ;)

sterylne szyby których chyba nie ma

za małe zróżnicowanie w specular na blasze.

dziwne i mało realne oswietlanie, przepalenie na dachu i jakos ... no nie tak to powinno być według mnie.

materiały na kołach (troszkę przesadziłem z nazwą) pozostawie bez komentarza ;]

oki, czekam na progress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności