Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: Vallejo's "Vampire's Kiss"


ArTooRo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 224
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za Wasze wsparcie i krytykę!

Ujęcia już nie będę zmieniał, natomiast ściemniłem troszkę scenę tak jak pisaliście.

 

W update'cie doszła postprodukcja, tylko w sumie to już sam nie wiem czy owocna czy nie. Oczywiście muszę dorobić jeszcze krew w "zacnym miejscu" :)

 

Nie wiem, ale chyba zlikwiduję tę flarę - co o tym sądzicie?

EDIT: zauważyłem jeszcze, że po lewej stronie niebieskawego węża takie brzydkie zielone wylazło - trzeba to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmmm

mniam

:D

wszystko super ale niepodchodzi mi "boczne tlo" tzw te po bokach te na srodku pasuje to po bokach nie :D

ale i tak jest super

i dla mnie sie postprodukcja udala :)

licze ze zgarniesz wszystkie nagrody czyli nagrode publicznosci i pierwsze miejsce trzymam kciuki od poczatku :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheeh, no to zes kolego poszalal troszeczke, praca jest super miodna, niczego nie moge sie przyczepic, modele, textury, oswietlenie scena, wszytko na najwyzszym poziomie, rewelacyjnie, ciesz sie ze moge konkurowac z takimi pracami jak Twoja, ehhh wywindowales poziom i to bardzo, pozdrawiam: ] i zycze sukcesu: ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka poprostu malarska, rewelacja. Gratulacje :)

 

Chociaż przyznaję że mogłeś pokusić się o nieco własną interpretację dzieła, co oczywiście nie ujmuje pracy przy takich założeniach jakie sobie ustaliłeś

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co widze nie ma tej deformacji na pupie spowodowanej naciskiem dloni wampira , tak jak na obrazie Valleyo, no ale moze ta twoja babke czyms innym karmili :D A tak poza tym to poziom swietny i pracka wyglada jak idealne odwzorowanie obrazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczerze zupełnie zaskoczony Waszymi pozytywnymi komentarzami po tej postprosukcji - wielkie dzięki za Wasze wsparcie i konstruktywną krytykę przez cały czas trwania pracy.

 

To już chyba koniec - najwyżej jeszcze jakieś drobnostki poprawię jeśli coś zauważę.

 

Mam nadzieję, że praca nie będzie postrzegana jako pójście na łatwiznę, z racji tego, że jest to swoistego rodzaju "reprodukcja" gotowego obrazu.

 

Jeszcze raz chciałbym podkreślić, że pomysł całkowicie należy do pana Borisa Vallejo.

 

Pozdrawiam!

 

0701gv.jpg

 

Tutaj znajduje się Clay Render.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imponuje modeling i wytrwałość. Jednak mam raczej krytyczne spojrzenie na tę pracę. Widać, że nie mogłeś się zdecydować czy kopiować obraz ile wlezie czy dorzucić coś od siebie. Interpretując scenę na swój sposób miałeś okazję zrobić coś lepszego. Co - trudno powiedzieć i nie zamierzam się wymądrzać, że zrobiłbym lepiej (w 3D na pewno nie). Nie przepadam za Borysem, ale uważam, że oryginał wygrywa. Zwróć uwagę na subtelność oświetlenia ciała kobiety. U ciebie wyszło zielono i sucho. Tekstura skrzydeł to było ciężkie wyzwanie i wg mnie poszło słabo. Podobnie waga postaci, ich wzajemne relacje nie zostały tak fajnie odzwierciedlone.

Pomimo uwag uważam, że praca jest dobra, wykazałeś się warsztatem, zyskałeś na pewno jakieś doświadczenia i ogólnie warto było.

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że się Wam podoba :D

Morbid Karbid - zgadzam się w 100 procentach z Twoją krytyką. Niestety wychodzi tu brak mojego doświadczenia w takich sprawach. Muszę nauczyć się nadawać pracom tego artystycznego "tknięcia", czyli spójności, kolorystyki i kompozycji...

 

... dlatego też postanawiam, że następna moja praca na pewno nie będzie, żadną reprodukcją ani kopią, tylko własną. Po prostu nauczyłem się chyba tego co chciałem w tym projekcie i czas zrobić kolejny krok do przodu.

 

Jeszcze raz wszystkim dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna pracka tylko szkoda ze nie wymysliles czegos swojego - umiejestnosci masz przecierz. Generalnie reprodukcja wyszla super.

Pod wzgedem 3d to napewno jedna z lepszych pracek.

Nastepnym razem zrob cos swojego bo pomysl to podstawa niekiedy duzo wazniejsza niz wykonanie a tego niestety widocznie zabraklo tym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności