Skocz do zawartości

Postać 3D: Głowa


kubi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No _kuba_ krytykowałeś mojego aliena a tobie też nie za bardzo wychodzi to modelowanie. :) Dlaczego jest taka tendencja w modelowaniu że uszy są takie wielkie? Wiem że tak łatwiej się modeluje ale można zrobic je trochę mniejsze. Teraz po poprawkach widzę że lepiej model wygląda ale polecam zbrusha do detali. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek moza masz i racje, ale ja juz myslalem zeby zacząć nową.

anJek dzieki, czy masz na mysli nos ? :)

KacperSpala ucho wymodelowac to nie jest taki duzy problem, gorzej jest je ładnie do głowy wpasować. A jezeli chodzi o modelowanie to jak znajde tuta to ci na pm przesle.

overdrive zb jak zb i na niego przyjdzie pora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti na zb mam za mało ramu ;/

Master Kiełbaster troszkę dziwolong wyszedł, ale jak juz zacząłem to chciałem skończyć.

wizz pomusłu brakło ;/

ttaaddeekk nastepny będzie lepszy tego można traktować, jako wprawkę i ćwiczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia glowka swietna, imo za bardzo twardo rozkladasz siate, przez co przejscia pomiedzy poszczegolnymi czesciami twarzy nie sa miekkie/plastyczne ;) staraj sie robic siatke pod msa , a nie wykozystywac msa jako srodek tylko do wygladzenia:) tez mam z tym problemy czesto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się , moze pare rzeczy za bardzo wystaje, policzki i luki brwiowe za bardzo wypukle, dałbym szerzej szczękę , plus jakąś dziure w uchu. ;) . Robiles ta glowe (ostatnią) od poczatku, czy juz na podstawie jakiejs siatki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

ucho blech ;)

co tak dolna warga gesta (siateczka) :)

poza tym super :)

pozdro

 

Będę musiał zrobić jakieś ładne to ucho wreszcie, co do tej wargi to rzeczywiście można by było ze 2,3 edgeloopy usunąći był by ten sam efekt.

 

bardzo fajnie wygląda, miły wyraz twarzy ;) jedyne do czego sie przyczepię, to bardzo widoczne łączenie na ustach. ale to proste do poprawy.

 

Chodzi o tego edgeloopa dzielącego głowęna połowę ?? To jak złączy sie połoy to zniknie, taka mała ułomność silo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności