Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Heh, za mna nie ma okna ;) A po za tym pracuje tutaj jeden gosciu ktory musi miec swatlo zapalone ... nie wiem, nie wnikam dlaczego ... moze nas sie boi ze w ciemnosciach go zjemy :P A w monitorach nie ma sie co odbijac :P

To jest za moimi plecami :P

chilloutresize0dl.th.jpg

A ten w czarnym niestety to nie Mario. Nie ujawnie go bo to nie ten konkurs, ale to 2 biale monity po prawej to jego :P Takze widzicie ze nie mam do tego wizkowego mastera daleko ... nie lcizac tego ze mieszka w pokoju obok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam u was jakaś hierarchia czy jak? :P Ty masz trzy monitorki (w tym laptopa), Mario ma dwa, Lukx tez ma dwa, a ten pan, którego imienia nie można wypowiadac ma jeden, jak i jego sąsiad :D

 

A btw: fajnie wam sie musi pracowac-takie wygodne kanapy to pewnie służa do relaxu w momencie największego stresu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander - jak bede mial jakies ciekawe, to wrzuce... btw. mam film z tymi dziewczynami, ale wam nie pokaze ;];];]

:D

W chwili obecnej nie ma aparatu[cyfr] ale moze jakies zdjecie zeskanoje, albo nagram filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leru - no ja mysle ;]

Obywatel - hehe wiem, ze jestem paskudny ;]

AGmakonts - eee skadze, przeca ja aniolek jestem :)

Marcin - 2x19" ;]? Musze dokupic sobie drugi LCD, albo przytargam na biurko stary CRT 17" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności