Skocz do zawartości

Z drugiej strony ekranu - 2006


Leru

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, no tak moje poczatki zawsze sa bolesne i meczace dla innych. Zazwyczaj musze sie uczyc na wlasnych bledach. Pisze to wszystko a propos mego pierwszego topika na wolnych dyskusjach. Bardzo przepraszam i slowo, ze bade juz grzeczna (w miare moich mozliwosci). Na poczatek sadze, ze dobrze by bylo sie przedstawic i pokazac. Naprawde zyjeeeee!!!!! hehehe

Fotka jest z mojej sesji zdjecioej na rzezbie, ale nie chece przytlaczac was mym "niepospolitym pięknem", heheheh wiec sie ogranicze do jednej.

Oferta zawiera trzy egzeplarze, ale dostepny jest tylko jeden (pierwszy od prawej, jak sie siedzi przodem do monitora) buahahahhahahaha:P

http://waste4.sitesled.com/gogo_rzezba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Te fotki budzą wieeelką zazdrość :D. Co prawda widziałem na żywo naszego "Wielkiego Guru Co Miłościwie Stąpa Po Tej Ziemi" ale żeby go dotknąć (ponoć ma to moc uzdrawiającą) ... czy zrobić zdjęcie z nim to na prawde trzeba być wybrańccem losu :D

 

Jakbym słyszał teksty o Chucku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>> Leander - miało być prosto w twarz to masz ;),

 

chopaki jak na Was patrzę to strasznie smutno mi jest [gdzie te włosy z tamtych lat itd] ;)

 

ale niech tam:

emi_007.jpg

 

no dobra to nie ja, ale kiedyś też byłem młody nipamiętam tylko kiedy to było ;), to moja córeczka

 

a to sem ja bez rotuszu po ciężkiej pracy ;)

Pracoholizm zabija szybciej niż alkohol, dragi i kobiety [wyłączając teściowe] razem wżięte :) ADActa

m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnioskuje aby ktos zebral te all fotki i po kliknieciu na NICKA w panelu usera byly one dostepne...

 

chyba jest jasne, ze za jakis czas na gg i o2 zamiast samego opisu i nicku bedzie foto, a potem jeszcze widok z kamerki w real timeie...

fajnie by bylo widziec wasze mordy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj to mój brat bliźniak, [nie musiałeś tak go pokazywać, bo teraz znów czarną owcą zostanę] ale ja to się nieco później urodziłem, a jemu bardziej włosy urosły ;), no i kilka operacji plastycznych więcej ma na swoim koncie :D.

 

BTW. Ja i tak jestem ładniejszy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności