Skocz do zawartości

Scena 3D: Kuchnia nowoczesna


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tym razem postanowiłem zrobić kuchnie w stylu nowoczesnym. Wykonanie : laminaty HPL, płyta wiórowa laminowana, blat z rausolidu.

Renderki zrobiłem w dosyć dużej rozdzielczości.Czekam na wasze opinie.

Pozdrawiam Marek

 

----- linki do dużej rozdz:

 

http://img239.imageshack.us/img239/9296/kuchniaciemna4er.jpg

 

http://img105.imageshack.us/img105/8995/kuchniajasna1hq.jpg

 

http://img152.imageshack.us/img152/3431/kuchnia2ujecie00002wx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

arevulopapo - dzięki , chyba mam jakąś słabość do tej lampy mi osobiście się ona bardzo podoba i pasuje do tego rodzaju kuchni

Pawelkos - dzięki

 

dzisiaj postaram się rzucić jeszcze jeden renderek kolor laminatów będzie bordowy :-)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wersja z ciemnym drewnem pasuje najbardziej. Te jasne jakos mi nie podchodzi. Oświetlenie bardzo ładne. Niektore materiały mogłyby mieć wiekszy smpling, bo ziarno sie zrobilo. Ogolnie bardzo mis ię podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renderki fajne, wersja czerwona najbardziej do mnie przemawia, ale zastanawia mnie podejście praktyczne, niby wszystko ok, ale czy aby napewno potrzeba w kuchni, aż tylu szafek i szuflad, są duże i jest ich dużo... jakby zabrakło pomysłu na zagospodarowanie przestrzeni, ale nie tylko Ty masz z tym problem;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ładny rendery ogólnie bardzo fajnie wyszło!! Co do ujęć czerwień i brąz najbardziej mi leży!! Zbliżenie natomiast jest kiepskie materiał baterii straszne ziarno ma no i fotka z oknem, coś za bardzo powiększona chyba! No, ale czepiam się! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam podobnie jak Touch szuflad zbyt wiele i jak na moj gust i ergonomie to po zlej stronie.Chyba lepiej zeby byly dostepne od strefy przygotowywania posilkow. Spasowal bym linie uchwytow z linia piekarnika i jeszcze jenda rzecz w szufladach na narozniku nie widac ze sa one oddzielone od skrzyni mebla przez to wygladaj jak by byly jedna caloscia.Co do storny kompozycji i wykonania nie ma sie chyba do cego przyczepic naprawde niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się bardzo podoba, szeczgólnie trafione ciemne wersje kolorystyczne,

 

A co do renderków to moglbyś użyć camera correction (ktoś mi kiedyś tak kazał) bo mam wrazenie że na drugim i ostatnim renderku pion sie rozjeżdża (prawdopodobnie przez perspektywe ). Jeśli sie myle to mnie poprawcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubi- masz racje z camera correction zapomniałem :-)

rly - nie zawwsze co jest ładne jest ergonomiczne

arch515,Touch,hkropinski,chveti,mintrill - wielkie dzięki, cieszę się że wam się podoba, podbudowałem się :-)

Pozdrawiam marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! No no, muszę przyznać że tym razem przeszedłeś samego siebie, robisz coraz lepsze projekty, kuchnia w wersji orzechowej baaaaardzo mi się podoba, zresztą nie tylko kuchnia... świetny klimacik, pozdrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi do gustu przypadła wersja z czerwonymi elementami. Szkoda że jest mało detali przy ścianach kwiatków, półek itp. Ale i tak fajnie wygląda. Widze że z każdą następna sceną podnosisz poziom oby tak dalej. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie , chociaż mam trochę mieszane uczucia , ze względu na obiekty . Też je zakupiłem od Ever... / chyba , że kolega jest ich twórcą / no ale ostatecznie po to są żeby z nich korzystać . Dawno nie udzielałem się na forum ale z tego co pamiętam to jak zwykle dobra robota. No ale żeby się czegoś czepnąć , to ciuteńke perspektywka za oknem mi nie pasi , i szprosy w oknach takie kanciaste :) obiekty szprosów się przenikają i na skrzyżowaniu błąd . Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gotowy mebel, w tym przypadku "wyspa" została postawiona "po bożemu"... w takim razie co zosało zaprojektowane? dwa obrazy na scianie? miska z owocami? chyba ze miałeś na mysli projekt mebla?

btw: nie mam dyplomu architekta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności