Skocz do zawartości

Bitwa: Piękna i Bestia - nagroda publiczności


Leru

Który uczestnik powinien dostać nagrodę publiczności ?  

286 użytkowników zagłosowało


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jednak po dlugich i ciezkich rozterkach zdecydowałem sie na jmtm - za 3d, kreskówkowy styl, pomysł, klimacik (choc akurat to ostatnie nieco inaczej sobie wyobrażalem)

 

głos prawie dostali :)

ArTooRo - ma juz duzo glosow, to sobie poradzi

KoMic - no niby fajne, klimatyczne, technicznie chyba tez dobre, ale jakoś tak zawsze mam uprzedzenia do takich starych statkow morskich. sorki :)

Maroński - poległes na twarzy tej laski. gdyby nie to, to chyba jednak na Ciebie bym zagłosował :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morbid Karbid, za profesjonalizm :) pomysł rodem z moich ulubionych gier przygodowych, za funkcje edukacyjną - samoobrona dla kobiet, kompozycja, światło (!!!), klimat i dowcip.

 

gdyby to było mozliwe to oddałbym jeszcze głos Mardukowi za Niespodziankę, zdecydowanie fajna technicznie i głębsza pracka... no taka fajna.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po głębszym przemyśleniu... to myśle ze naprawde, wsyztskie prace są świetne i na wysokim poziomie, ale tak naprawde chyba 3 się wyrużniają...

 

1. yuki - za niesamowity klimat i pomysł

2. Morbid Karbid - za wykonanie, kolorystyke, no i wyciety pomysł :)) *

3. Omen2501 - za niesamowite wrecz wykonanie i za pomysł... można powiedzieć, przerażające :))

 

Są to oczywiście moje odczucia, co do prac wystawionych, wsystki są świetne ale te 3 mym zdaniem mają to coś :))

 

Pozdrawiam !!

 

_________

* - wycięty pomysł - pomysł wykorzystany wcześniej w przemyśle telewizyjnym.kreskówkowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Morbid Karbid - zgodzę się, że bestia jest okrutna... żeby tak faceta kopać.. i to gdzie... ale pięknej nie znalazłem... :/

Jonasz_Real - bestia 100%owa ale piękna ma słaby profil... :/

ArTooRo - gdyby nie to, że zabrałeś się do tematu od dupy strony... :/

jmtm00 - praca robi świetne wrażenie... ale dopiero drugie... :/

 

yuki - pierwsze wrażenie i bestia powala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o ile Morbid Karbid technicznie dal czadu to tematycznie jakos nie moje klimaty. Stawiam na Jonasz_Reala - ta pracak ma cos w sobie - warto na nia zwrocic uwage :]
Jonasz_Real - jego pracka ma w sobie to coś co sprawia że człowiek chce oderwać wzrok ale nie może.......
Jonasz_Real - jak dla mnie ta praca jest nr.1 Szczególnie ta dbałość o szczegóły.

Bardzo dziękuje tym którzy na mnie głosowali. Nawet mały, malusienki głosik dla mnie liczy, i naprawdę mnie to motywuję do kolejnej pracy :)

Pozdrawiam wszystkich.

 

...

Jonasz_Real - bestia 100%owa ale piękna ma słaby profil... :/

- Dzięki ze chociaż o mnie wspomniałesz ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

ja tez chcialbym bardzo gorąco podziekować wszystkim którzy oddali na mnie swoje głosiki. Prawde mowiąc myslalem ze bedzie znacznie gorzej, a tu prosze taka niespodzianka. Co prawda daleko mi do tych lepszych ale i tak jest git! I tak jak napisał Jonasz_Real nawet ten jeden malusienki głosik bardzo się liczy i ostro motywuje do dalszej pracy!

Dzięki wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość spokojny

Podsumując liste głosujących, można ocenić ze liczba głosujących osób jest w dużej mierze ilością ludzi rzeczywiście aktywnych na tej stronie. W takim razie gdzie te 10.000 pozostałych urzytkowników???!!! No chyba ze politycy juz do wszelkich wyborów nas skutecznie zniechęcili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srednia glosowania wynosi kolo 200 glosow wiec wszytko jest w normie, a jesli chodzi o stosunkowo niewielki procent to pewnie dlatego ze czesc osob niebioracych udzialu w tym,nie interesuje sie naszymi losami, hehe wpelni ich rozumiem bo sam do wielu dzialow tego forum nawet nie zajzalemm w zyciu a memberem juz kilka dni jestem: ], pozdro i powodzenia Panie i Panowie:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmtm00

misiekhc

Morbid Karbid

vinegar

 

Oto moja czolowka.. na kazdego chcialbym zaglosowac.. jeszcze sie zastanowie ktorego wybiore.

Chociaz wiekszosc prac bardzo mi sie podoba.

 

edit:

Po przeanalizowaniu sprawy - jmtm00

Chociaz wczesniej zaklinalem sie za miskiem

 

A yuki? No coz.. pomysl swietny, klimat swietny, technika swietna.. ale jak dla mnie zbyt wiele jest nieskonczone:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuki miał fajny pomysł ale to nie wszystko bo wykonanie tutaj kuleje - jest wiele niedociągnięć które rażą w oczy, np. noga, twarz. Nie rozumiem skąd takie poparcie.

Moim typem był maronski albo misiekhc bo wszystko u nich było dopracowane.

Dałem na pierwszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności