Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Laptop


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lewituje ;] Jakieś wyraźnejsze cienie by się jednak przydały, delikatne. Robiłeś jakąś redukcję noisa ? Widzę jakby median był nałożony, na cieniach zwłaszcza i na gradientach to widać. Poza tym render superos ale kadr spierdzieliłeś totalnie, chaos, poucinane rogi, oj nieładnie, nieładnie :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekran powinien świecić a nie świeci, za słabe cienie troszke, nie pasi mi w tej scenie PSP, + materiały przyjemne (oprócz ekranu)

proszę Hindus wyrenderuj to jeszcze raz!!

aha, jaki czas i S.L. ??:D

 

Hindus jesteś na gg:>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm co to wiele mówić dałeś ciała :) a żeby mój komentarz nie był bezcelowy to poniżej kilka uwag:

 

 

 

 

1. to urządzonko z tyłu, jego materiał ma chyba bardzo niski "subdiv" i wygląda jak oblan wodą.

2. jakiś dziwny cień się zrobił

3.Brak windowsowych guziczków :) czyżby prowokacja? :)

4. no comment :)

5. Wiem że to nie twoja wina, ale cień jest bardzo niewidoczny , coś maxwell zawodzi :).

6. Mało widoczne "rozświetlenie" wskazujące że laptop jest włączony :), i nie mów że w ciągu dnia tych lampek nie widać :)

7. "Aluminiowe" kabelki?

8. Niezgodność z orginałem :) http://cache.kotaku.com/gaming/sony_psp_1.jpg

9. 5 identycznych wtyczek :(

10. Chyba lepiej było by to zamalować :)

 

To by było na tyle jeśli chodzi o uwagi :), Mam nadzieje że jeszcze ta praca bedzie w wip'ie :). Do plusów niewątpiwie można dodać to, że sie napracowałeś :)

 

PS: warto poczytać o kompozycji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele są naprawde super i widać ze sie nad nimi napracowałes, detale i wogole piękna robota, ale... render to jak na ciebie nie najlepszy co prawda jest fajny ale nie to co po tobie mozna sie spodziewać ! Widziałem lepsze w twoim wykonaniu :) Ogolnie super pięknie :D tylko render podkrecic i super wszystko juz by było

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś wyrenderować to Vryjem, przecież tutaj główną rolę odgrywaja shadery, a w shaderach jesteś rzeźnik:D Bądź tak miły i przepros sie z nim i odstaw na chwile maxwella:D Z checia zobaczyl bym efekt po Vryju, bo to, sorry ale jak ludzie powiedzieli, jak na Ciebie nie zachwyca, przyzwyczaiłes nas do czegoś lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc..

Spinacze Cię uratowały.. [7/10] :)

Kadr mi nie leży.. i ten box kwadratowy strasznie po prawej od laptoka:)

Nie pamiętam Twoich poprzednich prac.. ale ta jest ładna..

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hindusie, dał pan t****. :]

Za wcześnie się poddałeś, nie będę pisał co jest źle, chciałem tylko pojechać delikatnie po twojej ambicji, może to odniesie lepszy skutek. :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vorek - nie może lewitować - to nie vray :) żadnej redukcji noise, spoczko mediana też tam nie ma ale skoro ty go widzisz :) Kadr taki był zamierzony ;) dzięki.

 

hkropinski - lol

 

mintrill - dzięki :) odnośnie kadru - taki był zamierzony od początku do konca - będe tego jeszcze potrzebował.

 

javor - dzięki ;) pare razy po pare godzin w sumie nie wiem może wyszło jakieś 10godzin.

 

_kuba_ - dzieki wielkie :)

 

Georgas - wiem że powinien :) ale nie mogłem/chciałem dawać tego efektu żeby potem nie mieć problemów z wyborem pupitu a miałem pare innych i nie mogłem sie zdecydować. Druga raz nie bede tego renderował bo i co miał bym wymieniac - wywalic psp ? ekran poprawiac ? nie da rady :P jestem cały czas na gg :)

 

chveti - nie spodziewałem sie że napiszesz cos inego - czekam aż wy cos pokażecie w ktv. pozdro.

 

max_1989 - no to jedziemy :) :

 

1) widac ze nie znasz maxwella :P nie ma czegos takiego jak subdiv.

2) maxwell liczy wszystk oporządnie w ten ciec to wynik 3 różnych świateł z czego 2 na samej górze więc lepszy od maxwella nie jestes w przeliczaniu poprawnosci cieni :P

3) http://img217.imageshack.us/img217/2241/key1rk.jpg

 

4) i co z tego ? można kupic laptopa z winda i zainstalowac linuxa - nie wiedziałes o tym :| ?

5) maxwell nie zawodzi - o cieniach juz pisałem - dziwne aby obiekt osietlony niemal z wszystkich stron miał dawac wyrazne cienie.

 

6) w ciagu dnia tych lampeczek nie widac.

 

7) a to ci nowosc bo połowa najlepszych kolesi z forum maxwella stwierdziła ze ten shader jest bardzo fajny - nie wiem ale mi on wyglada na czarny - gdzie ty masz tam aluminum ? widziałes kiedys jak aluminum wyglada ?

 

http://images.google.com/images?client=opera&rls=pl&q=aluminum&sourceid=opera&oe=UTF-8&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

 

8) juz chyba przesadzasz.

 

9) JA :o ? a to ci dopiero cos nowego odkryłes - połowa userów która sledziła wipa wie że kazda wtyczka jest inna bo widzieli modele - ale co tam ty wizisz takie same - przypatrzyłes sie chociaz : |

 

10) to znak wody ;)

 

Nadzieja matką głupich - nie nie będzie. Naprawde warto ? to poczytaj : P

 

hcpiter3d - dzieki stary - to jest własnie ten ból ze niektórzy nie oceniają tego jako pracy tylko jako 'moją prace' - i sa uwagi typu jak na ciebie to słabo. Mogłem załozyc nowe konto i wrzucic ;)

 

MaGuu - a przestan z tym vrayem ;) wiesz że nigdy sie do niego nie przekonam i nie mam zamiaru ;)

 

jak na Ciebie nie zachwyca, przyzwyczaiłes nas do czegoś lepszego :)

 

to jest ten ból - nie ilubie tego tutaj :)

 

rudylew - boxy zazwyczaj są kwadratowe :) dzieki.

 

jakubm - dzieki ziomek ;)

 

qba - dzieki ;)

 

RA - nieodniesie zadnego skutku bo nie wracam juz do tej pracy :P zobaczymy co pokażesz przy renderze tego co tam trzymasz - wtedy sie ustosunkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja was nie rozumiem.. w ciaż ptrzypomina mi się post o kulkach z HDR'em... tam to wychwalaliście tak prostacką prace że żygać sie chciało.. a Tu Zaje-Super laptop z dopracowanymi szczegółami a nawet spineczkami, niby małe i proste ale pomysłowe, z niełymi shaderami, no i wszytsko w Maxwellu, i i tak ciągle coś wam nie pasuje... a tate kulki toniby lepsze że je tak zachwalaliscie?? mym zdaniem raczej nie, to jest robota na dłuższy czas przesiedzenia przy kapie, a głupei kulki gościu zrobił w przerwie do uczenia się do matury -_-" ja tego forum nie rozumiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem hindus ale chyba za bardzo powierzasz efekt "niezawodności" maxwella, cały czas piszesz "maxwell się nie myli", "maxwell jest niezawodny" itp. I to chyba Cię nieco zgubiło w tym renderze. Nie żebym podważał jakość Twoich renderów bo są znakomite ale jednak odnoszę wrażenie że za bardzo uzależniasz końcowy efekt od tego co wypluje maxwell. Twoje rendery z v-raya miały w sobie jakś "duszę", coś artystycznego.

 

Co do zamierzoności kadru, to chyba nie bardzo tak, pamiętam jak wipie pisałem Ci o tym rogu i chyba przyznałeś mi rację wtedy. To głównie przez to całość sprawia wrażenie lewitacji, uciąłeś podstawę.

FALcom - sprawa wygląda tak, im wyżej poprzeczkę sobie podnosisz tym na surowszą krytykę sie narażasz, kulki były ładne i nic poza tym, autor ani nic nowego nie wniósł ani nie wyniósł z komentarzy, ot ładna scenka. Hindus zrobił coś dużego i porządnego. Logiczne jest że im bardziej skomplikowana scena tym więcej błędów można popełnić i więcej uwag można na jej temat powiedzieć a autor na krytyce tyko korzysta bo samameu trudno często obiektywnie ocenić swoją pracę po kilkudziesięciu godzinach roboty. Mam nadzieję że zrozumiesz o co mi chodzi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus nie chciałem na ciebie najechać :) to taki żarcik był z tym czepianiem myślałem ze zrozumiesz, aczkolwiek w niektorych punktach mówiłem poważnie i sie bede tego trzymał. Praca trzyma poziom ale po tutejszym "maxwel master" chyba wszyscy spodziewali sie czegoś więcej :).

 

PS: maxwela "jako tako znam" i wiem ze nie ma tam opcji subdiv :) stąd ten cudzysłów :)

edit: Całkowicie popieram vorka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Rozumiem, warto sobie poprzeczke podnosić by być lepszym i lepszym... w koncu Hindus słynie z bardzo ładnych renderów... :)) No ale mimo wszytsko, widać profesionalizm, modele są bardzo ładne, materiały tez niczego sobie, no a... ehhh :))) pzodrawiam i życze powodzenia w dalszych pracach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne fajne heheh a co Ci tak krytykuja nie pokaza cos z maxwella nawet mysle ze jak ktos Hindusa by poprosil o model lub cala scene z maxwella by pokazac lepsze shaderylepsze ujecie to by udostepnil wiec pokazcie moc F9

i wtedy bedzi mozna luknac lepsze lub gorsze prace :]

 

ps

ja duzo ciekawych zeczy sie dowiduje od Hindusa i jego rendow

wiec palace na F9 i klikac :D

pace for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności