Skocz do zawartości

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji!


Rekomendowane odpowiedzi

moze to troche drazliwy temat, ale co tam :P najwyzej mnie troche zlinczujecie :P. chodzi o to ze zauwazylem na forum nowa grupe osob - takich w sumie nowicjuszy, ktorzy ogladaja tylko pracki innych, wychwalajac je pod niebiosa, nawet jakby na to nie zaslugiwaly. to troche irytujace gdy wchodze na jakis watek, a tu co drugi komentarz to "super", "piekne", "ekstra model". poza tym taki post niczego nie wnosi, zero konkretow, co sie nie podoba, na co nastepnym razem zwrocic uwage. ja rozumiem ze czasem milo posluchac o swojej pracy troche komplementow, ale przypisywanie takich epitetow do np auta w ktorym maska jest pofaldowana jak tylek nosorozca to zamach na rozwoj autora! czego sie on nauczy jak sie nie wytknie mu bledow??. a samym tworcom takich postow radze samemu cos podlubac, anizeli smiecic tak na forum. liczba postow respektu wam tu nie doda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hindus, w takim razie nazywajmy rzeczy po imieniu ;]. ja obawiam się tylko tego, by forum nie zrobiło sie to, co na forach ogólnoświatowych. masa userów, a zaledwie garstka która zna jakieś inne zwroty niż 'good work' i 'keep it up' :P.

przeciez każdy chce się pochwalic duża ilością postów ;]. ich zawartość ? kto by sie tym przejmował...

 

don't worry be happy ;PP

 

p.s przeczucie mówi mi, że zrobi sie z tego niezła dyskusja... bądz OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten problem powraca jak bumerang:> IMO wystarczy kilka razy grzecznie poprosić o zaprzestanie lizania tyłka i zbytniego wazeliniarstwa oraz zaprezentowanie rzeczowej krytyki i powinno być lepiej. Po prostu dać przykład jak nalezy komentować prace;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwalczanie tego, o czym mówi GRiPi wiązałoby się z podniesieniem poziomu prac na forum, co oczywiście nie jest złe. Jeśli user nie dostanie żadnego pozytywnego komentarza, to następnym razem porządnie się zastanowi, zanim cokolwiek wrzuci na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nowymi userami jest zazwyczaj jak z młodymi ziemniakami - albo odpadają po pewnym czase i konta leżą nie używane albo przeradzają się w bardziej zaawansowanych - oczywiscie że można upomnieć ale wtedy głupi by było aby ktoś moom zarzucał że sie panoszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imho wystarczyloby stworzyc klimat na forum ze takie komentarze wcale nie sa mile widziane. to czasem napomknac komus, to dodac w temacie ze nie chce wlazitylkow tutaj itd ;) nie mowie o zwyklych pochwalach, gdy jest co chwalic, ale o tych bardziej skrajnych przypadkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie wydaje że jeżeli autorowi to gra to ok jak będzie chciał usłyszeć prawde to o to poprosi. kazdy słucha to co lubi można chcieć prawdy albo żyć w swoim zamkniętym świecie myśle że to nic złego 'sie nie rozwijać' skoro sie nie chce :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisanie głupich komentarzy tylko po to by nabic sobie posty jest wynikiem wyświetlania ilości postów pod nickiem przez co niektórzy użytkownicy się dowartościowują i myślą, że zdobędą przez to uznanie...

W jakim innym celu ilość postów wyświetlana jest na wierzchu? :o?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej GRiPi wiem czego Ci trzeba, ten forum bedzie w sam raz dla Ciebie: http://www.forum3d.kom-net.pl/f3dbb/index.php

Oni tam zjadają sarkazm na śniadanie i lubią trochę przyciskac. Ale nie znajdziesz tam pomocy. Takiej jak tutaj masz.

Tam panuje zupełnie inny klimat. Pokaż sie tam to sie przekonasz. :D

buhahahah prawda ja tam przez ostatnie 3 lata moze 10 postow napisalem i nie wiem czy tyle nawet :) heh nooo tam ciezko raczej bedzie poczatkujacym....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jonasz nie najeżdżaj na f3d, bo to jest rewelacyjne forum i z tego co umiem większość nauczyłem się właśnie tam. Poza tym lepiej zjadać sarkazm na sniadanie niż czytać kilkanaście postów: ooo! jakie ******* :P

 

A pomoc tam otrzymać można. Różnica jest taka że na f3d nikt nie poklepuje po tyłku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi tam dobrze komentuja pracki tutaj na max3d- jadą po mnie i o to chodzi - dzięki krytyce stajemy się lepsi. W sumie lepiej unikać sytuacji które mają miejsce w innych serwisach - nie będe tutaj wymieniał bo mi sie jeszcze dostanie. Można by spróbowac ale dajmy na to ja pisze:

 

good work dude, keep it up - wish u all the best.

dajcie przykładowy spośób lekkiego napiętnowania.

 

Empeck - nie wiem czy takie rewelacyjne w porównaniu do tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehehe, wejdźcie sobie na renderosity.com jak chcecie zobaczyć wzajemne lizanie się nie powiem po czym.

 

hindus, nie będe porównywać, bo jeszcze bana dostanę za krytykowanie [joke]

 

Ja f3d lubię za jego klimat, jestem na tamtym serwisie zarejestrowany jeszcze za czasów listy mailowej sprzed boarda i nic złego na nich powiedzieć nie mogę. Fakt ża są specyficzni i nie każdy to zniesie. Ja to lubię.

 

Max3d też lubię głównie ze względu na sekcję gameart. Jest to miejsce w Polszy w którym jest najwięcej ludzi zainteresowanych grafiką realtime, pomimo że na palcach ich można policzyć.

 

Porównywanie max3d i f3d mija się z celem i do niczego nie prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, akurat krytyka na f3d to jakiś koszmarny mit ;), prawda jest raczej taka że klepie się osoby z kręgu (który wiekowo sięga duża wcześniej niż istnieje forum) a "jedzie" się po osobach z zewnątrz ;). A jeszcze głębsza prawda jest taka że krytyka wcale nie jest ostra, tyczy się tylko innych aspektów prac niż np. tutaj. BTW. Na każdym forum zachodzi hermetyzacja, tamto z powodu przeróżnych zaszłości historycznych dorobiło się hiper-hermetyzacji ;).

 

Przy czym żeby nie było- bardzo lubię tamto forum, wpadam regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

khy, khy - nie pamiętam kiedy tam byłem ostatnio :)

A jeśli chodzi o max3d.pl to radziłbym rzucić okiem na forum everów - tam to jest dopiero lizanie!! (z całym szakuncem dla E)

Max3d.pl jest zbyt duże, żeby nie znalazły się osoby, które w sposób regularny i nachalny będą sobie nabijać posty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrażenie że tu chodzi głównie o posty .. :/

Wiecie co bym zmienił… :

-brak wyświetlania ilości postów

-wyświetlał bym za to ilość punktów respektu

Dzięki czemu .. stały by się bardziej popularne… poziom prac by się polepszał.. znikły by spamerskie posty… (a jak by się jakiś pojawił dziwny post/topic .. to by się inaczej na to patrzyło.. nie jak chęć kogoś na nabicie postów..)

 

Jak by wam sięwidziała taka zmiana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kumam, jak pracka jest super to dlaeczego nie mam tego powiedzieć? Jak widzę jakieś błędy (takie które mi się jakoś rzucają w oczy) to o nich mówię, a jak nie widzę to dla mnie jest super i już... No i jak model jest jeszcze fajny, bo boxy wyrenderowane w V-rayu czy maxwelu mnie jakoś nie rajcują.

 

I ja też jakbym siedział nad modelem 2 miechy to też chciałbym usłyszeć że komuś się podoba, a nie tylko "zmień ucho bo klapnięte".

 

Nie widzę żadnego problemu w tym że ktoś pisze że mu sie podoba... A jak chwali model który na to nie zasługuje to można go objechać i powiedzieć że to nie jest wcale "super" tylko "kupa".

 

Ogólnie bardziej irytują mnie agresywne komentarze wielu, którym wydaje się że oglądanie obrazków polega na śledzeniu każdego pixela w poszukiwaniu czegoś do czego można by się przyczepić i pokazać jak to się człowiek nie wyrobił ostatnio ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Empeck- Duży plus f3d to dużo wyższa średnia wieku- niby drobnostka a jednak inaczej czyta się komentarze.

 

Jakby nie było moim skromnym zdaniem krytyka na obu forach stoi na równie niskim poziomie. Tak naprawdę prawie nikomu nie chce się pisać rzetelnych (przez co i czasochłonnych) opinii. Porównując to do co poniektórych szkicowników leżących w sieci gdzie ludziom chce się dokładnie odnosić do prawie każdej pracy- tworząc wielostronne (w skali wordowskiej) recenzje/wypracowania to wypadają nadzwyczaj blado.

 

 

krzyhhh- Kwestia pokazywania ilości postów była już naprawdę wielokrotnie poruszana ;). Moim zdaniem takie zabiegi z założenia nic nie wniosą.

 

 

EDIT: Ziomuś- Z nazwy to jest forum dyskusyjne, wydaje mi się że jednak z jakiegoś powodu swoje prace podkłada się pod nos- osobom po fachu a nie pani Bogumiły z żelaznego. Tym czymś jest chyba jednak chęć otrzymania tej całej krytyki... Chociaż kto go tam wie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram pomysł krzyhhh'a gdyż tu na forum ilość postów odpowiada ilośći czemuś'ala EXPerience w erpegach i wielu je sobie nabija ile wlezie :) a przynajmniej nie omija okazji gdy się ona nadaży nawet jeśli nic to nie wniesie do tematu.

Pozdr.

 

EDIT: Nie znam jak rozwijała się dyskusja o nieefektywności tego podejścia, więc wybaczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomuś - problem w tym że bardzo często się zdarza, że jedna osoba napisze komentarz, a potem kilka następnych pisze dokładnie to samo.

 

Gotham - średnia wieku to fakt, może dlatego lubię tam siedzieć, stary stetryczały pierdziel jestem (tu ukłon w stronę Dirty'ego hehe), prawie trzydziecha na karku robi swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL porzuć złudzenia- wiek nie pomaga :D. Mi wybiła... jakiś czas temu a mimo to siedzę sobie w kąciku Max3d i oglądam co robią młodsi i zdolniejsi (głównie dlatego że tu coś się dzieje częściej niż raz w miesiącu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRiPi Twój pierwszy post jak i pozostałe wołają o pomstę do nieba. Zupełnie zaniedbujesz zasady interpunkcji, fleksji, stylistyki oraz "ortografiki" (taki żarcik). Brak polskich znaków jeszcze jakoś można wytłumaczyć, ale stawianie kropek w zupełnie przypadkowych miejscach oraz brak WIELKICH liter rozpoczynających zdanie to przesada utrudniająca czytanie.

Zdania budujesz chaotycznie i mało spójnie. Powinieneś przed napisaniem wiedzieć co chcesz osiągnąć swoim "mentalnym wyziewem" na klawiaturę. Przy próbie zabawnego słowotwórstwa - jak choćby "wlaziwcośtam" - należy zastosować cudzysłów.

Mnósto jeszcze pracy przed Tobą. Jako początkującego "piszącego po polskiemu" czeka Cię jeszcze dużo pracy i zarwanych nocy nad słownikiem.

Nie poddawaj się jednak ! Wielu userów tego forum zaczynało tak mizernie jak Ty, a patrz gdzie zaszli! Rozróżniają nawet "morze" od "może"

 

Mógłbym jeszcze tak długo, ale już mi się nie chce. Dla tych którzy ciężko kapują. To przykład postów jakie chciałby czytać GRiPi.

Posty typu "super extralny hiper wypasiony wątek" można spokojnie podciągnąć pod wazeliniarstwo ;) (ten emotikonek oznacza przymrużone oko-znak ironicznego uśmieszku).

 

Moim zdaniem sztucznie wywołany problem. Większość userów lubi czytać pochwały, bo w końcu po to wrzuca pracki na forum aby usłyszeć "przeczytać" ciepłe słowo ale i tak zwraca uwagę na posty swoich "cichych mastahów" Empecka, Big Leba, Tigera i wielu wielu innych których zdanie ma jakąś wagę. To czy ma po drodze 20 ochów czy achów i tak nic nie da jeżeli jakiś PRO przywali z grubej rury.

Moim zdaniem jest dobrze tak jak jest a GRiPi szuka przysłowiowego miodu w ..pie.

Jak chcesz zmusić usera aby nie napisał, że coś jest ładne w jego percepcji? skoro siedzi na forum od 2 dni i wszystko co ma więcej niż 12 kolorów wydaje mu się nową Kaplicą Sykstyńską? Niech pisze. Zdanie kogoś kto niczym nie błysnął raczej nie zaszkodzi i nie pomoże.

Myślałem, że zakładanie wątków aby pochwalić się wielką ilością wpisów to na onecie tylko znajde ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o proszę! Jaras docenił mój "wyziew" i fajnie i miło się zrobiło. Komu to szkodzi?

Pozdro dla wszystkich. Wszystkie prace są godne uwagi i już samo to że chce wam się robić często dla samej przyjemności jest git!! Troche komentarzy podbijających ego dobrze zrobi każdemu (nawet jak sie nie przyzna), a jak ktoś od tych pochwał zacznie się sadzić za mocno to już go spece usadzą w miejscu.

 

mini poradnik:

- sweet man! keep goin' !

- good work!

- awesome stuff! could you share your model ?

- nice texture, can I have one?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdeno przecież Ciebie i tak nie ma ;)...

 

Ładnie napisane ale szkoda że cel sprowadziłeś do utwierdzenia że jest fajnie. Niektóre osoby wolały by umieścić tu wielopasmową autostradę wymiany doznań, inspiracji i doświadczeń (tak trochę akademicko)... Nierealne? Ale i tak warto pomarzyć, zważywszy że gdzieniegdzie nawet się to udało osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh sweet man!keep goin' !!!

Lol

Kolejny wątek do nabijania postów. Twój poradnik spoko, przyda się na stronce eversów. Swoją drogą myśle że na anglojęzycznych forach padają takie płytkie teksty z powodu nieznajomości języka. Ktos woli napisać formułkę ale poprawnie niż wywody z błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by repatacja wisiała na wierzchu to by potem szły z nienawisci negatywy - nie pisze tutaj o Was bo wiadomo że sie zżyliśmy ale o nowo przybyłych itd

 

Empeck - no na tym adresie co dałes to rzeczywiscie lakkie przegięcie - lepiej będzie jak tego tutaj nigdy nie będzie. Odnosnie porównywania jednego z drugim to może lepiej rzeczywiście dac sobie spokoj.

 

Wracajac do tematu - wprowadzenie reputacji zamiast postów pewnei utworzy kuła wzajemnej adoracji, a jak sam juz ktos wczesniej powiedział dłuzej przebywajacy userzy tutaj na forum wiedzą że posty typu

nice, keep it up
są raczej z lekka przesadne, oczywiscie można powiedziec tak o pracy której niewiele brakuje do ideału ale zawsze cos sie znajdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hindus: z tego w sumie słynie max3d.pl: z czepiania się do każdego nawet najmniejszego dataliku.

swego czasu śmialiśmy się na którymś zlocie we wrocku, że można by zrobić idealnie studyjne zdjęcie BMW, trochę podbarwić w PS i wystawić na forum. założę się, że znajdzie się ktoś kto napiszę

jest oki, ale widzę jakieś bugi przy prawym reflektorze

i w sumie za to ludzie kochają to forum bo imo takie kommentsy powodują chęć dojścia do perfekcjonizmu.

 

a co do pustych postów w stylu:

w sumie to zgadzam sie z przedmówcami

to jest to lanie wody i posty takie powinny być kasowane.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdeno - wyluzuj. nie chodzi mi o maksymalne krytykanctwo na tym forum, po prostu wartosciowe komentarze gina w morzu takich "wlazitylkow". i nie zalezy mi aby maksymalnie prace zjechac, jak cos jest dobre to powinno sie to przyznac, ale jak ma wady to tez o nich powiedziec.

 

ps. pisze jak pisze, po prostu sie do tego przyzwyczailem i sie spiesze, wiec zmiany nie bedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oks ;) jestem wyluzowany.

 

To że się czepiałem sposobu pisania to było jedynie na potrzeby obrazowego pokazania problemu.

 

Każda dyskusja się przyda, ale śmigając po innych forach zauważyłem że tu i tak jest super atmosfera, dlatego czasami lepiej nie grzebać w działającym mechanizmie aby nie zepsuć. Takie propozycje aby ukrócić niemerytoryczne posty może zatłuc to forum, bo pewnie z 50% postów ma taki charakter.

 

Jeszcze nie zauważyłem aby któryś autor wątku napisał np. "przestańcie mi tak słodzić wazeliniarze podłe! tu jest źle, a tam niedomalowane, czemu jesteście takimi włazityłkami ?".

 

Każdy kto trochę poszperał po tym forum wie na czyje posty zwracać uwagę i czyich rad/pochwał/przygan słuchać.

 

a co do kółek wzajemnej adoracji- były są i zawsze będą, bo taka już ludzka natura aby się gromadzić w "robiące sobie nawzajem dobrze" zbiory jednostek.

 

Nikogo nie atakuję , tylko namawiam aby nie tworzyć przepisów których wszyscy mają dosyć w realnym świecie. Taki samoregulujacy się organizm (z lekką moderacją w tle) jest chyba najlepszym wyjściem bo kazdy może sobie wybrać to co chce.

 

Ja wchodzę na max3d.pl z przyjemnością, a dzięki dystansowi do większości postów odsiewam sobie ziarna od plew.

 

 

 

keep workin' max3d.pl forum's geeks ! awesome models and textures! can I have one? Could you share your settings?

 

 

 

P.s. proszę powstrzymać się z przychylnymi komentarzami na temat mojego posta. Wszelkie pozytywne wypowiedzi uznam za "włazityłkostwo" co mnie obrazi jako hetero samca i zgłoszę LPRom jako molestowanie. (Taki żarcik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest masa nabijaczy hehe ludzie mysla ze jak maja po 8000 postow to sa spoko :P skasujmy to w cholere..na to co komu hehe - zycie bedzie prostsze ;) na tweak.pl nie ma licznikow i jest fajnie

 

a pozatym jak sie tu pobedzie z pare miesiecy to nabiera sie mniej wiecej wyobrazenia kto co potrafi a kto tylko gada

 

samokrytyka..to jest to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek to takie trochę szukanie w kupie bakterii. Dawno nie było żadnej reformy, to zróbmy jakąś. ;)

 

Jak ktoś jest nowym userem, to mało prawdopodobnym jest, że napisze rzeczową krytykę w swoim pierwszym poście. Większość nowych userów stara się najpierw nieco "wkupić" w społeczność danego forum, i jest to raczej zachowanie normalne. Nie raz widziałem sytuacje (na różnych forach), gdzie nowy user w swoim pierwszym poście napisał szczerze, co myśli na jakiś-tam temat, i momentalnie był jechany, bo to przecież skandal - nie dość że pisze pierwszego posta (to pewnie lama i wogle), nie dość że nie boi się krytykować, to jeszcze istnieje pewne niezerowe prawdopodobieństwo że ma rację!

 

Dlatego nie oczekujcie od nowych userów, że w swoich pierwszych postach zaczną od rzeczowej krytyki danej pracy. Poza tym, "starsi" zawsze mogą zwrócić uwagę "młodym", by starali się pisać komentarze, które wnoszą coś nowego do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wiekszosci prac mozna najwyzej dopisac ze sa ladne albo nei dopisywac nic jak ktos ma inny gust,

mozna powiedziec co by sie zrobilo inaczej lub jak rozwiazac jakis problem,

mnie jak sie cos nei podoba to pisze, a jak ktos pyta jak cos zrobic albo co trzeba by efekt byl x i akurat wiem jak to tez pisze, a jak mam napisac cos deprymujacego to wole psota zamknac i poaptrzec moze cos sie zmieni,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem - nie chciał bym sie wypowiadać by ktoś mnie obrzucił błotem za moje zdanie - ciężko zbieram punkty reputacji - bo dla mnie to nowy wyznacznik - swoją drogą jak by do tego podejśc to zawsze ktoś będzie nie zadowolony - ile istnień tyle myśli.

 

Z liczbą postów to chyba nie jest do końca tak jak niektorzy myślą - tzn dajmy na to xeav'a ;) ma już sporo postów a nie dlatego że postuje głupie teksty typu ten na górze ;) tylko dlatego że z tego co sam widze dzielnie działa na rzecz forum - ile kroć widze są od niego rzeczowe odpowiedzi itd ponadto newsy itp większy odsetek postów stanowią odpowiedzi na pytania innych - niż komentarze typu nice one - które są kroplą w morzu.

 

Zresztą z tego co ja widze to nie jest to aż tak nagminne i zależy bardziej od tego kto postuje prace pod ocene forum - postuje nowy user - czesciej jest - dobrze jak na nowicjusza itd postuje ktos lepszy - to juz są tylko pstryczki w nos - jak na ciebie to słabo - pewnie tez uważam że lepiej było by napisac to mi sie nie podoba i to a to jest dobre niż zwykłe - dobre ale render słaby - bo to nic nie wnosi - render słaby ale wiele to autorowi nie daje.

 

Tak samo było głosno o wulgaryzmach itd i doszlismy wspólnie do wniosku ze lepiej będzie jak bedzie sie to kasowac i co teraz sie dzieje na forum ? jest tego wiecej niz było - przykład jest w tym wątku - wszyscy wiedza co piszący ma na mysli dajac ********* - nie oszukujmy sie. Bardziej teraz zalewają forum takie teksty niz cokolwiek innego a zawsze były używane mniej wymowne wyrazy typu extra itd.

 

Prawda jest taka że powinniście zacząc walczyc o punkty reputacji :) niz sie zastanawiac to tu zrobic, bo zmiany na wiele sie nie zadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usuniecie postow z widoku to dobry pomysl ;) nie bedzie kusic :P mozna zachowac w profilu je, jak ktos bedzie chcioal zobaczyc dla czystej ciekawosci :). a zastosowanie jakis twardych regul "jak powinien wygladac prawidlowy post" tez jest chore. my jestesmy ludzie, a nie robocopy ;). skuteczniejsze byloby po prostu zrobienie wrazenia ze cos takiego nie jest mile widziane. to tak jak w skandynawii z czystoscia - gdy widzisz jak czysto dookola sam sie wstydzisz wyrzucic na ziemie papierek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczba postów nie jest wyznacznikiem tego jak jestes dobry - mozesz miec 10tysiecy postow nie umiejac nic i na odwrót. Moim zdaniem to raczej wyznacznik osoby do której mozesz sie zgłosic potrzebując pomocy - większa czesc liczby postów to odpowiedzi na pytania innych niz spamerstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności