Skocz do zawartości

Modele 3d : Afterfall.pl projekt


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

nie mowcie ze nikt nie szuka dobrze platnej pracy (z umowa o prace z % z zysku gry) w bardzo kreatywnej, zdeterminowanej i co najwazniejsze: mlodej z ogromna sila ekipa ?

 

 

-- ciezko to zrozumiec :D serio :D

 

//co do grafikow: nie wiem czy ktos nie poczuje sie zle jak napisze tu jego ksywke, wiec nic nie pisze, jak ktos chce napisac ze bedzie robil przy AF - moze smialo pisac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 804
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

http://www.afterfall.pl

http://www.whatwillbeafter.com

 

Niestety nie moglismy pokazac zadnych screenow i konkretow ;/

No, ale wazne jest chyba to, ze idziemy dosc szybko i wytrwale do przodu :)

Na naszym community odpalimy cos w rodzaju devbloga - gdzie wszyscy beda informowani o postepach w produkcji Afterfalla na bierzaco (liczac nawet spotkania przy piwku i innych rzeczach dla ludzi ;) )

 

Tu przy okazji chcialbym podziekowac wszystkim ktorzy nas wspierali, pomagali, imprezowali :) jak rowniez dla tych ktorzy teraz nas wspieraja, pomagaja i imprezuja :) nie wiem kiedy bedzie nastepna okazja by Wam wszystkim serdecznie podziekowac.

 

Cheers! i w koncu nasi PRowcy zaczynaja prace :P

 

ps.

Ja bym chętnie się przyłączył, ale do najblizszej sesji jeszcze studiuje :)

hehe ;D dobry wybor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robicie w 3dmax ? To chyba trochę archaiczne podejście do tematu* ale z drugiej strony jest pewność ze każdy zrobiony model będzie wyglądał ok po eksporcie do silnika.

 

 

* Zbrush , mudbox ? Nie używacie tego?

Edytowane przez Muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robicie w 3dmax ? To chyba trochę archaiczne podejście do tematu* ale z drugiej strony jest pewność ze każdy zrobiony model będzie wyglądał ok po eksporcie do silnika.

 

 

* Zbrush , mudbox ? Nie używacie tego?

 

ja nie wiem w czym tam robią, ale co ma piernik do wiatraka?

chyba nie do końca wiesz o czym mówisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko robicie w 3dmax ? To chyba trochę archaiczne podejście do tematu* ale z drugiej strony jest pewność ze każdy zrobiony model będzie wyglądał ok po eksporcie do silnika.

 

 

* Zbrush , mudbox ? Nie używacie tego?

 

- Co za różnica?

- Co to ma do rzeczy?

- Dziwne pytania.....

 

Teoretycznie do składania trójkącików można użyć notatnika ;)

 

Pozdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogłoszeniu pisze że trzeba znać 3Dmax , dlaczego nie inny ?

Kogo to obchodzi..

Tak jakbyś dostał samochód służbowy i pytał dlaczego taki a nie inny, powodów jest wiele i każdy powodujący ma swoje uzasadnienia.

 

Anyway, dawać screeny, coś musicie już mieć łobuzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety chłopaki na screeny nie macie co narazie liczyć. Tak to jest gdy projekt zmienia swoją formułę...

 

Wichur >> Praca tylko na miejscu.

 

W ogłoszeniu pisze że trzeba znać 3Dmax , dlaczego nie inny ?

obsługa wings3d też jest mile widziana XD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w nowym CDA sa jakies-tam informacje nt Afterfalla + 2 screeny z bardzo wczesnego etapu produkcji (4 tygodnie pracy) jak by kogos interesowalo.

 

Za tydzien odpalamy devbloga juz konkretnie - graficy beda zapodawac swoje WIPy do komentarzy, mam nadzieje, ze nam pomozecie w miare mozliwosci:)

 

btw. szukamy jeszcze jednego grafika do pracy na miejscu - wiecej w dziale Praca.

Edytowane przez intoxicate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze na miejscu. wielu chetnie by wzieło udział w projekcie, ale w domu, bo do bydgoszczy daleko! Moze jakas filia w łodzi?:D

bedzie tez praca zdalna - ale narazie nie zbieramy zgloszen i nie tworzymy bazy.

Bedzie rowniez mozna 'pomoc', ale to za pare tygodni wytlumacze.

 

zarzuccie skan'a z cda, nie bede kupował gazety za 2 dychy czy ile tam kosztuje zeby DWA skriny zobaczyc ;)

pzdr

w poniedzialek to zrobie :)

 

 

edit:

widze, ze jeszcze Moderatorzy nie dodali ogloszenia tutaj - pewnie chleja, w koncu piatek ;)

http://community.afterfall.pl/index.php?showtopic=5760 tutaj mozna zobaczyc ogloszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się Wam układa. W artykule jest napisane, że "w grze zmieniło się właściwie wszystko", i że prace "rozpoczęły się na nowo". Pracowaliście nad tym już dosyć długo, spodziewałem się że tera to będzie tylko kwestia dopięcia wszystkiego na ostatni guzik, a tu niespodzianka :)?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowaliście nad tym już dosyć długo, spodziewałem się że tera to będzie tylko kwestia dopięcia wszystkiego na ostatni guzik, a tu niespodzianka :)?

to wiaze sie z :

- rozproszonymi po calym swiecie prawami majatkowymi

- swiecie gry ktory pozwala na stworzenie 3 gier

- polishowanie gry zalezne od terminu wykonania produktu

 

zycie no .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzenie takiej gry to w dużej mierze powstawanie GDD (300 stron samego scenariusza to już co najmniej pół roku do przodu) i z tego co mi się wydaje to w trakcie prac "amatorskich" to powstało. Teraz chyba powinni zacząć pracować nad samą grą, dopieścić silnik i stukać assety na masę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3X wiekszy niz w wiedzminie i bez opoznien?...sprytnie? ... ale liczycie te pare lat wstecz czy wszystko zaczynacie od nowa? :) ....no zobaczymy :) powodzenia w kazdym razie.

hehe racja, w sumie liczymy od Lipca :P

 

Stworzenie takiej gry to w dużej mierze powstawanie GDD (300 stron samego scenariusza to już co najmniej pół roku do przodu) i z tego co mi się wydaje to w trakcie prac "amatorskich" to powstało

nie do konca. Zapotrzebowanie na dokumentacje jest caly czas - przez calosc produkcji. Nie chcesz wiedziec ile stron ma DD AF - bo to poprostu ZAL :D

 

eraz chyba powinni zacząć pracować nad samą grą, dopieścić silnik i stukać assety na masę :)

pracujemy dynamicznie. Jesli chodzi o same assety - od Lipca. Jesli chodzi o engine - to znacznie wczesniej zaczely sie konkretne pracy nad nim.

 

Kseronarogu - w tej branzy chyba nie istnieje cos takiego jak 'bez opoznien' :D ale oby oby

nom. Pamietajcie ze to nie my piszemy takie zapowiedzi - tylko prasa, ktora czasami pisze rozne dziwne rzeczy...

 

Mysle ze za miesiac powinnismy juz pokazac cos czego nie bedziemy sie wstydzic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka informacja, moze kogos zainteresuje.

 

Przez 2 dni siedział u nas dość... doświadczony producent gier komputerowych (doświadczenie od początku w ogóle tworzenia gier na świecie, nie będę wymieniał firm w których pracował przez te lata). Udało się tą wizytę wykorzystać w 99%. Chciałbym poinformować Was ze zbieramy informacje o doświadczonych grafikach (branża gamedev), którzy pracują na zlecenie. Jeśli jesteś taką osobą i chciałbyś byśmy wiedzieli o Twoim istnieniu - proszę napisać maila na a.koloska[at]nicolasgames.pl z tematem "grafik zlecenie" dołączając swoje portfolio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przez 2 dni siedział u nas dość... doświadczony producent gier komputerowych " eee, mam lepszy PR. pamietam pilem kiedys tydzien z legendarnym dekoratorem wnetrz, hmm wlasciwie czemu by nie napisac co robil: 2 pomieszczenia bialego domu, imprezy studio 54, przybijal piatke z warholem i takie tam... spotkanie wykorzystalem niemal w pelni - znam ok 99% knajp i hotelowych barow w w wielkim jablku, w ktorych warto zostawic pieniadze.

 

egészségére...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witkowski - luzik, nie jest to zaden PR. Widzisz, chodzi o to, ze my tworzylismy ta gre po pracy, po studiach - pracujac w polsce. Tworzenie gier (AAA) na zachodzie wyglada bardzo inaczej. Poinformowanie o tym, ze taki ktos u nas byl = informacja dla osob ktorzy interesuja sie projektem i znaja jego historie.

 

Nie mam nic do tego, ze ktos moze to odbierac w taki sposob w jaki Ty to odebrales. Glownie chodzi o to, ze nie chcemy byc 'zamknieci' dla innych. Moze to blad, moze nie - moze kazdy mysli ze jestesmy amatorami, moze kazdy mysli ze nie wiemy co robimy.. ale wybralismy pewna droge informowania Was o naszych poczynaniach, ktorej bedziemy sie trzymac, bo wg nas jest 'fer'.

 

Widzisz, byłbyś amatorem alkoholikiem moze chcialbys komus napisac o tym, ze piles z profesionalnym alkusem i sporo sie przy tym nauczyles.

 

btw. Watek na forum = spolecznosc.

 

Moze i zaraz wszyscy naskocza na witkowskiego

czemu ktokolwiek mialby cos takiego zrobic? :| nie kminie

 

Mam nadzieje, ze nie wywolam tu zadnej dyskusji typu: moja racja jest mojsza...

 

Jeszcze trzeba miec na uwadze to, ze nie dorastamy do piet takim firma jak CDP, Techland, Metro, City - ktore maja znacznie wieksze doswiadczenie od nas. Tylko musialbys zauważyć, że ludzie z tych firm nie wypowiadaja sie 'od tak' na forach - my chcemy byc inni, w koncu jestesmy inni. Dano nam bardzo trudne zadanie do wykonania i robimy wszystko by je jak najlepiej wykonac.

Edytowane przez intoxicate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się u Was jednak dzieje. Miło :D Fajna stronka, ale nie lubię, gdy trzeba przewijać jeszcze w bok, pewnie nie liczyliście, że ktoś może mieć mały monitor :P Skoro chcecie tak informować ludzi 'co tam u was' to pokażcie więcej modeli, skrinszotów z gry, conceptów :d Nakręćcie ludzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy masz coś do wiatraka? :P

A tak na powaznie, to jak zapewnie czesc zaglądających tu ludzi wie, tworzenie gry komputerowej wbrew pozorom to bardzo skomplikowany proces, i na tak wczesnym etapie produkcji ciężko jest pokazywać konkretne konkrety , bo z każdym dniem wiele się zmienia (na lepsze oczywiście :)).

pozdrawiam

Edytowane przez SoAd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, konkretnych konkretów nie ma jeszcze, poczekamy - zobaczymy co z tego wyjdzie :) Tzn jak zrobimy - tak będzie, ale żeby nie było: staramy się :)

 

edit:// do Levego - słyszalem ze w Krk przesiadujesz ostatnio ;) jestem tam dosć często, będzie trzeba się ustawić. :P

Edytowane przez Ardeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy masz coś do wiatraka? :P

 

Oprócz tego że był z bardzo bliska, to najpiękniejszy wiatrak jaki w życiu widziałem!

 

do Levego - słyszalem ze w Krk przesiadujesz ostatnio ;) jestem tam dosć często, będzie trzeba się ustawić. :P

 

Zgadza się. Minimiting nie zaszkodzi:D

Ale jeśli weekend to dopiero ten koło 15 listopada bo w ten mi się nic nie chce a w przyszły zmykam na roztocze pochasać po lasach jak sarna na wietrze w ciepły jesienny... ee, zresztą nieważne.. no;)

 

pzdr!

Edytowane przez Levus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności