Skocz do zawartości

Scena 3D: dama z łasiczką


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, coprawda z reguły jak zakładam wipa to pracy niekończe ale zaryzykuje :]. Mam zamiar wykonać żołnierza marines który trzyma za ogon łasiczke z dziwnym wyrazem twarzy :). Być może zakończy sie na samym żołnierzu aczkolwiek jak starczy sił to wykonam również łasiczke. Postaram się wykreować obrazek w ten sposób aby chociaż po części był kojarzony z orginałem :).

 

Poniżej obecny progress:

 

1ca886bb-1_jpg.jpgaa805d29-2_jpg.jpg1dab5667-3_jpg.jpg

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość spokojny

No, no całkiem, całkiem, żeby tylko wytrwałości starczyło to zapowiada sie na bardzo interesującą pracę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaras - przecież mariny zawsze do siebie "ladies" wołają w amerykanckich filmach ;]

 

Modelik sympatyczny, pomysł intrygujący, hehe. Swoją drogą pierwszy raz widzę zeby ktoś modelować zaczynał od krawatu ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

vorek--> pionier zaczynal modelowac (zolnierza) od sluchawek :)

max glowka super jako ze jestem fanem (z zamilowania) organiki prosilbym o siateczke bez ms'a!! i odpowiedzenia na pare pytan:)

miales jakies printy (przod bok) czy patrzyles tylko na jakies zdjecie lub robiles z banki(tlumaczac z glowy) ?? :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna główka tylko imho troche zanisko żuchwa, podnieś ten tył szczęki wyżej ucha bo troche za nisko chyba opadło. Wogóle to nie wyobrażam sobie marinsa z łasiczką ale zobaczymy =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, miałem krótką przerwe :) Ale juz zaczołem prace, poniżej obecny progress + kilka odpowiedzi :)

 

_kuba_ --> thx :)

spokojny --> dzięki :)

jaras --> dzięki :) dama tuz pod spodem :)

Vorek --> dzięki :) nie zaczynałem od krawatu :), kiedyś miałem do wykonania pare panów w służbowych ciuchach i porzyczyłem sobie krawacik :)

krzyhhh --> thx :)

Georgas --> dzięki :), mało kiedy ale robie :]

nielot007 --> danke :) siateczki pod spodem, natomiast co do referencji to mam tego troszke, poniżej rzuty z których korzystałem :)

cta --> jak na moje oko jest wszystko ok, ale sie jeszcze zobaczy :) PS: będzie trzeba rozwinąć wyobraźnie :)

mrkrzysiek --> thx

tomeus --> dzięki

 

ad1f66bf-4_jpg.jpgbb7c0b04-5_jpg.jpg

 

6e4611a8-front_head_jpg.jpgbd605f1d-left_head_jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem fajna twarz, ale widzę że nos no dole i zagłębienie nad górną wargą jest trochę krzywe, ale może to chodziło o asymetryczność. I mam nadzieję że dorobisz szczegóły bo nie lubię modeli ludzi wyglądających jak manekiny:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ciekawy pomysł, przeczytałem kawałek pierwszego zdania i już sobie wyobraziłem, że będzie trzymał broń tak jak by trzymał tę łasiczkę. :)

Ale łasiczka też dobra.

Modele super, nie mam się czego przyczepić. Głowa niesamowita.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze :) Ciągle pytacie dlaczego dama, cały obrazek będzie ustawiony w podobnej "pozie" jak obraz "dama z łasiczką" tyle że mój będzie taki hmmm "inny?" :). Poniżej obrazek z pracami nad teksturką głowy i skin shaderka. Jutro pokaże coś więcej w większej rozdziałce :).

 

d5111a28-twarz_jpg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim ;) Dawno tu nie zaglądałem, no ale pora wziąć się za robotę... Mój drogi maxie - mięśnie wporzo, proporcje też wporzo. Jak na Twój rozwój umysłowy to całkiem fajnie to wykonałeś. Liczę, że dokończysz pracę z dobrym skutkiem.

 

PS. Jak chcesz, to potem moge zacząć Cię krytykować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A witam. To ja sie troche przyczepie, bo tak ogladam ogladam sobie od wczoraj i caly czas mi nie pasi cos z ta glowka. Ogolnie jest bardzo duza mozgo-czacha co prawdaz zdazaja sie czasami takie wynaturzenia w przyrodzie i jest to normalne. Cala glowa sprawia wrazenie odrobine za duzej w porownaniu do ramion (chlopieca postura). Twarz jest dosyc pociagla ale mozgo - czacha jest przy tym dosc szeroka, czolo jakby za bardzo idzie do przodu przy oczodolach no i przez to sprawia wrazenie bardzo masywnego. Ale twarzyczka jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za komentarze miśki :*

 

Byc moze myslelijscie ze ja sie tutaj obijam ... ale nieeee :) Pracowałem nad scenką i konceptem, i w końcu praca ma tytuł bliżej nieokreślony :) pomyśle nad nim jak ją skończe, na chwile obecną skrobnełem czołg i wymyśliłem taka oto scenka. Czołgas będzie jak rupiec, zarośniety itd. :)

 

389c53a7-concept1-jpg.jpg

 

PS: czołg to rudy :) taki polski klimacik :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności