Skocz do zawartości

Mity i Legendy: "Baba Jaga"


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

dzeki za komentarze, co do umiejscowienia jagi to fajnie byloby wrzucic ja na pierwszy plan ale jak? kurcze, jakos nie bardzo wiem jak to przebudować zeby dobrze bylo.

jaras: wrzuc fote Grzesia to porównamy :)

tymczasem pomysłem SSn4k3 zabawa z jagą i kociołkiem, dużo cześć w fotoszopie dodana.

twarz17b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle tak, jage dac bardziej w lewo i ja odsunac troszeczke (minimalnie) i w tle domek;] Fajnie, ze sprobowales cos z mojego pomyslu, pozdro i powodzenia;]EDIT: Mam nowa wizje do podrzucenia, ale to naszkicuje jutro z rana jesli mozna cos takiego z bitwie robic?:D

 

EDIT nr2

jagajp9.jpg

Ja to widze tak. Jest noc, niebieskawie poswiaty od ksiezyca czy jakos tak, kamera lezy na ziemi i spoglada spod kotla w gore, i widzisz olbrzymia jage i w bliskim tle domek ktory "wyrasta" zza jagi i kotla, widac jescze niebo - gwiazdy, ksiezyc. Na tle ksiezyca moze jakas sylwetke lecacego nietoperza... itp;] mam miliardy pomyslow;]

 

Edit3:

A i przepraszam za profanacje renderka ale nie chcialo mi sie rysowac a tak to pokazac najlawtiej;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za komenty,

Szymeq: dzieki

ziomuś: dzieki, co do gubienia sie w tle ciagle nad tym myśle, moze w koncu coś wymyśle

KLICEK: no, wyskoka trawa i mrok, ale gdzie? przed domkiem, za ogorodzeniem a moze w ogóle po całości?

SSn4k3: spoko koncepcik tylko czy przy takiej leżącej na ziemi kamerze zniekształcenie postaci nie bedzie za duze?

ndru_w: Ty to masz pomysły, mikrofala hehe, dobre dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

a moze cos takiego, tylko w troche innej pozycji, wykrzywionej w strone widza głowie i jakąś lampka w ręce (tymczasowo wrzuciłem w fotku to jasne kółko) ?

chatka_51_9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komenty, i tak:

wlosy: racja racja, coś trzeba z nimi zrobić

materiał: tez racja, błotko i ogólne zniszczenie musi być

kij: kurcze, myślałem ze za cieniki jest... ale teraz jak patrze to zeczywiscie zamiatanie nią byłoby mocno utrudnione :)

jaga_14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zwieksz górną część miotły bo obawiam sie ze do latania to jest moze i spoko ;) ale do zamiatania to specjal by sie nie nadawała :P No chyba ze przy sprzataniu pomaga sobie czarami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świetnie to wygląda, tylko jak mówi jeleń u góry za ciemno,

i cienie liści na babce bym zrobiła odrobinę bardziej rozmazane

ewentualnie trochę obróć kamerę albo chatkę, żeby było widać kawałek jej lewej strony (będzie wtedy jaśniej bo tamta strona jest w słońcu)

przybrudź jej suknię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracka robi naprawde wrażenie, jednakże drzewa ręcznie modelowane itp bo te mi wyglądają na maxowe prezentowałyby sie znacznie lepiej. o ile pamiętam "legende" to ta chatka była w mrocznym lesie itp.. wiec stare powyginane drzewa byłby naprawde niezłe. aczkolweik i tak jest super.. zarówno modele chatki i baby jak i oświetlenie które buduje klimat. trzymam kciuki za wygranąbo Twoja praca jest moim typem :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze kochani! Naprawde bardzo pomagaja, szczegolnie jak sie coś dłuzej robi i traci sie swierze spojzenie.

Co do wąsów to rzeczywiscie tak wyglada ale zapewniam ze ich nie ma :) wargi takie ma ze cień brzydki sie robi. Drzewa wiem ze są słabe, próbowałem w xfrogu porobić ale marnie szło wiec narazie zostawiam te, + jakieś jeszcze w oddali dodam. Koncowy render w ogóle chciałbym zrobić na paru warstwach, coby moze przyciemnić dalszy plan i jakoś plany zróżnicować bo narazie jakoś sie zlewaja. aha, wywale chyba to drzewo po prawej no i zmniejsze liscie na pierwszym planie, a moze nie?

chatka_61c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem teraz na innym monitorze i yyy gora calkiem czarna

edit: jestem znowu na moim i jest lepjej

 

przedtem kolory na pierwszym planie byly lepsze

 

ta swieczka w czaszce - no nie wiem, troche za duzo czaszek moze.

 

patyk bym powykrzywiala bardziej

 

jej szate troche bym poszarpala i przybrudzila

 

kapeluszowi brakuje detali w modelingu (albo jakiesgos displacement), tekstura wyglada jakby byl czyms owiniety ale ksztalt tego nie oddaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, no racja palnik sie zrobil i chyba za jasno świeci. Ubranie jeszcze sie przybrudzi, a kapelusz moze w ogole wywalic i zrobic jakąś poszarpana, siwą szope na głowie?

tymczasem takie wczesniejsze wprawki z innymi drzewami

chatka_62.jpg

chatka_63.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, bw2, ale domyslam sie ze slaby film?

w porównaniu do jedynki, bw2 to dno:D

Jest lepiej, chociaż kolorystyka poprzednich renderów była jeszcze lepsza! Chodzi mi o poscik #180:cool: Ale tak też jest b. fajnie! Albo fajnie by pierwszy render z postu #184 wyglądał gdybyś troche przyciemnił pierwszy plan, tam gdzie Jaga. Niebo na tym renderku jest super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

góra wypas, pieknie to rozegrales, jednak dół jest moim zdaniem w zbyt dużym chaosie i nieprzyjemnie się go ogląda, wszystkie czaszki na jednej plaszczyznie a lepiej wyglądałoby jakbyś rozmiescil je w przestrzeni. Gratuluje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności