Skocz do zawartości

Model 3D: | d o o d l e s |


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

choc Alexoliver'a tam nie ma :P

 

 

Takie bajeczki to nie do mnie ;P.

 

Ale progres fajny, mordka wygląda dużo oryginalniej. Tylko pracuj nad proporcjami, musisz przełamać wrażenia dużego dziecka, w końcu to straszny koleś ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

modelik super,wszystko prawie ok, twarz powinna byc chyba bardziej papusna, Ty zrobiles mu rysy starca i to pewnie nie gra ;) od przodu ok ale bok juz mniej cos bym z noskiem zrobil, gdyz twarz niemowlaka jest zbudowana optymalnie do ssania cyca :) usteczka bardziej papusne i do przodu daj grubsze policzki i oczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczy masz troche za duze u tego dzieciaka, nos jest tez delikatnie zbyt dlugi i troche zmienilbym ksztalt na taki jak masz tam na fotce, ty zrobiles troche bardziej jak osoby doroslej,pozatym wedlug mnie cala twarz masz tez delikatnie zbyt pociagla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie jest za wysoki i za bardzo koscisty, to dziecko z twarzy to wyglada tak ja wiem 3 moze 4 lata, powinien byc nizszy, bardziej pulchny, wiec tych zeber raczej nie bylo by widac, tak samo nie mialby zmarszczek na szyi, twarz widze juz chyba poprawiles bo wyglada lepiej, aha wczesniej tego nie zauwarzylem, ale uszy mu troszke zmniejsz bo ma odrobine za duze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Adek--> za bardzo koscisty hmmmm ogladales zdjecia dzieci z afryki ? dzieci z reguly maja uszy duze :)

Kimmi--> pamietaj, ze ja nie robie niemowlaka to ma byc okolo 5 letnie dziecko widzialem troche nawet to co pokazalem pokazuje, ze jednak maja "rysy"

 

Tomala--> chyba wlasnie tak powinno byc(mniej wiecej)

OK

nie moglem sie zdecydowac czy robic z widocznymi rzebrami czy z takim brzuchme jak "w ciazy" i sie zdecydowalem :)

 

ps. dzieki za komentsy lubie takie dyskusje :)

 

childwv2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm no wiesz nie powiedziales nigdzie ze to ma byc dziecko z afryki ;) chociaz moze faktycznie refka ktora dales wczesniej mogla by na to wskazywac, no ale to tylko jedno zdjecie ktore pokazuje na dodatek tak naprawde tylko twarz, wiec pisalem raczej ogolnie, a nie konkretnie o dziecaich z afryki :)

 

wiesz tak sobie teraz troche przejrzalem zdjecia takich wlasnie dzieci, i wyglada na to ze one tak do pewnego wieku to raczej dosc pulchne sa, a przynajmniej tak by wynikalo z tych zdjec :

 

http://georgeyk.files.wordpress.com/2007/05/dws-angola-child2-big.jpg

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/dd/yc/oawz/NVkvvabM6bLtltPBIB.jpg

http://republika.pl/blog_bj_3498223/4110433/tr/naplecach-1.jpg

 

co do tych uszu to sie nie kloce, bo to w sumie kwestia dziecka i jedno bedzie mialo to ucho troszke wieksze inne troche mniejsze

 

w kazdym razie to co teraz wrzuciles pod wzgledem proporcji, wydaje sie byc ok, pewnie to jescze bedziesz poprawial, ale wizualnie tez to fajnie wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno sie nie zgodzic z dwoma ostatnimi przedmowcami, jesli moglbym cos zasugerowac, to zwrocilbym uwage na oczy, bo sa lekko skosne. Zbyt pucolowate sa tez policzki. One i wydecie ust, sugeruja ze dzieciak ma cos duzego w ustach. Jesli chodzi o cala postac, to przesadziles z brzuchem, porownaj ze zdjeciami wrzuconymi przez Adka. Schodzi on tez zbyt nisko i nie zostawia miejsca na genitalia. To miejsce tez z reszta jest wysuniete za bardzo do przodu. Poczekamy-zobaczymy jak to sie rozwinie. Masz juz niezla baze, nie zepsuj tego;).

Edit: jak sie przyjrzalem reszcie modelu, to jestm troche jeszcze bledow, np obojczyk, albo tyl glowy. Ale to wszystko jest jeszcze do naprawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie widac anatomiczną budowe czaszki tego pana. wydaje mi sie moze że troszke górna czesc brody idzie za bardzo w szpic na srodku, żuchwa chyba nie ma takiego kształtu na brodzi, tak mi sie wydaje. ale to tylko niuans:) ogólnie bardzo dobra praca, widac warsztat, który jest zapewne zdumiewający:) jeszcze całego z pewnoscia nie przejrzałem i chyba predko nie skoncze:)

 

wiem, że to moze dziwnie brzmiec, że aż tak mocno poczatkujący gosciu na forum jak ja czepia sie szczególów u osób z potężnym warsztatem i doswiadczeniem. Anatomie głowy znam dosc dobrze - poprzez rysowanie portretów:) troszku sie tym interesuje:)

 

przepraszam za nudzenie, nie bede już:) pozdrawiam Nielocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

Nie podoba mi sie to co dzieje się pod oczami w dwóch ostatnich modelach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności