Skocz do zawartości

Model 3D: | d o o d l e s |


nielot007

Rekomendowane odpowiedzi

Klicek--> to chyba znaczy ze do dupy :(

 

Luki Luki--> masz racje :) przewertowalem juz wieksza czesc "znanych 3d" hehe czas isc na swoje :D serio dobrze piszesz zauwazylem u siebie maniere robienia modeli praktycznie tak samo oczy usta nos ucho(ble) itp. czas sie chyba zaczac rozwijac i porobic jakies glowki ze zdjec. Chcialbym pobyc sie swojego "stylu" swoich natrectw i robic dobre modele roznorodne technicznie dobrze dobre formy tak naprawde to detal mnie az tak bardzo nie kreci (choc znajdzie sie tutaj pare glowek ktore maja detal slaby ale ...)chcialbym nauczyc sie robic dobre krztalty :)

 

ok troche sobie pomarudzilem hehe czas sie wziac za siebie

 

dzieki za komentsy :)

 

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ładnie zaznaczone mięśnie. Czyste, chirurgiczne kreski. Gubernator ;D jak mniemam. IMHO Z pośladkami coś nie gra, ale tak to jest całkiem wporzo :)

 

PS. Jeśli mógłbyś zdradzić.. to ile masz pamięci RAM w komputerze ?, bo widzę, że kroisz na dosyć wysokim podziale siatki, pewnie dlatego uzyskujesz proste i wyraźne kreski; BTW. ciekawa technika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

propsy leza :)

 

to samo miałem napisać, na pierwszy rzut głowa sporawa..

 

Pozatem przydałoby Ci się wyrobić nieco więcej subtelności w budowie muskulatury, tak samo jeśli chodzi o głowki i mięśnie twarzy, Twoje modele są jak na moje oko nieco zbyt sterylne, trochę "mechaniczne" w budowie..

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no konkrety to hmm wszystko nie pasuje do siebie :), pomijajac to ze nie ma miednicy, zle wygiete uda tak jakby nie mial tam kosci, zle wygiete piszczele, tylek wyzej niz fiutek, za dluga szyje, za duze stopy, za duze dlonie, za duza glowe i jej bledy anato

 

Ale oklaski naleza sie za cycki ramiona i biceps bardzo ladnie wyszly :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nielot, najzdrowiej bedzie jak sam znajdziesz te konkrety. Prawie wszystko w tym modelu lezy a posladki nawet kwicza.

 

Wlasnie dociaga sie drugi obrazek, jest znacznie lepiej, ale tylko do tej dziwnej linii dzielacej korpus na dwie czesci. Facjata na skroniach strasznie nieladnie przesadzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem pojechać po tym modelu ale już chyba wszystko przedmówcy wymienili. Głowa chyba nie jest za duża Arni też miał niezły baniak(patrz obrazek niżej) ale szyja to na pewno przesadzona i niepoprawna anatomicznie. Pod brwiami powinna być skóra nachodząca z góry na powieki i powinna być wypukła a nie tworzyć takie wcięcie. A wgłębienia za brwiami to chyba żeby ciekawiej wyglądało bo z rzeczywistością nie wiele to ma wspólnego zresztą takich udziwnień jeżeli chodzi o sama głowę nie brakuje. Cyce po mimo że wyglądają na przypakowane to jeszcze bym je trochę podpompował. Zresztą sorry jak to nie ma być Arnie bo jakoś sie tak do niego odwoływałem cały czas.

arnold_schwarzenegger_training.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielot-> piękne obłe wyślizgane kształty, linie jak od krzywików ciągnięte, bardzo mocno "rysujesz" te modele, niemalże karykaturalnie, mieśnie u Ciebie są do bólu widoczne, dokładne. Nie mówię, że modele są złe, po prostu przydałoby mi się w nich nieco więcej expresjii, swobody, powinieneś wyjść tak jak mówisz, ze swojej maniery.

Tak jak napisałeś w wymianie zdań z P., że nie potrafisz zostawić niedorobionej rzeźbionej bryły, może nad tym powinieneś popracować.

 

Zobacz na fałd brwiowy (czy jak to się tam nazywa), czy usta, przerysowane maxymalnie.

 

Więcej swobody;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomala racja normalnie jak w mor** strzelił brakuje mu tylko tej jego fikuśnej broni - bardzo mi się podobała ta postać w filmie. A co do modelu to tak jak wszystkie prace jakie teraz wrzucasz trzymają poziom i staje się to nudne - dlaczego nie robicie reszty ciała ? A się zbulwersowałem ;) zapoczątkuj nowy styl zrób resztę postaci :D Aż zapodam referkami.. Znalazłem dwa fajne zdjęcia a jedno pokazuje jego ekwipunek jakbyś przypadkiem filmu nie widział ;]

 

http://www.highdefdiscnews.com/reviews/no_country_for_old_men/image3full.jpg

 

http://www.timesonline.com/content/articles/2008/03/02/entertainment/doc47bb430193bfe890700331.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie nielocie:) Już chyba nikt się nie czepi, że nie robisz textur:)

 

Tutaj chyba wychodzi Twój styl:)

Mocno bardzo wyrysowana rzeźba policzków tu "przy uśmiechu", powieki przy zewnętrznych kącikach, itp.

Nie jest to jakiś problem duży czy coś, ale może przez to tracić na realiźmie, if ya know wha' I mean:p

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności