Skocz do zawartości

Pojazd 3D: RENAULT Megane RS_kopia


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!!! Mowilem ze wroce ;P

Skrobie sobie powolutku Renowke... Bedzie to wersja RS - moze pozniej ja lekko "stjuninguje" ;) Dzisiaj skrawek zderzaka - przedniego (bo w tych francuzach to roznie bywa hehe). Oczywiscie daje probke zeby rozpoczac jakos ten watek. Ja juz widze pare bledow ale je poprawie jeszcze dzisiaj jak znajde troche czasu. Autko w modellingu wydaje sie mi wrecz banalne, ale zawsze beda jakies przeszkody...

Jak macie jakies ciekawe zdjecia tej fury w hi-res to dawac linki! :)

Oczywiscie modelik powstaje w POLY. A siatka bedzie jutro - chyba :P:P:P

 

00011bm.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 446
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bzyku: no wlasnie :) Skoncze skoncze!

STORM: sie przydaly - dzieki!

hkropinski: to zrob ta najnowsza wersje :) Moze byc ciekawie...

 

Dobra... Skonczylem to "oczko" w zderzaku. Mysle, że jest przyzwoite. RA, mozesz miec pretensje, ze ma byc to troszke cofniete do tylu ale zostawiam to juz tak jak jest ;P

Dzisiaj juz nic nie robie bo ciagle sie odrywam od modelowania a to nie jest za fajne... :/ (gubie wtedy watek hehehe)

 

00039ir.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chudy: zrobilem zabieg kosmetyczny - faktycznie cos mi tam nie ten teges... ale teraz jest dobrze :D

 

Wczoraj nie moglem zasnac bo dreczylo mnie to "oczko"... Wiem wiem... Nudny jestem ;P Ale musialem to troszke jeszcze poprawic zeby bylo gites.

00049jk.th.jpg

Jakby co to juz zaczalem meczyc okolice znaczka i maske... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Widze "wielkie" zainteresowanie tym autkiem ;P hehehe No nic.. Nie mam zalu ani pretensji bo idzie mi to jak krew z nosa - ale czasu na modelowanie to mam tak delikatnie mowiac MALO :( Bawilem sie dzisiaj delikatnie z "wneka" na znaczek... Powiedzcie mi ze ujdzie w tlumie... :) Jutro bede mial wiecej czasu to dokoncze maske i dowale swiatla i elementy zderzaka (kratke - wole zrobic od razu te dodatkowe elementy)...

 

00065vl.th.jpg

 

Aaaa zapomnialbym... Jak ktos jest zly na tych z Renault za ten glupi "kant" przez srodek maski to dajcie znac... Pojedziemy zlozyc im wizyte :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwódka wokół światła przeciwmgielnego wydaje się być nierównomierna. Ostrzejszy fillet by się przydał i mały lifting (żeby wyrównać). :)

 

Ładny przód się szykuje.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrobilem troche maski... Jak sie komus wydaje, ze jest prosta i nie powinna przysporzyc problemow to sie myli ;P Tam jest to glupie przejscie, taka fala i ostro sie nameczylem zeby uzyskac satysfakcjonujacy mnie efekt... Ale udalo sie - oczywiscie musze naniesc troche poprawek ale mysle, ze ide dobrym tropem ;)

00119fc.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Jestem znowu po dluzszej przerwie - ale obowiazki rzecz swieta ;) Dzisiaj zrobilem troszke modelu - chwila roboty, bledy juz widze, ale chcialbym zaprezentowac choc cos zeby odswierzyc watek... ;P

 

mrkrzysiek: poprawilem w niektorych miejscach i zostawiam tak jak jest ;P

nielot007: siatka bedzie wkrotce :D

 

00178za.th.jpg

i taki tam lakierek dla zabawy:

00189yh.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Mialem chwilke i wyrenderowalem siatke zeby nie bylo... :P Wglebienie na drzwiach bedzie zmienione jakby co - zaszalalem... ogolnie mam pociagniete wszystko w tyl, ale nie bede ujawnial poki co bo musze te powierzchnie obrobic dopiero.

00216oe.th.jpg

i siateczka upragniona przez niektorych ludkow ;)

00220ud.th.jpg

i znowu "bajerka":

00238il.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze sie zabrales za ten model, bo brakowalo mi go na forum (wszyscy jakies takie oklepane marki zawsze robili :p) Mam nadzieje ze finalny "produkt" bedzie na wysokim poziomie. Bardzo przyjeny lakier, aczkolwiek czern tutaj to chyba nie najlepszy wybor ^^'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa patry od zawsze lubil nabijac bezsensowne posty. Ale wracajac do tematu, wypas ci idzie. Pikna siateczka :) Niby miejsce u gory miedzy drzwiami a przednim nadkolem jest na pierwszy rzut oka masakryczne, ale jak sie przyjzec to przemyslane :) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności