Skocz do zawartości

Wiz: Scena nocna (vizka)


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamieszczam jeden z projektow jakie mam okazje ostatnio robic, sceny robione na plyte ArchInteriors vol 4.

 

Tyle oficjalnie,

 

moja pierwsza vizka i w zasadzie pierwsza wieksza zabawa z Vrayem.

 

112956_0.jpg

 

Hi-Res: http://www.evermotion.org/pionier/004-ArchInteriors-4.jpg

 

________________

 

113135_0.jpg

 

Hi-Res: http://www.evermotion.org/pionier/009Archinteriors4.jpg

 

Coś zupelnie innego niz czolg wiec mam nadzieje ze jakos sie przyjmie ;)

 

serdecznosci,

Pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Aż ciężko uwierzyć jak się na to patrzy, że ty Ever jesteś. ;)

Bo to ładne jest, nawet bardzo.

2 rzeczy mnie tylko leżą na wątrobie:

- tło, kolorystycznie ok, ale potraktowane imo zbyt szkicowo,

- lampy, wygladają jak świecące boxy, na załamaniach jednak powinno być trochę ciemniej. :)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

kurcze, jestem lekko zaskoczony, ogolnie cala plytka to moje pierwsze vizki i w zasadzie pierwsza zabawa Vrayem, ten projekt jest pierwszy jaki wrzucam do galerii, tymbardziej wiec ciesze sie ze vizka przyjela sie dosc pozytywnie :D

 

jako ze lampy sie nie spodobalo w wiekszosci wiec umieszczam refke, dopiero pod koniec pracy przekonalem sie ze one takie biale nie sa jak mi sie napoczatku wydawalo, widac oddcien bezowy na kantach/zalamaniach - moj blad, tzn troche im takiej barwy nadalem ale widac za malo - moze to i dobrze bo nastepnym razem niedam sie zrobic w jajo ;)

 

tlo.. to kolejny element przy ktorym poleglem (tak mysle) moze z powodu braku czasu (lub umiejetnosci?) - nie znalazlem zadnej fotki ktora by sie wpasowala w tlo wiec musialem klepac cos na szybko w ps - nie wyszlo :)

 

hm okna? tu nie ma okna...

 

@RA, ekhm ekhm ... :]

 

czolgi czolgi, bo do nastepnej vizki wstawie czolga i bedzie bardziej swojsko :D

 

dzieki za komentarze!

 

serdecznosci

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny shader na dywanie i kanapie - jedyny minus to brak szyby z refleksami.

 

Miałek Ci jużkiedyś napisać - jesteś jedynym z everów który nie zmienił się po zostaniu jednym z nich - i to mi sie podoba bardziej niż dobra wizka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:]

 

z tymi fugami to tez racja, kolejny punkt dla Was hihi ;)

spoko, jak sie uda to za pare dni wrzuce reszte wybranych renderow :)

 

kome :* nie wrzuce foty,

Klicus :*:*

hkropinski, ja jednek poprosze o komentarze do nastepnych vizek bardziej konkretne bo niezanosi sie zeby jakis czolg w galerii wyladowal w najblizszym czasie, bedzie pare vizek :/

 

dobranoc, :* dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Pionier

No musze powiedzieć że praca jest za wysokim poziomie. Podobają mi się materiały i oświetlenie - powiedz mi ile jest ingerencji PS. Szkoda że nie ma odbić na szybie ale to mały szczegół. Teraz to ArchInteriorsy będą się rozchodzić jak ciepłe bułeczki :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

pozwole sobie wrzucic kolejny renderek, staralem zrobic pare rzeczy lepiej niz wczesniej (np lampy) ale jak wyszlo to widac nizej:

 

113135_0.jpg

 

Hi-Res: http://www.evermotion.org/pionier/009Archinteriors4.jpg

 

dziekuje za uwagi co do tla, niestety chyba zostawie tak jak jest, brak czasu...

 

Mario, zazwyczaj wyregulowanie poziomow, jasnosci, kontrastu, krzywe, wyostrzenie itp

 

serdecznosci

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wizka pierwsza klasa. ale...

odrobinę za ciemne sa niektóre akcenty w scenie: drzewko w niszy po lewej lepiej by wyglądało gdyby było bardziej rozświetlone. przód łóżka acłkiem ciekawie komponuje sie z niebieskim światłem ale nadal jest za mało rozświetlone.

gniazdka prądowe zupełnie nie pasują do tego łóżka. nie lepiej by je było osadzić niżej tak aby nie rzuycały się tak bardzo w oczy?

przy lampie AA nieco siada no i kto by postawił kaktusa przy łóżku? :]

 

ogólnie gratuluję pomysłu i klimatu sceny. miło jest odpoczywać w takim wnetrzu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do komplementów :)

Bardzo klimatycznie i to najważniejsze.

Jedno co akurat mi nie przypasowało to tło z pierwszego renderku - niebieski bardo odciąga uwagę od reszty pracy - najpierw widzisz tło, a dopiero potem znajdujesz meble itd.

... ale ja się na wizkach nie znam :P

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cieplutko ..... i te szpileczki i pomyśleć że gdzieś tam może być kobieta świetna pracka, jak zwykle pokazałeś klase Pionier nie ma się do czego przyczepić a wręcz przeciwnie można się rozmarzyć wszystko !!! SUPER !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

tweety, niektore elementy sceny jak kaktus czy jak to nazwales 'gniazda pradowe' to rzeczy zaczerpniete z refki, ja nie wiem, nie znam sie arch nic a nic, uznalem ze skoro tak jest na fotce to widocznie to do siebie pasuje, zreszta, mi sie to podoba i ja bym sobie kaktusa tam postawil :P AA to wina wyostrzenia w ps, uswiadomiles mi ze to niezawsze jest dobre i trzeba tego pilnowac :)

 

Kuciel, Master, ArTooRo, dzieki :)

 

ozzy, powiem tyle co junior napisal: lc + qmc

 

mrkrzysiek, dzieki :)

 

kome, mowilem ze nie pokazuje referek i nic sie nie zmienilomm dzieki za opinie tym razem.

 

wiktor, dzieki - staram sie :)

 

chveti, nie, ksiazke dopiero kupilem i jak ja przeczytam to moze bede umial renderowac, wtedy bedzie wysyp pracek, na poziomie... :)

 

arch515, odwzorowanie czegos co juz jest, czasami pozmieniam pare rzeczy, czasem zmienie zupelnie ujecie itd ale to dalej wciaz nie moje, mysle ze bym polegl na celj lini gdyby zabieral sie sam za projektowanie tych wnetrz :/

 

mujas, hehe dzieki wielkie jeszcze raz :)

 

uff, :*

 

dzieki za posty, zawsze mozna na Was liczyc :)

 

serdecznosci

Pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności