Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Wizualizacja + maszyna Continental


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

Maszyna do pisania, drugie podejście, obecny stan zajął mi około 2,5 godzinki

literki tymczasowe chciałem zobaczyć jak wyglądają

Cel powstania ? cholera wie, może jako element szuflandii ?

396a5885bccea825med.jpg

 

 

-----edit

mechanizmy będą, to dopiero początek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 144
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ech.... tez o tym referat pisalem....powodzenia rzycze!! nagorsze jest tezturowanie przyciskow!!:\

Pod klawiszami nie brakuje przypadkiem jakichś dziwnych mechanizmów?

hmmm...tu sie mylisz....mechanizmy sa za klawiszami to nie jest komputer ze czesci od cholwery...sa tylko wałki i takie małe młoteczki z czcionkami!!:) Powodzenia!!:)

 

 

 

ps.....pamietaj o shiftach!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no..chłopak idzie jak ...maszyna!:D:D:D TORCIK masz racje jezeli bedize tu polska klawiatura..chociaz w to watipe!:) w klawiaturze Sholesa jest tak jak na kompie QWERTY! chyba ze zrobi woojek Piksar klawiature Dvoraka...!!:P fajnie by bylo... troche inaczej!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieźle :) ja bym poprosił widoczek bardziej z góry żeby zobaczyć co tam jest w środeczku. przewidujesz modelling tego co jest pod klawiaturą? całego układu napędzającego klawisze?

 

aha: kalwisze Y i Z powinny być zamienione (tam gdzie komputerowa klawiatura ma Y powinno być Z i na odwrót)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment moment panie Bruneq! mam w domu maszynę do pisania, miałem gdzieś w piwnicy Continentala z 1945 i na obydwu kalwisze Y i Z były zamienione miejscami.

 

a poza tym nie rozumiem czemu się tak obruszasz? zaproponowałem to co widziałem na własne oczy i imo lepiej by wyglądała klawiatura z układem QWERTZ niż QWERTY (zupełnie inaczej niż jesteśmy przyzwyczajeni).

 

i błagam skończ z pokemonami w tekstach typu "denerwoojcie"

 

moshe JeshChE ZacznijMY pisac w tEn SpoSoop bęzie ciekawiej :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oboorzam sie bo jush to pisauem!:P Tweety...sprawdz czy to nie byla polska klawiatura..bo z tego co wiem to przewaznie w polskiej takie cyrki bywały!:) to wole pisac oo zamiast u!:P> pozatym ja proponowalem nie raz klawiature Dvoraka...to by bylo zupełnie inaczej!

hstfig29.jpg fakt faktem przegrala z przyzwyczajeniami...ale kiedys była stosowana i ponoc szybsza niz QWERTY!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super to wygląda, tak sobie myśle za sama ta maszyna + jakaś kartka i mały przedmiocik klimatotwórczy (typu stare okulary) i świetna scenka gotowa.

 

Off topic:

a co do pokemonów i nowomowy w stylu "O boshe, ale soooper". To chce tylko dodac że "oo" bylo w uzyciu jakies 7 czy 8 lat temu jak się siedziało na unixowych na ircu i nie było polskich znaczków, chyba wtedy jeszcze pokemonow nie bylo, a podwoje o swietnie sie sprawdzalo jako zamiennik ó

/Off topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no musze przyznac ze robi ogrooomne wrazenie. gratuluje samozaparcia, to po pierwzze,a po tdrugie cierpliwosci bo mi sie zdaje ze moja maszyna ktra jest calkiem przywoita by nie wytrzymala tyle poly juz :P. aha i porzuc jakis bardzije"szary" ender bo mi sie wydaj ze ten jest zolty troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności