Skocz do zawartości

Jak wygląda wasze studio?(Pokój znaczy sie :P )


Coruscant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny! ale kurde cena też taka..

 

Cena wlasnie optymalna. Przystawialem sie do podobnego Dell'a, ktory byl za 2900zl... Roznica cenowa naprawde duza, a jakosci w obrazie i kolorach pewno bym nie zauwazyl, bo obydwa monitory sa na tej samej matrycy - S-PVA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Leleń > jak Ci się sprawuje ten fotelik? Zastanawiam się nad kupnem takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Levus hehe nie chce ubrudzic fotela :P

fikołek moje maja 2m, szczury zezarly 4m :/ (ale na szczescie w glosnikach logitecha byla "przedluzka")

M@Ti fotelik wygodny, ale zrobily mi sie juz wgniecenia w miejscu nog, za duzo siedzie ;) ogolnie daje rade, i mozna pochylac sie z nim prawie do podlogi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, spokojnie ich funkcja to tylko rozjaśnianie ściany za monitorami (właśnie aby mniej męczyć oczy), nie rażą i się sprawdzają w razie nocnego posiedzenia. Ot fotkę źle zrobiłem i aparat zamienił ciemne monitory i lampki w latarnie morskie :).

 

A co do klimatu to myślałem aby różową falbankę strzelić z półki i wokół monitorów ale jakoś tak, no bez odwagi :D.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ile troski ;). Illy twierdzisz że dałbym radę odebrać telefon stopą? :> A tak na serio to w tej puszce jest tylko zapasowa pętelka kabla, jak wpadnie mi w oko jakieś wyjątkowo orientalnie wyglądające gniazdko to sobie zamontuje w tym miejscu :]. A co do lampek to jakby przeszkadzały to bym je wyłączył ;), ale ogólnie Black Mamba ma dobry pomysł. Każdy grafik w nocy powinien pracować w kasku górnika... Oszczędnie, wygodnie... ;)

 

Co do półki to w kadr wpakował się Toto z Dorotki.

 

Jeśli chodzi o monitory to swoje już odpracowały więc konkretnych linków do sklepów nie podam, ale ten po lewej został wybrany jako uniwersalny z naciskiem na kolorki i czerń- PVA 16/9 od Eizo, a po prawej został wybrany jako wyspecjalizowany do 3D czyli najmniejsze opóźnienia przy możliwie dobrym kontraście- TN 4/3 od Iiyamy. W tej chwili pojawiają się rozwiązania dużo bardziej uniwersalne ale ceny bywają zaporowe i chyba warto jeszcze odczekać -> w tym roku nic nie zmieniam ;). No chyba że Michalogorek podłapie namiar na przepłacony, ubezpieczony sprzęt do DTP :>.

 

A co do przekątnej to 16/9 wydaje mi się najlepsza, w razie pracy nad postacią/tekstem można obrócić o 90stopni i ma się pełny podgląd. Monitory z serii super panoramicznych wydają mi się nietrafione do CG, po prostu bardzo dużo przestrzeni jest nieużyteczna, ale to też pewnie zależy od tego nad czym się pracuje/przyzwyczajeń.

 

Mrkrzysiek- Thx, fajna ta honda ;). Co to za koleś z rogami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności