Skocz do zawartości

Scena 3D:"please stop!"


krzyhhh

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Będzie to zupełnie co innego niż dotychczas klikałem . Kiedyś coś takiego mi przyszło do głowy.. i postanowiłem to z wizualizować.

Scena będzie „trochę” antynikotynowa… no może bardziej anty bierne „palenie” przez dzieci .. które czasami są skazane na coś takiego.. a to jest złee

 

Scena przedstawiać będzie dziecko stojące w kojcu/ łóżku , trzymać ono będzie tabliczkę z wybazgranym własnoręcznie przekreślonym papierosem .

 

Zamieszczam tego wipka ponieważ przyda pewnie mi się pomoc w organice (proporcje itp.) jak i kompozycji (w późniejszym etapie)

 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam tu do wpadania i wypowiadania się ;)

 

Dotychczas mam to : (część nie dawno w speedach zamieszczałem)

 

 

 

1ex6.jpg

2cf9.jpg

3hk8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na pewno efekt koncowy bedzie spoko :)

 

Czasam nad dzieciecymi kolyskami sa takie zabaweczki co dyndaja i graja ;) Wiecie o czym mowie, moze zamiast pluszowych misow i innych muminkow to cos zwiazane z papierosami... I nasz bobas by do tego siegal... nie wiem, taka propozycja tylko ;P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała przymiarka.

Jeszcze nie zagłębiam się w szczegóły... jak już będą wszystkie główne modele to zacznę poprawiać.

 

render6lt1.jpg

 

dzieciak będzie trzymać lewą rękę na łóżeczku , a prawą będzie trzymać tabliczkę .

I tu rodzi się moje pytanie… lepiej będzie zriggować ? czy ręcznie przestawiać Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania - dzięki..

czyli czas nauczyć się riggu :) a o wgłębieniu od wagi dziecka już myślełem

 

yooshi - hm.. wodogłowie ? xD .. wydawało mi się, że dzieci mają takie proporcje.

 

max_1989 : dzięki :) jeszcze będzie pare poprawek do bobasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie sprawa otexturowania ... przed czy po... (po riggu i ponownym przekonwertowaniu do poly i ewentualnych poprawkach siatki)

 

nie będzie trudniej ? :| szczerze mówiąc mało miałem jeszcze do czynienia z unvarpem.. ale wydaje mi się że będzie trudniej Oo

ma ktoś jakieś zdanie na ten temat?

z góry dzięki .. i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

totalna zmiana konceptu i myśli ...

zaczynała mi się ta praca kojarzyć z „tanią reklamą antynikotynową” (zwłaszcza jak zrenderowałem go z tabliczką w ręce…zbyt dosłowne to było : | )

 

temat pozostaje.. tyle że zmieni się charakter pracy. Dziecko będzie dusić króliczka :] .

Zamierzam :

trochę nabałaganić tam na podłodze,

poprawić/dokończyć torbę,

do modelować jakiś mebel

dać mu inną pierzynkę

itd.:]

dorobić część twarzy i duże wyraziste oczy dziecka (które nadadzą życia pracy ..oby)

 

jeszcze się teraz zastanawiam... czy nie zostawić jak było : |

render1212qp5.jpg

 

co myślicie o tej zmianie ? i jak to teraz wygląda .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyhhh może juz teraz na lekcjach przysposobienia obronnego nie pokazują jak wygląda zestaw OP1 stąd te pytana o tą torbe :D

świetny pomysł na scenke - orginalny

i jeszcze taka mała sugestia gdybyś dał cieńszy poprzeczny szczebelek łóżeczka było by więcej widac tego malucha, i ta ręka o której pisała ania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piun : możliwe ze przestali uczyć i pokazywać w szkołach :) .. bo po co .. skoro w dzisiejszych czasach są takie bronie że maska i tak nie pomoże :)

 

satanicus1991 pisałem już nie raz. shiza? hmm raczej nie

 

Arxis: exactly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, z tego co ja miałem na PO, to umiem tylko zrobić usta-usta, sztuczne oddychanie przez ucisk klatki piersiowej i to wszystko. acha, umiem jeszcze okryś cię kocem grzewczym i wiem nawet która strona to ciepła, a która to zimna! ale o maskach przeciwgazowych nic nie było, a jakoś obczaiłem o co chodzi z torbą (może to dzięki temu, iż jako dziecko fascynowały mnie militaria).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wygląda super :) jednak ten królik mnie nie przekonuje, lepsza była by tabliczka

co do masek to 2 lata temu w mojej szkole gościu na PO nam pokazywał OP1. jednak byliśmy ostatnim rocznikiem któremu to pokazywano. pod koniec roku cały sprzęt rozdano z darmo chętnym którzy chcieli. nie wiem czemu, może dlatego że sprzęt był już przestażały. w ten sposób zdobyłem za darmo kompletów masek (z torbami, filtrami, szkiełkami przeciwpotnymi) oraz kilka zestawów rożnych mierników promnieniowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pomysł cool, super wykonanie, no czego więcej można chcieć ? :D Wiesz, co krzyhhh ? Może daj mu przyciemnione szkiełka w masce gazowej ... Nie będzie witać japki a będzie ładnie wyglądało (przyciemnione, odbijające rzeczy z pokoju :) ) Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności