Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ogólnie fajny pomysł, wykonanie też niezłe. Do czego bym się przyczepił? Więęęęc:

 

-pobiję Cię za lampy ;)

-ta woda troszkę chyba za głęboko w tym basenie

-nie wiem czego użyłeś do tych fal, ale wiatr tam niezły musiał być, że aż takie się porobiły, gdyby ta woda na prawdę była tak "głęboko" w tym basenie o tam pewnie prawie ruchu powietrza by nie było

-chciłeś nałożyć caustics przy pomocy tekstury? O_o Bo jeśli tak to one chyba za bardzo poza basen wychodzą, a jeśli nie to ta tekstura nie pasuje.

-a, no i drabinka... coś chyba za cienka

 

Oświetlenie cool, pomysł, jak już wspomniałem, fajny. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam male zapytanie... co to moze byc za dziadostwo na monitorze, pojawia sie czasem kiedy np otwieram jakies dodatkowe okna... i czesto z wiazane jest to z korekcja kolorow np w fotoszopie a tu przykład z maxowym framebuforem...

nie mam pojecia w czym lezy problem / link do filmiku, jakosc marna ale idzie zaczaić http://pl.youtube.com/watch?v=07sOQtFRJtc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza próba zrobienia klimaty w wizce jaką ma np. serif czy pinero.. jestem zdeterminowany..:D

 

Te biurko jakoś dziś mi sie przyśniło, jest jak dla mnie super..ale źle pokazaje. wiec nie mówcie mi że biurko fatalnie wygląda:D

 

speedkopiaze8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepsza ma rafal :]

 

 

+

 

no nie wiem co napisac, jakis tajwandzki fotel, na suficei sa lampy? obraz taki rasowo nowoczesny czarno-baly, na podlodze jest cos co na scianie? moze lepiej drewno by wygladalo?

 

a po za tym nic na sile, wiem to po sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

W wolnym czasie zrobiłem poprawki:AA myślę,że już zadowalające,niebo zmienione,woda i reszta krzaczków już się renderuje :)

 

Pinero: RESPECT :)

Tomuś: jedziesz dalej z koksem...wszystko na dobrej drodze ;)

 

Pzdr.

 

final3psqa7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Pionix: Ciesze się,że odpowiada :)Chodzi Tobie o ten zbiornik (będzie zalany wodą ;] ) czy powierzchnie na której są krzesła i leżaki?

 

Bacry: Ogólnie miałem takie założenie żeby było jasno.Zobaczy się jak wyjdzie z wodą,ewentualnie od czego jest PS ;)Co do betonu j/w.

 

Junior: Thx:) Beton j/w. :)

 

Peter_Muler: Co do kamery to myślałem o podkreśleniu zejścia się ścian budynku,ale na przyszłość będę pamiętał o tym co powiedziałeś :) beton się podoba :D

 

Tomuś: beton się nie podoba :) i co tu czynić jak odmienne zdania :P

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

Marcin_ps: Odpalasz PS..Filter-->Distort-->Lens Correction-->Chromatic Aberration...pod tym masz dwa suwaki(red,blue) i na nich testujesz :)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności