Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

delf77: Bo to nie jest mozaika tylko takie całe płytki (tak, wiem że za duże), ale jak my już przy tym to można jakoś uvw map zmusić coby każdą mapką obracał jakoś dowolnie? Jakieś takie random rotate jak to w scatter na przykłąd jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie uvw, ale mozna uzyc "materialByElement" modyfikatora i on wtedy rozdziela losowo (w pewnym sensie) materialy z "multi/subobject material" po elementach - czyli robisz sobie edit poly taką posadzkę, kazda plytka = osobny element, dajesz na wszystko "materialbyelement" tworzysz multi/subobject material z ilomas tam materialami, aplikujesz i gotowe - masz pewną losowość na obiekcie

 

- podoba mi się tekstura kafelków na scianach, powiedz coś więcej o niej - fajny pomysl z tym "gradientowym przejsciem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loki: To ekstremalnie prosta teksturka wyklikana w PS, pomysł zaczerpnięty zdaje się z któregoś demka archshaderów. Pionowy prostokącik poprzedzielany liniami tak, zeby cała mapka była podzielona na równe kwadraciki, potem to już tylko zabawa paintbucketem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej bez dofa pokazywałeś pomieszczenie, moim zdaniem dof to tylko minus wizki, ale to moje zdanie.

 

A to ode mnie, łazienka nad która spędzę jeszcze dużo czau na razie to jest taki pierwszy renderek. oceniajcie projekt i wykonania

 

lazienka1fb8.jpg

lazienka1fb8.0c4c8232d8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patry - chyba ok 5 vray plane'ów + kilka iesów. Kolory - w skrócie - każdy jest inny. Często '' dopełniam'' scenę różnymi barwami świateł, ale zawsze w zakresie

- błękit + żółć -

Dof to coś na co nigdy nie mogłem znaleźć chwili...dziś się uparłem na małpiszona.

Poniżej część całości projektu, który już dość dawno temu został zakończony w tym zarysie.

.

.

fe7b3198c8858ffc.jpg

 

.

.

fd1b2844cd88e767.jpg

 

.

.

7096f1817ec8a384.jpg

 

.

.

adb426bcb40b3a63.jpg

 

.

.

7096f1817ec8a384.jpg

 

.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAKBOL - Plazma.Reflection + czarny koror :) Już.Można testować bez GI.Szybko i sprawnie...

PRESSENTER - 8 mm. + odpowiednia konstrukcja samej ściany. Dodam, że efekt nienaturalny - ale...

FARGATE - Czy to istotne ? Szczerze powiedziawszy co krok, to poswięcam temu coraz mniejszą uwagę - czas...

JACEK - nie.

TOMUŚ - no extra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pionix: Jak na "kiepskiej jakości zdjęcie" to świetnie Ci wyszło. Masz może jakieś wskazówki do takiego fotomontażu, bo właśnie mam coś takiego do zrobienia. Jak w ogóle zacząć coś takiego? Czego użyć? I jak cienie dorobiłeś? PS i gradienty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności