Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

heheh dzieki, fajnie ze sie podoba :) tuta moge nagrac bez problemu tylko u mnie jest taki problem ze jestem baardzo leniwy i zanim cos zrobi minie kawal czasu. A model jest prosty, plane w ksztalcie liscia gdzie pivot jest na koncu i lodyga, uzylem scattera do przylaczenia, ogolnie polowe tego przyaczenia robilem samodzielnie bo ciezko mi bylo to ustawic.

Polecam tutek z ev tam te funkcje sa bardzo fajnie opisane i ladne ksztalty mozna uzyskac :)

 

nie marudź tylko nagrywaj! - dawno zadnego nie oglądałem to akurat na weekend by był jak znalazł :D

 

 

bardzo fajne Pionix, tylko trawa na 1 planie imo nieco za ciemna (przy takim natęzeniu światła słonecznego chyba powinna być nieco jaśniejsza - choć z 2 strony cięzko stwierdzić bo już nie mogę porównać z moją referką za oknem :/ )

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cornelius Scipio

SWRSC: Widzę sporo pracy w PS,ale wyszedłeś obronną ręką. Dużo rzeczy renderowałeś oddzielnie ?

 

Nie podoba mi się że w oknach, po zacienionej części budynku, odbija się niebo.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z bąbelkami jest taki, że widać je głównie dzięki zjawisku interferencji w cienkich warstwach i wcale nie są biało-szaro-przezroczyste, a rozbijają białe światło na całe widmo. Spróbuj wrzucić kolorowy gradient ramp do slotu reflection - po paru próbach powinien wyjść odpowiedni efekt ;)

 

Taki bardzo szybki test:

bubble.jpg

Edytowane przez kozioo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphe: no nie bądź wredny, daj takim laikom jak ja się połudzić, że chociaż coś umieją... a kysz siło nieczysta!

 

P.S. Wygląda super, zieleń jak zwykle świetna, ale tak ładnej postpro jeszcze przy żadnym innym exteriorze nie robiłeś. Tylko te firanki nadal chyba wiszą na suficie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności