Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

SWRSC: Światło ekstra, i dofik całkiem całkiem, ale reszta mi się nie podoba. :P I te lampy tak prosto z sufitu? Żadnej puchy z kostką czy coś? (najbardziej mi się nie podoba, że przez tą tapetę to ciemne drewno zrobiło się w takim kolorze... no wiesz jaki, dość niekulturalnie nazywany, kolor powstaje po wymieszaniu żółtego z brązowym, ale to tylko moje skromne zdanie). A, i diablo mi się podoba materiał stołka, mógłbyś przybliżyć jego parametry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionix i Swrsc pojechane fajne i mam pytanie do Pana Pionixa :]

klijent zamawia u ciebie np viz lazienki usalacie plytki itp skad zazwyczaj bierzesz te wzory itp

bo ja z reguly ot jakies syfki znajduje w necie (chyab ze trzeba cisnac do sklepu i fote robic ??)

fajne rzeczy wam wychodza :] az milo popatrzyc :]

Kub@ drzewko ***** :] ladan kolekcja bedzei gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

demigod - nie ma konkretnego miejsca skąd bym brał wzory. Patrzę na płytkę i kombinuję w photoshopie z teksturami które już mam żeby coś podobnego zrobić. Raz wychodzi lepiej a raz gorzej ;)

JohnZi - aach...ten świeży głęboki smak...;) Szkło trochę zbyt matowy reflect ma.

 

test 2:

 

6bac5ab6f5a45183.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JohnZi z referkami nie mailes problemow :] hehe pewnie wpier referke posmakowac a potem modelowac :D fajne

Pionix to rzeznik jest :] super Ci te kombinacje w ps wychodza z reguly chyab zawsze lepiej niz gorzej :] rend jak zwykle (tak nie mozna z toba chyba pracuje jaks sila z gory :D)

Etyr 11 wyczes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA masakra ! Najtrudniejsze modele do znalezienia !

Od tej pory nie bede juz robil palacych sie laptopow maca ! :)

Elegancko wielki + dla ciebie !

edit:

odpalilem je wlasnie i masakra takiej jakosci modele mozna za dobre pieniadze sprzedawac

Jeszcze raz wielkie dzieki !

Edytowane przez hcpiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności