Skocz do zawartości

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun.


chveti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Peter, czy podzielilbys sie moze textura podlogi z biura? wlasnie takiego okolo-wenge'owego szukam. nie moze mi wyjsc... ;) zbyt blisko wisni mi wychodzi... nie wiem, czego to wina... czy swiatla - za jasne, czy tekstura, zbyt nasycona czerwienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne kafle na podłodze:) Samoróbka, czy z bliżej nieokreślonego źródła?;) Chrom trochę leży, ładny ręcznik i ogólnie oświetlenie na +, choć bez wodotrysków;)

 

Kafle to bitmapka ze strony NovaBell i oczywiście mix w Photoshopie

Chrom potwierdzam że lipnie wyszedł - uparł się i nie chciał dobrze wyglądać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputer mial czas to wyrenderowal to:

felerq0.th.jpg

Bledy sa w sidewall'u - w jego ustawieniu, oraz dalem za male subdiv. dla displ.

Na obreczy napis OZ jest zly bo sie bawilem wczesniej w mirrory itp... sroby sie tez potracily i zapomnialem dac mapke na ten czarny dekielek na srodku felgi - mialo byc logo OZ srebrny tekst na czarnym tle...

Ale pospiech zrobil swoje... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

peter muler--> Świetna sprawa, można się na tym zaciąć na dłuuugą chwilę;) Książki to modele własne, czy te z działu free u Everów? I pytanie jeszcze o pustaki szklane. To nadal ta sama mapka, którą kiedyś testowałeś? Bardzo dobrze się prezentuje i podejrzewam, że czasowo też nieźle wypada. Ostatnio dla testów zrobiłem model takiego pustaka, ale czas renderingu jest, delikatnie mówiąc, niedopuszczalny;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pinero - ciekawe, które to ustawienia testujesz bo już nie pamiętam jakie udostępniałem dające taki efekt hehe :)

peter_muler - z tą podłogą wygląda dużo lepiej jak dla mnie

 

a ja wam wrzuce coś innego w stylu, takie mieszkano "klasiko";)

 

1f4242cb6057ae87.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności