Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mercedes MB GL


..:: WIKTOR ::..

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!! :)

Zeby nie bylo, ze sie obijam robie model Merola :) Ale pierwszy i ostatni raz... ;P Po prostu chcialem sprobowac zrobic "normalna" fure ;) Oto efekty...

0019ks8.th.jpg Tutaj 2 vertexy widze nie polaczone i zle zakonczona maske w okolicach nadkola...

0018ll8.th.jpg

 

No to na razie tyle... Mialem tego nie umieszczac tutaj ale co mi tam ;P

 

EDIT:

Chce tez dodac ze referki zapowiadaly sie TIP TOP ale sa denne... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja nie kumam po co ktos daje cudzy render jako miniaturke ( w tym przypadku chyba prawdziwe zdjecie merola).

Nie zrobiłes , to nie kuś czymś nie swojim. Zrobisz - to zapodaj jako miniaturke.

Idąc tym tropem doszlibyśmy w pewnym momencie do tego , ze jako miniaturki, każdy dawąłby jakis kadr z fajnych filmów.

Miniaturka to mojim zdaniem cos, na co trzeba sobie zapracowac.

pozdrawiam i zycze zapału i pracowitości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renowka tez ma "oszukaną;)" miniaturkę, a warto kliknąć:) mysle ze kto jak kto, ale Wiktor ma prawo do takich przekretow... predzej czy pozniej uzyska efekt jak na zalaczonym thumbnailsie... tylko kiedy bedzie to "pozniej" zwlaszcza jesli chodzi o megane??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulala Wiktor trenuje mentalem do czego to doszło szybko modelujmy sobie schrony :]

 

HEHE mo słuchaj a co ze swiatłem bo wiesz ustawienie falloff gdzie trzeba i podregulowanie go to 1 a reakcja na światło i shading to 2 ;)

 

to jak ustawisz jakieś światło bedzie na czym trenować ;P ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no podziwiam siatke, tak gęsto i tak równo...ciekawe czy na jakimś samochodzie o obłych kształtach też by Ci tak równo wyszło :p

piknie piknie, też próbowałem z taką gęstą siatką ale to strasznie czasochłonne ja dla mnie.

chłopaki nie wiem czy Wiktor nie zapomniał wspomnieć, em on to rzeźbi w

nurbsach więc ...

To tak tylko w sprawie równości gęstej siatki ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pecet: a to auto nie ma oblych ksztaltow..?? ;P Spoooko technika tez sie mi sprawdzila przy probach na Porshe "Ferdku", ktory jest ob;y :) Ale to bylo dawno...

 

Balas: ja mam juz tutki przygotowane tylko nie moge sie doczekac az moje strona sie posklada i umiesci na jkaims serwerku... :)

 

damusTo: nie nurbs tylko technika nurms - ale tak szczegolowo to zaczynam od spline'ow + surface i tne co trzeba i troche przerabiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dariusz: nie chcesz widziec... ;P A ja tam nie lubie tego auta to nawet nie wiem jak sie pisze...

 

Ecikgti: nie no bez przesady ja tu tylko sprzatam ;) Ogolnie "dzienki"!! :)

 

Balas: no oplaca sie ale tylko w niektorych przypadkach :)

 

damusTo: aaa widzi Kolega :) Bo ja taki jajcarz czasem jestem ;P hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie Wiktor, nie mow ze masz gdzies bledy... pokaz bo ja nie widze a chce zobaczyc ^^ to jak zjawisko paranormalne ^^ A tak serio... dziwne ze jeszcze sie nie wypowiedzialem na temat tego Mercedesa, chociaz w sumie duzo do mowienia nie ma, cuuudo... ^^

 

 

 

...ale co z Renowka?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrkrzysiek: ty sie znasz tylko sie ukrywasz i nie chcesz nam tego powiedziec... ;P

 

Kr3tz: bledy sa zawsze ;)

 

chudy: nooo powiedz cos ciekawego ;P

 

qba: tylko nie "panie"! :) tak staro sie poczulem hehehe

 

pecet: to samo co mowilem Kr3tz'owi... :)

 

damusTo: ty mnie czlowieku nie denerwuj z tym silnikiem ;P Merol czy BMW - co za roznica... ;) A "ruchy posuwiste" trzeba wykonywac zeby rozluznic troche posladki ;P hehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności