Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Pan Prezydent (aka Premier)


Dr0cK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No tak Andrzej L. już był..czas na "Kaczuszki" :>

 

Jedna uwaga.. małe oczka.. jak na mój gust za małe :)

Pozdro i czekam na dalszą prace...może remake filmu "Ci co ukradli księżyc" sie szykuje :D Zrobili film z Czaplinem to i z bliźniakami dadzą rade :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortom: no niestety chyba ma takie male oczka :)

Vorek: moze to oznacza ze koniec Jego zycia politycznego jest bliski... jako prezydenta...

max_1989, brumugun: oczy poprawilem i dodalem odrobine szczegolow...co do tego ze sa za daleko od nosa to nie wiem, tak ma na referkach z ktorych korzystam ^^

_kuba_: no i zrobilem troche wiekszy dziubek

Gen.Baton: szkoda ze wczesniej nieznalazlem tych zdjec kartoflanych, uzylbym je jako blueprinty... teraz juz za pozno ^^

 

... maly update

 

kacz1se1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypisz wymaluj Lechu :) Jestem pod wrazeniem - odwage to ty masz... Po tym incydencie z bezdomnym - co go przestepca zrobili za wyrazanie opinii w "wolnym" kraju to ja bym "trzasl porami" ;P

Modelling fantastyczny!!! Biorac pod uwage, ze tworzysz dosc charakterystyczne i skomplikowane rysy... ;) hehehe Moze ja juz nic nie bede pisal ;) Jeszcze Endrju i lokaja z Adamsow musisz stworzyc... :D Bedzie komplet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty robies ten model w maya 8.0 czy w maxie?? bo nie slyszalem zeby mozna bylo zrobic model w maksie a potem z zbrusha wrzucic

 

A wiec ja odpowiem grzecznie :) Mozna, oczywiscie. Poprostu exportujesz model w formacie obj i importujesz do Zbrusha, spowotem to samo.

Model wykonany jest jednak w Silo a ostani render w Modo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry modelik tylko dreczy mnie jedno zasadnicze pytanie...

Jak wielka byla nuda ze sklonila cie do modelowania tak ohydnej postaci? LOL Jak sobie pomysle ze mialbym wgapiac sie w zdjecie tego faceta jako referke to musialbym miec obok kubelek jakis czy woreczek... Respekt czlowieku ze sie podjales takiego wyzwania!

Przy okazji - cala polityka to bagno - rzecz nie nowa. Ja mieszkam w Meksyku w poblizu Gwatemali i oba kaczorki plus komplenie skretynialy pan pretendent do zlobu dONALD ze swoimi iluzjami moga mnie cmoknac :D

A kompletnie off topic - pozdrawiam rodaka w hiszpanskojezycznym kraju ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności