Skocz do zawartości

Game Art : Newsy ze swiata Game-Dev'u & nowe gry


Hatred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,7k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ex3 nie podważam tego, ale mam duże obiekcje czy to ma związek z Epizodem 3. Bardziej skłaniam się ku tezie, że jest to filmik jakiejś niezależnej grópy filmowców, którzy zgrabnie zapewnili sobie rozgłos. Tu jest inny filmik tej grupy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ludzie maja z tymi komorkami, sa 3 komorki w filmie przez pare sekund, z czego 2 samsunga i odrazu ma to byc reklamowka samsunga? A z czego ma dzwonic? z automatu w budce? :)

A tak serio, to ostatnio pojawia sie troche pozadnych fanowskich filmow ze swiata HL, w zasadzie nie mam nic przeciwko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj odbyła się premiera gry ''The Path'' która podobno jest bardzo nie typowa i nie podobna do żadnej innej gry , już po trailerze widać że ma w sobie coś przyciagającego i pozornie nie wygląda na prostą gierke skierowaną dla dzieci , pachnie mrocznym klimatem :)

 

http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86580,6404897,Premiera_The_Path.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

MP3 bedzie kolejnym wspolczesnym dnem, przedzial wiekowy 13+, zero mrocznego klimatu z poprzednich częsci, widocznie większośc graczy to głąby skoro mp2 miała słabą sprzedaz, została niedoceniona i z tego powodu remedy porzucila serie

podobny los spotkał serie silent hill ktora po dwójce zaliczała stopniowy zjazd w dół a obecnie nową częsc nie robił juz zespol konami tylko jakies knoty co widac i czuc na kazdym "kroku" , wygląda i dziala to jak marna podruba sh

 

edit: czary z mleka chyba bo sie samoistnie kolejnosc postów Kuby i mojego zmieniła O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gametrailers.com/player/38888.html

 

Krótki filmik z gameplay'u gry Hellion , czyli kolejnej polskiej produkcji Flying Fish Works , musze powiedzieć że jestem mile zaskoczony , gra zapowiada sie bardzo dobrze , fajny klimacik jest noj w ogóle ciekawy okres jest wziety pod gre a grafika wygląda świetnie , zwrócie uwage na ogień i dym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalono teser trailer do Assassin's Creeda 2. Narazie nie widać za dużo ale sam fakt jest ciekawy a trailer klimatyczny.

Interesujące, jest moim zdaniem miejsce i czasu umieszczenia akcji. Wcześniej chodziły ploty o umieszczeniu bohatera w czasach współczesnych.

 

http://www.gossipgamers.com/assassins-creed-2-teaser-trailer-and-site/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik już widziałem, wygląda super więc gra pewnie będzie bardzo dobra, biorąc pod uwagę jakość jedynki. Możesz coś napisać o trybie multi? Co-opa jak widzę nie będzie, więc jeśli multiplayer będzie taki jak w jedynce, to z gry No.1 na kilka miesięcy będzie fajna rozrywka na kilka godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazna gierek zawszew byla zjechana w naszym kraju ,firmeki powstaja i padaja .Rzadko powstaja jakies sensowne produkcje,place poza warszawka to jakas kpina.A o szefostwie to nawet nie bede sie wypowiadal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

place poza warszawka to jakas kpina.A o szefostwie to nawet nie bede sie wypowiadal...

 

Nie przesadzasz przypadkiem?

 

EDIT//

A wg mnie tak...

Edytowane przez Ardeni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy się , zachód to zawsze będzie zachód a my jesteśmy bardziej na wschodzie dlatego nasze płace nigdy nie dogonią tych zachodnich , taki proces trwa wielee lat , komuś wydaje się że jak jesteśmy w unii to już płace wzrosną do tych zachodnich , fakt są większe niż 5 lat temu ale biorac pod uwagę koszty życia to ciągle stoimy w miejscu

 

Na zachodzie zwykły robotnik przynieś , zanieś przez miesiąc zarobi co najmniej tyle co dobry grafik u nas w kraju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusanagi: pomiedzy "wcale nie duzo wiecej", a "nie starcza mi na dentyste" jest spora roznica. Ale faktem jest, ze na zachodzie w stosunu do innych zawodow zarabia sie srednio.

 

empeck: tez racja ;), tylko ... taki calkiem rzeski programista po 4-5 latach pracy w malej firemce spojrzy na swoich kolegow ze studiow i pomysl: "kurde a moglem robic w telefonach".

Albo grafik: "trza bylo ukrasc evermotiony i trzaskac teraz vizki zamiast sie meczyc z tym low poly".

Pasja owszem, ale ta praca i branza to nie idylla, wiec glupio to robic za marne grosze.

O biedronce kiedys myslalem, pensja byla podobna, przynajmniej mialbym kontakt z ludzmi i nie niszczyl sobie oczu :D

 

Zreszta co sie dziwic, ze ludzie maja oczekiwania. Ja nie pamietam, zeby na jakichkolwiek targach pracy byli przedstawiciele gamedevu, ktorzy by o brazny opowiedzieli. Np. tak: "fajna branza, wiesz komputery, zero lasek, nadgodziny nie sa platne, o ZUS sam musisz zadbac, ale to sciema wiec i tak nie ma po co. Placimy malo, bo mamy opoznienia, wydawca zmienia zasady, polowe projektow nam anuluja, a jak juz wydamy jakas gre, to i tak nikt jej nie kupuje, bo byla glupia. Bedzie podwyzka przy nastepnym projekcie."

 

btw. zaraz wpadnie tu admin i wsio pokasuje, bo dyskusja nie na temat, a i opluwac oltarzyka tez nie wolno ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morte

@ plutko: o! właśnie zburzyłeś moje wyobrażenie o moim przyszłym życiu zawodowym. dziękuję:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co z wami? Marudzicie na prace, mało płacą, oczy miękną, lasek nie ma (nie ma? :P)... Jak to ujął Empeck - idźta se do biedy na kase...

skoro kasa ta sama to czemu nie?

 

Odpowiem po swojemu, zdażało mi sie robić już wizki, reklamy i inne takie cosie - wybieram gamedev - kasa może i nie taka jak przy robieniu wizualizacji blokowiska z boxów, ale to nie zawsze o kase chodzi...

Jeśli sie komuś nie podoba to rynek pracy stoi przed nim otworem, jak nie w pl to w gb na zmywaku czy też innej plantacji.

 

Proponuje spróbować wszystkiego jeśli chodzi o grafikę i dopiero wtedy zdecydować czy kręci was kilkudniowe mapowanie tego samego, poprawianie po kimś (i po sobie) "czegoś", zarywanie nocek w pracy dla terminu, ale także świetnej zabawy przy robieniu czegos co się poprsotu... lubi.

 

Jeśli firma sięnie spisała/nie pasuje - zmienić na inną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Ardeni, sprobuj powiedziec to co powiedziales, 40-letniemu facetowi z alimentami na karku, nie mnie :D. Nie jestesmy na poczatku lat 80-tych, era pionierow minela, jestesmy dwadziescia pare lat pozniej. Polski gamedev mial tyle samo czasu, zeby dorosnac ile ten na zachodzie. Tylko u nas nadal jest partyzantka.

 

> Jeśli sie komuś nie podoba to ...

a moze nalezy cos robic, zeby ten rynek pracy sie zmienil.

 

Jesli pracownicy sami uwazaja, ze ZUS jest niepotrzebny, a emerytura z nieba spadnie, to czego wymagac od pracodawcy?

Ze kasa sie nie liczy, to po co takiemu placic w ogole?

Zarywanie nocek to norma, a nie cos wyjatkowego?

Idiotyczne projekty, ktore sie potem wala to ponoc specyfika branzy, a nie wina konkretych ludzi?

 

> Jeśli firma sięnie spisała/nie pasuje - zmienić na inną.

W Polsce jest 4-5 wiekszych firm, reszta to malizna. Mozna zmieniac w kolko.

 

Ja nie narzekam, nie pracuje w Polsce (min. z ww. powodow, nie kasy stricte). Tylko zal ile energii idzie na marne...

 

Przeczytaj to co napisales. To ma byc powod do radosci?

Jak Cie zakuja w kajdany i kaza robic gre to tez Cie bedzie cieszylo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności