Skocz do zawartości

Golden Gallery Award : Obsolete


Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie brawa Hynol wspaniała pracka cuż wiecej można napisać ale do jednego mógł bym się przyczepić; do śrubek tych na naramienniku są w takiej samej pozycyji (tak naprawdę nie zaprzątaj sobie tym głowy co napisałem piszę to pewnie z zazdrości że sam tak nie potrafię) z wielką niecierpliwością czekam na tutka którego w jakimś poście obieciałeś zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 94
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeszcze raz dziękuje za wsparcie i miłe słowa. Osobiście już widziałem więcej błędów tej pracy niż plusów. Normalne chyba u każdego kto szlifuje dokładnie rendery i spędza nad nimi za dużo czasu. Na szczęście okazało się że czas nie został stracony:

 

http://forums.cgsociety.org/showthread.php?t=430849&page=1&pp=15

 

No to jeszcze czekamy na Klicka, którego praca również się tam powinna znaleźć niedługo. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również i Tobie chciałem pogratulować umiejętności. Fajnie poradziłeś sobie z teksturami robota a najbardziej podoba mi się „farba” wózka. Polacy zaczynają opanowywać CG i tak powinno być niech wiedza co potrafimy „Polacy nie gęsi i swoje 3D maja” hahahaha

 

Pozdro

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Georgas: Tutaj masz wszystko co istotne. W razie czego pytaj. Niedługo będzie można pobrać scenke z tym materiałem oraz bikepaintem:

weldmatvo9.th.jpg

SavoyThx.

PionierWielkie dzięki. Udało się dołączyć ;)

MarioSzkoda że na tym renderze nie widać mojego potu, łez i krwi ;). Dzięki za uznanie. W sumie myśle że jako nacja możemy sporo pokazać, tak jak na przykład rosjanie, których prace są bardzo specyficzne i czasami mnie zabijają nastrojem.

TrojkaTDziękuje

KLICEK: Mam nadzieje że dołączysz. Osobiście uważam twoją prace za technicznie i kompozycyjnie lepszą, choć prace są zupełnie innego typu.

Vorek: Dzięki.

nielot007: thx. wszyscy trzymamy kciuki (mam nadzieje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzisz są one w zasadzie żadne. Tzn. w każdej scenie trzeba dopasować difuse, reflect, refract itd. to oświetlenia sceny, jasności enviromentu itd. Niestety nie ma tutaj innej drogi niż ustawienie "na czuja" oraz korekta po testach. To nie jest scanline gdzie wszystko przechodziło bez zmian i ten sam materiał wyglądał tak samo w każdej scenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jakis rozklad jazdy metra na tablicy - troche to malo spojne, imo.

 

Żeby dopełnić uczucie niespójności dodam tylko że to rozkład jazdy Tokijskiego metra ;). Faktem jest że skópiłem się głownie na postaci a tło poszło na szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:Dcos pieknego

hynol_obsolete_m.jpg

 

 

W końcu udało mi się dorenderować do końca. Nie jest idealnie, bo pare błędów widać od razu, jak choćby nie najlepsza kompozycja, ale już nie miałem więcej siły walczyć ;). Kompresja troche daje po *****, robiona pod CGT. Krew mnie prawie zalała przy próbie renderingu z displacementem na 1,5 GB RAMu. Więc renderowałem "łatami" i warstwami. Generalnie jestem zadowolny że skończyłem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pracka mnie, po prostu, rusza. Widzę w tym głębsze przesłanie. Świetna robota!

 

Pozdrawiam

cy ;)

No i o to chodzi, praca ma mieć coś w sobie tak jak ta, za każdym razem kiedy przeglądam forum napotykam na jakieś perełki. To jest z pewnością "Perełka". Mimo, że od momentu pokazania jej światu minęło już sporo czasu, ta praca zdecydowanie się wyróżnia a naśladowcy ... no cóż jakoś są póki co za "cieńcy" ;)

Jak już ktoś wcześniej napisał, jedyna rzecz do której można mieć uwagi to rama trzykołowca która zdecydowanie wygląda na zbyt nową do reszty, chyba, że wcześniej się dorobił nowej ramy a teraz zbiera na baterie :)

I tak to sobie tłumaczę.

 

Piękna mimo upływu czasu ... jak moja żona :)

 

Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności