Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Mercedes S-Class


hkropinski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 188
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciekawostka: Czy wiesz, że w tej bryczce po DOTKNIĘCIU klamki (podchodząc do nieotwartego auta) zapala się ten kosmiczny wyświetlaczo-licznik komunikując: "no key"... no chyba że masz klucz... he he he

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za komentarze;) sprawa lakieru jest taka: ja jak juz powiedzialem nic nie zmienię, nie mam takiego zamiaru, chyba ze na etapie postprodukcji. sprawdzalem dzis w szkole na 4 róznych monitorach lcd i powiem szczerze ze efekt jest gorszy niz u mnie na 3 z nich:/ ( na jakims dellu bylo ok ) wiec ja jednak musze sie kierowac tym co mi sie podoba i jak ja to widze.

 

postaram sie dac jeszcze dzis update opony;)

 

pozdarwaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie hk ;)

Lakier mi się podoba, może tylko troche inaczej bym poustawiał wszystko żeby inne odbicia były, ale i tak jest nice ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszku walcowata wyszła opona, ładna, ale zbyt płaska, jakieś krągłości by się jej przydały na złączeniu bieżnika z bokiem. :)

Ah, no i takich rys na tarczy raczej byś nie uświadczył. Drobniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patry -> zwykly bump mapping;)

obo -> dzieki;)

RA -> no moze...

Wtktor;) -> dzieki;)

John -> [TUTAJ] jest wiele ciekawych tekstur związanych z motoryzacją, między innymi z oponami;)

cta -> dzieki

 

wiec tak:

aktualnie poprawiam co nieco i conieco modeluję, rysy na pewno beda mniejsze o jakies 60-70%, John co do opony to masz racje, wiem ze powinna byc ciemniejsza i będzie, trochę nie jestem zadowolony z oswietlenia bo to juz moja druga tego typu scena bo poprzednią gdzie uwazam ze bylo lepiej stracilem podczas zapisywania;) poprawki moze za 1,5h - najdalej jutro, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa no z cg-carsa to mam pare sidewalli, ale jakos tego twojego musialem pominac. Rzeczywiscie, gdzie by nie spojrzec to w wiekszosci prac przewijaja sie te mapki:) hk pracuj dalej a mod ci to wynagrodzi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm.. moje zdanie znasz jak do tej pory, i je podtrzymuje!! co do tarcz to raczej inny kolor a rysy dla mnie są Ok..tylko morze nie takie głębokie, te auto wygląda pięknie na Felach 20 cal. Może byś wziął to pod uwagę..;) no i jak światła zkaszanisz to cię ZABIJE!! jest zajebiscie i co najważniejsze jest progres .!! Pozdrawiam.i dalej obserwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcza wygląda jak by klocki hamulcowe to byly jakieś kamyki takie wyryły bruzdy. I czemu one są na całym jeżeli klocki zajmują tylko jakieś 2/3 promienia.

To by byla jedyna wada bo reszta jest cycuś glancuś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opona - absolutnie fantastyczna jak dla mnie :)

zacisk - wporządku choć (niestety) bez rewelacji (tzn. niezbyt szczegółowy, bez śrubek etc.)

tarcza - buuu... niepodoba się :(

Tyle ode mnie ;-)

Walcz dalej... powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ta Twoja opone powyrywam sobie wlosy z glowy, szlag mnie trafia przy kolejnych próbach osiagniecia podobnego efektu. Sidewall to bump czy disp?

A tak sie doczepię. Czemu nie zrobisz tarczy texturą, tylko tak przy tym bumpie caly czas obstajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z własnego doswiadczenia wiem ze nie oplaca sie modelowac srodka klockow!! nigdy wiecej:P ale jezeli planujesz render z bliska samego kola to srubki sa jak najbardziej na miejscu:) kolor klockow rzeczywiscie lepszy bedzie jasniejszy, bo na renderze moze ich nie byc widac:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie John masz rację, wątpie wogule czy jak wejdzie felga to czy bedzie widac te wszystkie inne detale, a nawet jesli bedzie to i tak na finalu to bedzie duzo mniejsze i dlatego caly czas waham się nad śrubkami itp...

 

salvage-> ;) zwykly bump;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe sie musze włączyć, wszystkich detali nie będzie widać ale tak odrapana tarcza będzie świadczyć o tym że ich brak. Słowem tarcze to element ścieralny ale takie żłobienia no na nich tylko dłutem i to uparcie można robić.

Tak czy siek musisz zrobic pewne poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obo nie poganiaj! niech chłop posiedzi troszkę i popracuje... efekty będą napewno zadowalające jak tylko troszkę przysiądzie... he he...

hubert śrubki muszą być bo bez nich się rozleci :-P

pomęcz tą tarcze a napewno będzie dobrze - przyjrzyj się referkom i do dzieła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę ze z tym klockami, i śrubkami to lekka przesada nie róbmy przerostu formy nad treścią, nikt nie będzie oglądał a ni fedrował fragmentu by zobaczyć śrubkę.. Bez przesady.. Hubert idziesz ja taran tylko wytrwaj i się nie potknij wiesz, na czym;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HXL nie poganiam, tylko zagrzewam do dalszych prac ;) Hehe... bo już się nie mogę doczekać, bo jak narazie wszystko wychodzi super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3...2...1... Mercedes odkopany;) wracam do tej pracy, po kilku miesiacach przerwy (spowodowanej szkołą, of course;)) pierwsze rendery mialy byc juz dzis, ale tak sobie mysle ze dla Was warto kilka DNI/GODZIN poczekac i dac cos porzadnego;) SOON

 

arch515 -> a jednak:D ale z toba to wogule musze osobno porozmawiac, bo jest co przedyskutowac, pozdarwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie update ( tescik - w tą stronę bedę doskonalil prace ) tylko taki renderek (speed (20h;)) zeby nie bylo ze sie obijam i odkopuje watki:

 

2002364528647730521_rs.jpg

 

yyy... znając wasze monitory moze bedzie trzeba je troszke podjaśnić:D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Model oczywiście świetny :)

Fajny ten "ręczniczek? :D" po prawej :)

Zaznaczyłem Ci tylko miejsca gdzie moim zdaniem refleksy są niedopracowane/chaotyczne i prawą stronę obrazka rozjaśniłem nieco, ponieważ moim zdaniem jaśniej wygląda lepiej :)

9c8b594abf3b15b8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

nie wiem czy chciales osiagnac lakier ale mi to przypomina blache bez lakieru ;)

ten material srednio sie prezentuje nie wiem czy go modelowales czy cloth'a ale mi sie nie podoba :) dalbys mu grubosc i zeby byl bardziej soft ;)(chodzi o model)

i strasznie ciemno :)

ps. wzorujesz sie na jakim studiu (chodzi o uklad odbicia itp) czy z glowy robisz ? jak sie wzorujesz to mozesz pokazac referke :)

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patry, dariusz, pecet -> dziękuje

nielot-> niczego innego sie po tobie raczej nie spodziewalem, cloth tak jak napisalem - testowy, tylko zeby cos bylo, zeby pokazac w jakim kierunku ide, lakieru nie zmienie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności