Jump to content

Silver Award : Homecoming

Recommended Posts

small-eon.jpg

Praca ktora zrobilem na konkurs CGTalk "EON:Worlds within worlds". Z grubsza chodzilo o ilustracje do zadanej ksiazki :]

Troche photoshopa, szypta 3d studio - calosc gotowana wieczorami pod przykryciem :P

Konkurs juz sie zakonczyl ale opinie i uwagi zawsze w cenie ;>

Inspirowane ksiazka Grega Beara "Eon"

Wow, rewelka. Kobitka, ma bardzo ładny strój.

Zastanawiam sie, czy akurat potrzebnie dałesz rozmycie tym statkom. Myślę że nie potrzebnie, troche takie szablonowe wyszło, ale to jest moje zdanie.

Mogłesz zwiększyc nasycenie to co jest w silniku, ten laserek. chyba się pokuszę na małą korektę w PS, mogę?

Dzieki za opinie ;]

Ze kompozycja ucieka w prawo (i to nawet nie troszke ;] ) to wiem, lecz niestety nie bylem w stanie wymyslec lepszego ulozenia tych wszytskich elementow w jednym obrazku

A co do rozmycia - tu mialem naprawde dylemat. Ale stanelo na tym ze Axis City (ten "statek" na gorze) kradl zbyt wiele uwagi i obrazek nie mial konkretnego punktu skupienia - a bardzo mi zalezalo zeby byly to wlasnie postacie. Tutaj znajduje sie wersja robocza z niedokonczonymi detalami i z ostrym tlem.. i jak dla mnie nie sprawdza sie tak dobrze jak ta finalna

ale chyba to kwestia gustu ;]

mozna by po prostu wsadzic jeszcze cos mocniejszsego w prawym dolnym rogu..to by chyba "przytrzymało" kompozycje..a statek zaiast rozmywac mozna by troche oslabic kolorem tla..no ale zgaduje..trzeba by sprawdzic czy to dziala..i mozliwe ze tak robiles :)

pzdr

kurrde nie pasi mi.... nie moge ladnie na pulpicie jej rozmiescic...za wysoka :P

generalnie to wypaas: swietny klimat, oswietlenie, kompozycja itd....

gratulejszon

pozdro

heh - podobne widziałem na cgtalku w "E.O.N".

Wygląda fajnie - zwłaszcza pierścienie - z twarzą już gorzej - pamiętam Twoją prace na ostatniej bitwie - tam motywy sci-fi wymiatały jakością. Twarz trochę płaska się wydaje.

Reszta - przepiękna robota.

Pozdr

giorgione

Nareszcie :) Już od jakiegoś czasu zastanawiałem się kiedy w końcu coś zaprezentujesz. I powiem że warto było czakeć. Cudo ;)

Praca w całości jest poprostu piękna i kilka małych wad, czy coś, nie może nawet minimalnie, moim zdaniem, nic tu zmienić.

Czekam na kolejne Twoje dzieła :)

Dzieki wszystkim za opinie :] Widze ze blur wzbudza kontrowersje wiec pewnie predko ponownie go nie uzyje :P

Wciaz jednak obstaje przy tym ze w tym rysunku sie sprawdza - jest wyrazne odciecie pierwszego planu od pozostalych i o to glownie mi chodzilo - by skupic sie na postaciach. Widzialem kilka zdjec krajobrazow wykonanych wlansie taka technika i bardzo przypadly mi do gustu... stad pomysl na zastosowanie jej tutaj.

A praca w sumie powstawala przez tydzien wieczorami.. mysle ze jakies 30-35h nad nia spedzilem

Czesem pojawiaja sie w rysunku elementy ktore za zadne skarby swiata nie chca dobrze wyjsc - chodzby nie wiem co. Tutaj byla to twarz panienki, nad ktora sbedzilem szalone 5h i wciaz nie jestem z niej do konca zadowolony :/ Ale termin gonil i musialem odpuscic...

Glanc, miod strasznie mi sie podoba jej wyraz twarzy i to placzliwe spojrzenie, nawet to że opiera sie o kolesia bardzo sztywno tutaj pasuje. Swietny tez jest drugi plan, chmurki etc. Ogolnie zdecydowanie najlepsza twoja praca. Rowniez swobodniej wykonana niz inne. Bardzo mi sie podoba.

To teraz czepialstwo ( bardzo czepialskie czepialstwo w tym przypadku:)) Za mocny jest jej obrysunek szczeki, przez co glowa oddziela sie od tulowia. Jakos srednio mi pasuja wloski kolesia, maja swoj urok ale chyba mozna by je ciut rozruszac zeby nie wygladalo to jak jez siedzacy na glowie.

Na prawde Rewelacyjna ilustracja. Sylwetki rewelacyjne, włosy super.

Ale najbardziej podoba mi się jest ta kurzawa na dole. Te duże kawałki ziemi i te male drobinki razem z pyłem fruwajacym do okoła postaci - są FANTASTYCZNIE DYNAMICZNE!

Gratuluje!

Hehe dzieki Tortur :] Rok temu startowalem w pierwszym konkursie i trafilo sie wyroznienie a teraz taka niespodzianka :D

W ogole w maju minie druga rocznica jak odszedlem od mangi i wzialem sie za powazniejsze malowanie. Chyba przygotuje z tej okazji taki monaz moich wazniejszych prac odkad tylko sie da - wlacznie z megapierwszym CG zrobionym w 6 klasie podstawowki na windowsowym (3.11 chyba) paincie ;] Tylko musze wydruk tego znalesc bo sie gdzies zapodzial :P

Bedzie z czego sie posmiac :D

Share

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy